Działka na sprzedaż - Lipowo

ul. Radosna
nr oferty: 117/3992/OGS
Cena: 225 000
rata już od 949
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-1
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-2
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-3
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-4
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-5
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-6
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-7
Powierzchnia działki (m2):
1700 m2

Lipowo, - działka na sprzedaż budowlana
Lipowo - działka budowlana 350 m od rzeki Świder!

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Lipowo, gm. Wiązowna.

Lipowo to wieś położona w podwarszawskiej gminie Wiązowna, w pobliżu malowniczej rzeki Świder. Za około półtora roku połączy ją z Warszawą droga ekspresowa S17 oraz autostrada A2. W obecnej chwili trwają intensywne prace przy budowie obu dróg, dzięki którym skróci się dojazd do Warszawy. Przewidywany czas dojazdu do drogi ekspresowej S17 wyniesie 4-5 minut + 5 minut do węzła Lubelska (wjazd na A2).

Działka porośnięta od strony północnej dorodnymi drzewami - dęby, jesiony, sosny. Do Świdra jedynie 350m! Cisza, spokojna okolica, bogata przyroda. Nieruchomość o kształcie trapezu i bokach ok. 20 m (front), 30 m (tył) i głębokości 75 m. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Przy działce w drodze jest przyłącze prądu oraz wodociąg. Działka wymaga oczyszczenia z drobnych drzewek i krzaków, które na niej wyrosły.

Po sąsiedzku z Lipowem leży wieś Glinianka, w której znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura: szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, poczta, sklepy, autobus miejski (linia 720). W centrum wsi wznosi się zabytkowy XVI-wieczny drewniany kościół, który od lat "gra" w popularnym serialu "Ojciec Mateusz". Związki z historią pielęgnuje i propaguje także Izba Regionalna, która pełni też rolę lokalnej świetlicy.

Lipowo rozciąga się malowniczo wśród mazowieckich łąk. W okolicach działki budują się nowe domy, co świadczy o coraz większej popularności tego miejsca, jednak zabudowa nie jest zbyt gęsta, co mieszkańcom zapewnia spokój i intymność. Piękna przyroda z dala od miejskiego zgiełku, to ogromny atut tego miejsca. Rozległe tereny, bliskość lasu oraz rzeka Świder przepływająca w pobliżu dają możliwość fantastycznego relaksu. Co może być ważne dla fanów sportów wodnych, w bliskiej okolicy znajduje się wypożyczalnia wszelkiego rodzaju kajaków i desek, którymi można pływać nie tylko po Świdrze, ale też Wiśle czy innych mazowieckich rzekach.

Z przyjemnością zaprezentuję Państwu to piękne miejsce. Zapraszam do kontaktu!


Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena cena w innych walutach
225 000 PLN
Cena za m2
132 PLN
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
1 700 m2
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
74
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt