Działka na sprzedaż - Chrząszczewo

nr oferty: 377299
Cena: 52 000
rata już od 219
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-1
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-2
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-3
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-4
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-5
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-6
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-7
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-8
działka-Chrząszczewo-Bonus-Nieruchomości-9
Powierzchnia działki (m2):
1200 m2

Chrząszczewo, - działka na sprzedaż rekreacyjna
CHRZĄSZCZEWO,GM.KAMIEŃ POMORSKI 1200M2,REJ.ZALEWU.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. 0008 Chrząszczewo, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński, o powierzchni 1200 m2. Rodzaj użytku - RIV a o pow. 1200 m2.

Wyspa Chrząszczewska położona jest w północno -zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim ( o powierzchni ok. 10 km²), leżąca w cieśninie Dziwnej, w gminie Kamień Pomorski, połączona ze stałym lądem pomostem w okolicach Kamienia Pomorskiego. Od północy wyspę ogranicza Zalew Kamieński, od wschodu zatoka Promna, od południa Zatoka Cicha, natomiast od zachodu i południowego zachodu, dalej ciągnąca się Dziwna.
Działka położona w kompleksie działek, w południowo- wschodniej części wyspy, blisko Kamienia Pomorskiego ( oddzielona Zalewem Kamieńskim).
Według aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego Gm. Kamień Pomorski, Uch. Nr XXXV/361/98 z dn. 18.06.98, Dz. Urzędowy Woj. Szczecińskiego nr 18 z 3.08.98 poz. nr 132, o symbolu - 1 UT - tj. teren zabudowy turystyczno - rekreacyjnym z dopuszczalną zabudową rezydencjonalną.
Dopuszcza się realizację obiektów usługowych nieuciążliwych dla środowiska w wielkości do 10 % powierzchni tych terenów oraz realizację urządzeń sportowo - rekreacyjnych.

Dla terenu 1 UT- Maksymalna wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji, do 8 m. Dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia do 50%. Maksymalna powierzchnia zabudowy - 10% powierzchni działki. Minimalna wielkość działki 1200 m2.
W drodze wewnętrznej, gruntowej znajduje się sieć elektroenergetyczna eNN ( z przyłączem do dz.). Brak innych mediów.
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach szer. ok 30 m, dł .ok 40 m. Teren płaski. Udział w działkach drogowych wewnętrznych. Brak obciążeń w Dziale III i IV KW.

Zapraszamy do zainteresowania się niniejsza nieruchomością gruntową, z uwagi na jej lokalizację, otoczenie oraz atrakcyjną cenę ofertową, która jest do negocjacji.
Nieruchomość ta może być ponadto świetną inwestycją.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Cena cena w innych walutach
52 000 PLN
Cena za m2
43 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj nawierzchni
POLNA
Energia elektryczna
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt