Obiekt na sprzedaż - Machliny

nr oferty: 377451
Cena: 2 900 000
rata już od 12 227
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-1
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-2
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-3
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-4
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-5
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-6
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-7
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-8
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-9
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-10
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-11
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-12
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-13
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-14
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-15
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-16
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-17
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-18
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-19
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-20
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-21
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-22
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-23
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-24
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-25
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-26
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-27
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-28
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-29
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-30
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-31
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-32
obiekt-Machliny-Bonus-Nieruchomości-33
powierzchnia:
830 m2
Powierzchnia działki (m2):
3000 m2

Machliny, - obiekt na sprzedaż pensjonat
Pensjonat z restauracją – gotowiec inwestycyjny!

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż – oferujemy możliwość przejęcia w pełni funkcjonującego, dającego regularne przychody zajazdu z restauracją w miejscowości Machliny około 10 km od Czaplinka. Sprzedaż wraz z pełnym wyposażeniem potrzebnym do przejęcia funkcjonującego biznesu.

Nieruchomość położona w niezwykle urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior – Machliny Duże i Machliny Małe, przy drodze wojewódzkiej DW163 Wałcz-Kołobrzeg, najszybszej obecnie trasy prowadzącej nad morze z Wrocławia i Poznania.
Do dyspozycji gości jest łącznie 11 pokoi gościnnych: – osiem z nich posiada łazienki z prysznicem i WC do wyłącznego korzystania przez gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w minimum 2 łóżka 1-osobowe w systemie hotelowym lub w łóżko małżeńskie (opcja zakwaterowania maksymalnie 3 bądź 4 osób w wybranych apartamentach), w fotele, krzesła oraz meble , instalację TV-SAT wraz z telewizorami.
Możliwość połączenia prowadzenia działalności razem ze zamieszkaniem na terenie zajazdu – oprócz pokoi gościnnych i restauracji, na terenie obiektu znajduje się także dom mieszkalny dla właściciela (na parterze: duży salon, kuchnia w zabudowie z przylegającym tarasem z widokiem na jezioro, toaleta dla gości; na piętrze: sypialnia ze sporą garderobą, 3 pokoje oraz łazienka z WC, wanną i prysznicem.

W skład całego obiektu wchodzą:
1. Budynek hotelowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 240 m2, składający się między innymi z recepcji, ośmiu pokoi o metrażach od 16,5 do 22,5 m2 – każdy z nich posiada łazienkę z WC do wyłącznego korzystania;
2. Budynek restauracyjno-rekreacyjny o pow. 255 m2z tarasem z widokiem na jezioro wraz z zejściem na pomost – na parter tego budynku składają się: duża sala restauracyjna (ok. 160 m2) umożliwiająca regularną obsługę imprez nawet na 80-100 osób z częścią rekreacyjną (m.in. kawiarnia-bar dla gości oraz kącik bilardowy), w pełni wyposażone i funkcjonujące zaplecze gastronomiczne (wśród pomieszczeń m.in. chłodnia, magazyn i kuchnia), wydzielona część socjalna dla pracowników, WC dla pracowników oraz odrębne WC dla gości. Budynek przystosowany do osób niepełnosprawnych. Dodatkowo na poddaszu znajdują się trzy 14-metrowe pokoje gościnne (jeden z własną łazienką z WC), obecnie służące jako pokoje dla pracowników;
3. Budynek który obecnie służy jako dom mieszkalny dla właściciela, o powierzchni użytkowej ok. 185 m2, mający na parterze salon (35m2), hall i kuchnię (25 m2), przylegający do kuchni taras z pięknym widokiem na jezioro. Na piętrze trzy pokoje (10-15 m2), sypialnia z garderobą (17 m2 + 7 m2) oraz pokój kąpielowy z WC;
4. Dwa budynki gospodarcze pełniące też rolę garaży (bramy wjazdowe uchylna oraz rolowana) – jeden z nich ok. 80 m2 z częścią poddasza jako magazyn, drugi ok. 30 m2 z wydzieloną kotłownią. Dwa parkingi - dla gości mieszczący nawet kilkanaście samochodów oraz wewnętrzny przy budynku mieszkalnym (kilka miejsc).

Kotłownia z rekuperatorem ciepła, pompa ciepła VIESSMANN VITOCAL 060 wraz z 400L zbiornikiem na wodę, kocioł firmy GALMET na ekogroszek (rok produkcji 2015).
Funkcjonujący monitoring (m.in. kamery, czujki stłuczeniowe), rozprowadzona instalacja Wi-Fi w obiekcie (dostępna dla gości zajazdu), w sali konsumpcyjnej rozprowadzone nagłośnienie.

Ugruntowana pozycja ośrodka wśród innych obiektów tego typu – o czym świadczyć mogą nie tylko stali goście wracający tu co rok, ale również docenienie jako laureata konkursu AGRO-EKO-TURYSTYCZNE `ZIELONE LATO" w kategorii `Ośrodek`.

Na jeziorze Machliny (nad którym bezpośrednio położony jest obiekt) rozpoczynają się spływy rzeką Dobrzycą (trasa o długości 60 km) – co dodatkowo podnosi atrakcyjność lokalizacji i zwiększa ilość gości zajazdu.

Wspaniałe miejsce wypoczynkowe – wśród okolicznych atrakcji dla gości m.in. odległe o 5 km byłe lotnisko wojskowe (m.in. coroczne zloty moto/drift); Borne Sulinowo ( w odległości 30 km) – z wyjątkowymi lasami grzybowymi oraz regularnie odbywającymi się zlotami militarystów wojskowych; Czaplinek czyli główna turystyczna miejscowość Pojezierza Drawskiego, korty tenisowe, liczne trasy rowerowe i miejsca do wędkowania.

Zakup obiektu daje możliwość połączenia prowadzenia własnej działalności razem z zamieszkaniem na terenie zajazdu i czyni tę nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną dla osób chcących żyć z dala od zgiełku miasta nie rezygnując jednocześnie z doglądania swojego biznesu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena cena w innych walutach
2 900 000 PLN
Cena za m2
3 494 PLN
Powierzchnia całkowita
830 m2
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia magazynowa
80 m2
Liczba miejsc parkingowych
20
Udogodnienia dla inwalidów
Stan budynku
IDEALNY
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt