Działka na sprzedaż - Lipowo

ul. Armii Krajowej
nr oferty: 111/3992/OGS
Cena: 227 500
rata już od 959
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-1
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-2
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-3
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-4
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-5
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-6
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-7
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-8
działka-Lipowo-Bonus-Nieruchomości-9
Powierzchnia działki (m2):
1300 m2

Lipowo, - działka na sprzedaż budowlana
Piękna działka budowlana ze starodrzewiem - Lipowo

Do sprzedaży działka o powierzchni 1300 mkw, Lipowo, ul. Armii Krajowej, gm. Wiązowna.

Lipowo to wieś położona w podwarszawskiej gminie Wiązowna, w pobliżu rzeki Świder. Za około półtora roku połączy ją z Warszawą droga ekspresowa S17 oraz autostrada A2. W obecnej chwili trwają intensywne prace przy budowie obu dróg, dzięki którym skróci się dojazd do Warszawy. Przewidywany czas dojazdu do drogi ekspresowej S17 wyniesie 8-10 minut + 5 minut do węzła Lubelska (wjazd na A2).

Nieruchomość o kształcie prostokątnym i bokach ok. 28 x 45 m. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Przy działce w drodze jest przyłącze prądu oraz wodociąg. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, asfaltowej. Całe Lipowo leży na wzniesieniu, co obrazuje mapa hipsometryczna, okolica jest więc sucha i nienarażona na zalanie.

Działka została częściowo obsadzona drzewami liściastymi, sosnami i świerkami, które dają schronienie przed słońcem i mogą posłużyć jako zalążek pięknego ogrodu.

Po sąsiedzku z Lipowem leży wieś Glinianka, w której znajduje się wszelka niezbędna infrastruktura: szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, poczta, sklepy, autobus miejski (linia 720). W centrum wsi wznosi się zabytkowy XVI-wieczny drewniany kościół, który od lat "gra" w popularnym serialu "Ojciec Mateusz". Związki z historią pielęgnuje i propaguje także Izba Regionalna, która pełni też rolę lokalnej świetlicy.

Lipowo rozciąga się malowniczo wśród mazowieckich łąk. W okolicach działki budują się nowe domy, co świadczy o coraz większej popularności tego miejsca, jednak zabudowa nie jest zbyt gęsta, co mieszkańcom zapewnia spokój i intymność. Piękna przyroda z dala od miejskiego zgiełku, to ogromny atut tego miejsca. Rozległe tereny, bliskość lasu oraz rzeka Świder przepływająca w pobliżu dają możliwość fantastycznego relaksu. Co może być ważne dla fanów sportów wodnych, w bliskiej okolicy znajduje się wypożyczalnia wszelkiego rodzaju kajaków i desek, którymi można pływać nie tylko po Świdrze, ale też Wiśle czy innych mazowieckich rzekach.

Z przyjemnością zaprezentuję Państwu to piękne miejsce. Zapraszam do kontaktu!


Oferta ekskluzywna. Całość wynagrodzenia agencji pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacja przekazana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena cena w innych walutach
227 500 PLN
Cena za m2
175 PLN
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
1 300 m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
45
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt