Poznań

Nad Wierzbakiem 26/4, 60-612 Poznań

Poznań jest jednym z najstarszych i największych miast naszego kraju, oraz kolebką polskiej państwowości. To piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, mieszka tu ok. 546 tys. osób (aglomeracja poznańska liczy ok. 1 mln osób). To zdecydowanie miasto młodych - odsetek ludzi w wieku od 25 do 34 lat jest najwyższy w kraju. Stolica Wielkopolski leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Berlinem. Dojazd do obu stolic zapewnia autostrada A2, a do innych miast drogi ekspresowe S11 i S5. W granicach miasta, 15 minut od centrum, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań to jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków akademickich i naukowych. W mieście działa 25 szkół wyższych, w których kształci się prawie 120 tys. studentów. Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną. Ukryta w budynkach i zabytkach historia, mówi o istotnej roli Poznania w dziejach Polski.

Na terenie Poznania, na przykład na Ostrowie Tumskim, znajduje się wiele przepięknych budowli sakralnych. Stary Rynek ze słynnymi koziołkami to miejsce wyjątkowo urokliwe. Z centrum można wybrać się na spacer, poprzez Garbary, do Cytadeli, która jest jednym z ulubionych parków poznanian. Szczególnie blisko mają tu mieszkańcy dzielnic takich jak: Winogrady, Winiary i Sołacz. Poznań jest bardzo rozwiniętym miastem pod względem kulturalnym. Liczne kina, teatry czy galerie tworzą bogatą ofertę dla miłośników sztuki. Wyjątkowym osiedlem jest Strzeszyn, w którym dominują domy wolnostojące jednorodzinne, szeregowce, wille, bliźniaki oraz bloki wielorodzinne. Warto pomyśleć o odwiedzeniu tego starego miasta i poznaniu jego tajemnic.

Zaufali nam

Przychodnia weterynaryjna GRYF - "Świetna współpraca. Bardzo rzeczowo. Duża pomoc przy uzgadnianiu warunków najmu, konsultowaniu umowy. Polecam."
Agnieszka Fiałkiewicz - "Osoba Pani Doroty została mi polecona przez zadowolonych znajomych :) Zawarłyśmy umowę na wyłączność i była to bardzo dobra decyzja. Całą transakcja od zawarcia umowy pośrednictwa do przekazania sprzedawanego mieszkania zamknęła się w 3 miesiącach, właściwe z moim niewielkim udziałem. Już na pierwszym spotkaniu Pani Dorota przekazała mi sporo cennych uwag i informacji, które pomogły mi w podjęciu trudnych decyzji jeszcze przed rozpoczęciem procesu sprzedaży. Dzisiaj wiem, że były słuszne :) Zatem dołączam do grona zadowolonych klientów mega skutecznej, profesjonalnej, kompetentnej, a przy tym niezwykle sympatycznej i dyskretnej Pani Pośrednik, do której naprawdę można mieć pełne zaufanie. Raz jeszcze dziękuje Pani Doroto! Współpraca z Panią to była czysta przyjemnością. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy pośrednika na pewno nie będzie to nikt inny :)"
Elżbieta Kozłowska - "Zrobiło się tak trochę dziwnie, że dziękuje się za bycie dobrym, rzetelnym i profesjonalnym. Taka jest właśnie Pani Dorota, z którą miałam przyjemność "powalczyć" o mieszkanie w Poznaniu. Gdyby nie jej determinacja i wiara w ludzi wycofałabym się z planowanej transakcji. Jest przede wszystkim zwyczajnie dobrym człowiekiem a przy tym osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jestem z innego pokolenia więc szczególnie cenię przymioty, które Pani Dorota reprezentuje. Ponadto Pani Dorota posiada w sobie dużą ciekawość nowych wyzwań , co powoduje, że rozwija się w dziedzinach ze swojego obszaru działania, dotąd jej nieznanych. Ponadto widać, że praca, którą wykonuje sprawia Jej radość .Wszystko to czyni JĄ właściwą osobą na właściwym miejscu, choć być może nie na dzisiejsze drapieżne czasy. Polecam innym zainteresowanym!"
Anna - "Dorota Wrona - rzetelna, przyjazna, łagodna ale stanowcza. Polecam tę Agentkę do współpracy."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt