wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 8 000
300 m2
8
1
Oferujemy Państwu lokal do wynajęcia w Krypnie Wielkim. Usytułowany przy główniej ulicy w centrum wsi na drodze nr 671 pomiędzy Tykocinem a Knyszynem. W pobliżu jest parafia oraz Sanktuarium Matki Bożej. W promieniu kilku kilometrów wile atrakcji turystycznych. Lokal znajduje się w budynku 1-piętrowym przylegającym do budynku parterowego. Wielkość - 300mkw Parter, 170mkw piętro Cena wynajmu -8000 zł/netto/ za 1 miesiąc (plus dodatkowe opłaty: za energię, wodę i odpady komunalne). Wymagana kaucja (1 miesięczny czynsz brutto). Przeznaczenie: GASTRONOMIA (podstawowe), biurowe, handlowe. W lokalu w czasach PRL przez 20 lat funkcjonowały bardzo dobrze. Aktualny właściciel nie ma czasu na prowadzenie działalności. Okazjonalnie odbywały się w sali imprezy okolicznościowe. Lokal składa się z: -Sali bankietowej 170mkw -Trzech łazienek po 5mkw -Hol -dwa pokoje gościnne -Duża kuchnia 50mkw Media: woda, energia (siła), możliwość podłączenia telefonu i Internetu. Salę bankietową można przedzielić na pół dzięki czemu można organizować dwie imprezy na raz. Możliwe to jest dzięki oddzielnemu przejściu do łazienek i na salę. Kuchnia do remontu, koszt i wykonanie po stronie właściciela. Do kuchni oddzielne wejście od zaplecza. W cenie również jest duży ogrodzony parking. Na piętrze można zrobić 6 pokoi gościnnych. Oferta tylko u nas. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 529 000
80 m2
3
1
Lokal użytkowy o pow. 79,84m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2012 roku w samym Centrum Stargardu. Idealny do prowadzenia usług medycznych, biurowych, salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego. Całość lokalu to 3 pomieszczenia, wśród których wyróżniamy: - dużą salę sprzedaży w formie "Open Space" - toaletę - pomieszczenie stanowiące zaplecze socjalne (kuchnia dla personelu, szatnia) Wykończenie lokalu: - podłogi-terakota, - ściany gładkie malowane, - stolarka okienna - PCV - duże witryny wystawowe jednocześnie super doświetlające lokal. - kontrola dostępu do całości poprzez działający, zintegrowany z firmą ochroniarską system alarmowy - lokal wyposażony w energię elektryczną, kanalizację, ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę z sieci miejskiej, dodatkowo podłączona energia elektryczna 380 V. Czynsz administracyjny płatny do wspólnoty liczony od lokalu użytkowego wynosi ok. 500 zł, wlicza się w niego zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie czystości, administrowanie budynkiem. Lokal z możliwością wykorzystania jako biurowy, sala Fitness, handlowo-usługowy, usługi medyczne, terapeutyczne, szkoła nauki jazdy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu- odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 3 000
100 m2
4
Proponuję do wynajęcia nieruchomość położoną w spokojnej okolicy na białostockim osiedlu Starosielce. W skład budynku wchodzą dwa dwukondygnacyjne lustrzane domy typu bliźniak, o łącznej powierzchni użytkowej 400 m2. Wydzielono cztery niezależne segmenty o powierzchni użytkowej 100 m2, z oddzielnymi wejściami i niezależnym ogrzewaniem oraz pomieszczeniami o wysokości ponad 3 metrów. Do każdej z 2 części bliźniaka przynależy piwnica i dwustanowiskowy garaż. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest ciekawa architektura, możliwość aranżacji wnętrz w zależności od charakterystyki prowadzonej działalności oraz usadowienie na przestronnej działce. Do użytku wynajmujących co najmniej 4000 m2 przylegającej działki, z możliwością, w zależności od potrzeb, powiększenia wykorzystywanego terenu. Nieruchomość z powodzeniem może być wykorzystana na działalność przedszkola, salonu SPA, centrum medycyny kosmetycznej, centrum medycznego, jak również siedzibę firmy z pomieszczeniami biurowymi. Ulokowanie, kubatura, wraz z przyległą ogromną działką oraz niebanalny wygląd budynku stwarza niepowtarzalne możliwości adaptacji pod działalność usługowa i biurową, a niezależna górna kondygnacja może zostać zaaranżowana na cele mieszkaniowe. Cena dotyczy wynajmu jednego segmentu o powierzchni użytkowej 100 m2. Możliwe wynajęcie poszczególnych segmentów osobno, jednego domu typu bliźniak ( dwa segmenty dolna i górna kondygnacja) oraz całej nieruchomości (czterech segmentów po 100 m2) Polecam i serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt