Obiekt na sprzedaż - Łozienica

Prosta
nr oferty: 337488
Cena: 8 500 000
rata już od 35 836
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-1
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-2
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-3
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-4
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-5
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-6
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-7
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-8
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-9
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-10
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-11
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-12
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-13
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-14
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-15
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-16
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-17
obiekt-Łozienica-Bonus-Nieruchomości-18
powierzchnia:
2598 m2
Powierzchnia działki (m2):
45341 m2
Piętro:
2
Liczba pokoi:
14

Łozienica, - obiekt na sprzedaż biurowo-magazynowy
Nowoczesna hala na sprzedaż

Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny o powierzchni ok. 4,5 ha zabudowany nowoczesnym obiektem przemysłowym wraz z budynkiem trafostacji 0,4 kV, placem manewrowym z parkingami i infrastrukturą techniczną zlokalizowany w Goleniowskim Parku Przemysłowym.

Zbywana nieruchomość swą formą nawiązuje do współczesnej i istniejącej w sąsiedztwie architektury przemysłowej. Bryła obiektu to dwukondygnacyjny, prostopadłościenny budynek, wykonany w konstrukcji stalowej, podzielony na dwie nawy i obudowany lekką ścianą typu warstwowego. Każda z naw przykryta jest dachem dwuspadowym, pokrytym blachą trapezową o nachyleniu 5 %. Do boku jednej z naw od strony północno-zachodniej został "doklejony", przeszklony prostopadłościan, podkreślający reprezentacyjny charakter budynku - część socjalno- biurowa.

Powierzchnia budynku podzielona jest na 4 części: magazyn, myjnię najazdową jednostanowiskową dla samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego, warsztat naprawczy dla samochodów ciężarowych-transportowych oraz część socjalno – biurową. Obiekt został wybudowany w 2008 roku, spełnia bardzo wysokie standardy budowlane i techniczne - w załączeniu foto. Okna PCV o profilu aluminiowym, bramy segmentowe firmy "Hormann", brama wjazdowa przesuwna samonośna otwierana mechanicznie ( wysokość 1,80 m, szerokość przejazdu 8,00 m), ogrodzenie w systemie nylofor 3D firmy Bekaert.

Parametry budynku (dane wg kopii projektu budowlanego i decyzji - pozwolenie na użytkowanie): powierzchnia zabudowy 2 357, 35 m 2; powierzchnia użytkowa 2 597, 50 m 2. Istniejące uzbrojenie terenu: instalacja wodociągowa, kanalizacyjna przeciwburzowa i sanitarna, instalacja elektroenergetyczna, instalacja gazowa. Instalacje sanitarne w budynku: instalacja wody zimnej i ciepłej, instalacja wody p. poż. (instalacja hydrantów wewnętrznych, instalacja kanalizacji sanitarnej, instalacja kanalizacji deszczowej, instalacja gazowa + kotłownia, wentylacja mechaniczna z klimatyzacją, instalacja odgromowa, wentylacja grawitacyjna.

W strefie wjazdowej oraz w strefie przed budynkiem znajduje się plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. Aktualnie na nieruchomości znajduje się 15 miejsc postojowych dla samochodów osobowych z parkowaniem prostopadłym oraz 13 miejsc dla samochodów ciężarowych. Do myjni prowadzi wjazd – plac manewrowy o szerokości 19,50 zaś do magazynu wykonano zjazd do doków przeładunkowych o długości 24,00 m. Przed dokami plac manewrowy o szerokości 20,00 m.

Doskonała Lokalizacja (2 km od portu morskiego,15 km od lotniska międzynarodowego, 204 km od lotniska międzykontynentalnego,4 km od kolei, bezpłatna komunikacja miejska, Zakład Aktywności Zawodowej od 01.01.2019, 50 inwestorów krajowych i zagranicznych), najwyższe standardy budowlane i wykończeniowe, ogromny potencjał inwestycyjny - 2,7 ha do dalszego zagospodarowania terenu - to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.

UWAGA: podana cena jest kwotą netto i do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek VAT

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Cena cena w innych walutach
8 500 000 PLN
Cena za m2
3 272 PLN
Powierzchnia całkowita
2 598 m2
Powierzchnia działki
45 341 m2
Powierzchnia magazynowa
1 832 m2
Rok budowy
2008
Liczba pięter
2
Liczba miejsc parkingowych
28
Udogodnienia dla inwalidów
Stan budynku
IDEALNY
WIĘCEJ O TEJ OFERCIE

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt