Obiekt na sprzedaż - Glewice

nr oferty: 233591
Cena: 1 600 000
rata już od 6 746
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-1
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-2
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-3
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-4
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-5
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-6
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-7
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-8
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-9
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-10
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-11
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-12
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-13
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-14
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-15
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-16
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-17
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-18
obiekt-Glewice-Bonus-Nieruchomości-19
powierzchnia:
1200 m2
Pow. działki:
4900 m2
Piętro:
2

Glewice, - obiekt na sprzedaż

OKOLICE PORTU LOTNICZEGO W GOLENIOWIE

N i e b y w a ł a o k a z j a i n w e s t y c y j n a !!! Obiekt dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony o całkowitej powierzchni 1 199,80 m2, położony na działce o obszarze 4 900,00 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Goleniowie k. Szczecina. Działka zlokalizowana jest w odległości kilkudziesięciu metrów od drogi łączącej lotnisko z miejscowością Mosty. Jej usytuowanie zasługuje na szczególną uwagę. Budynek wzniesiony został na leśnej polanie, praktycznie z czterech stron otaczają go lasy Puszczy Goleniowskiej. Dojazd do głównych budynku portu lotniczego zajmuje najwyżej 2 minuty. Budynek zbudowany w 1956 roku posiada dwie kondygnacje, każda o wysokości 3,2 m. Właściciel w ostatnim roku dokonał następujących prac remontowo-modernizacyjnych: całkowity remont dachu, ocieplenie zewnętrzne budynku wraz z nową elewacją, wymiana stolarki okiennej na nową PCV, uporządkowanie terenu wokół budynku, uzupełnienie i naprawa tynków wewnętrznych.
Koncepcje architektoniczne wykonane na zlecenie właściciela zakładają kilka możliwośći wykorzystania obiektu . Za najbardziej odpowiednią uznać należy przebudowę budynku na obiekt hotelowy. Pozostałe koncepcje to budynek biurowy i drukarnia. Każda koncepcja architektoniczna składa się z opisu, wizualizacji i rzutów kondygnacji.
Klientom zainteresowanym ofertą jesteśmy w stanie przesłać wymienione wyżej dokumenty.

1.Hotel.

Budynek został zaprojektowany jako hotel. Powierzchnia użytkowa obiektu została powiększona poprzez nadbudowę kolejnej ( trzeciej ) kondygnacji, na której mogą mieścić się głównie pokoje hotelowe oraz poprzez dobudowę sali wielofunkcyjnej wraz z częścią rekreacyjną. W części przyziemia znajdują się pomieszczenia socjalne, administracyjne, restauracja, spa i fitness. Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje hotelowe z pomieszczeniami pomocniczymi. Budynek jest podpiwniczony, w piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W budynku znajdują się 32 dwuosobowe pokoje hotelowe w tym 8 apartamentów. Apartamenty zaprojektowano tak aby były doświetlone z dwóch stron. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę WC.

2.Budynek biurowy.
Budynek zachował pierwotną, surową formę prostopadłościenną. Składa się z trzech kondygnacji. Dodatkowa kondygnacja została w pełni przeszklona, a jej konstrukcja nośna opiera się głównie na słupach, dzięki temu zachowano lekkość wyglądu całego budynku. Głównym elementem formalnym obiektu jest "opakowanie" dwóch górnych kondygnacji, zaprojektowane z siatki cięto-ciągnionej ze stali nierdzewnej.

3. Drukarnia
Budynek pozostawiono jako dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Na parterze znajdują się głównie pomieszczenia do wydruków wielkoformatowych oraz pomieszczenia towarzyszące i pomocnicze. Na drugiej kondygnacji znajduje się standardowa drukarnia z działem biurowym oraz salą konferencyjną i pomieszczeniami pomocniczymi. Płaski dach budynku został zmieniony na dwuspadowy aby utrzymać tradycyjną formę obiektu. Podłużną formę budynku przepruto wertykalnymi pasami okien przechodzącymi z elewacji w dach. Duże wertykalne przeszklenia prowadzą zgodny dialog z tłem, którym jest ściana lasu.

Dodatkowo budynek ten mógłby być zaadaptowany w celu wykorzystania go jako klinika lub dom opieki nad ludźmi starszymi

Cena obiektu wynosi 1 600 000 zł + 23 % podatek VAT. Zachęcamy do oglądania .

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Cena cena w innych walutach
1 600 000 PLN
Cena za m2
1 334 PLN
Powierzchnia całkowita
1 200 m2
Powierzchnia działki
4 900 m2
Rok budowy
1956
Liczba pięter
2
Liczba miejsc parkingowych
20
Stan budynku
DO WYKOŃCZENIA
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt