Poznań

Nad Wierzbakiem 26 lok. 4, 60-612 Poznań

Poznań jest jednym z najstarszych i największych miast naszego kraju, oraz kolebką polskiej państwowości. To piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, mieszka tu ok. 546 tys. osób (aglomeracja poznańska liczy ok. 1 mln osób). To zdecydowanie miasto młodych - odsetek ludzi w wieku od 25 do 34 lat jest najwyższy w kraju. Stolica Wielkopolski leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Berlinem. Dojazd do obu stolic zapewnia autostrada A2, a do innych miast drogi ekspresowe S11 i S5. W granicach miasta, 15 minut od centrum, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań to jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków akademickich i naukowych. W mieście działa 25 szkół wyższych, w których kształci się prawie 120 tys. studentów. Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną. Ukryta w budynkach i zabytkach historia, mówi o istotnej roli Poznania w dziejach Polski.

Na terenie Poznania, na przykład na Ostrowie Tumskim, znajduje się wiele przepięknych budowli sakralnych. Stary Rynek ze słynnymi koziołkami to miejsce wyjątkowo urokliwe. Z centrum można wybrać się na spacer, poprzez Garbary, do Cytadeli, która jest jednym z ulubionych parków poznanian. Szczególnie blisko mają tu mieszkańcy dzielnic takich jak: Winogrady, Winiary i Sołacz. Poznań jest bardzo rozwiniętym miastem pod względem kulturalnym. Liczne kina, teatry czy galerie tworzą bogatą ofertę dla miłośników sztuki. Wyjątkowym osiedlem jest Strzeszyn, w którym dominują domy wolnostojące jednorodzinne, szeregowce, wille, bliźniaki oraz bloki wielorodzinne. Warto pomyśleć o odwiedzeniu tego starego miasta i poznaniu jego tajemnic.

Zaufali nam

Karol - "Pełen profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie Pani Doroty wielokrotnie doprowadziły do szybkiego wynajęcia mojej nieruchomości. Fachowa obsługa i informacja (od pierwszego kontaktu do podpisania umowy z najemcą), weryfikacja potencjalnych najemców i przedstawienie tylko odpowiadających wymaganiom a także elastyczność na każdym etapie współpracy sprawiają, że za każdym razem jest ona komfortowa dla mnie jako klienta."
K. M. Baszyńscy - "Dziękujemy za skuteczną współpracę - mieszkanie w końcu sprzedane, formalności załatwione sprawnie i szybko. Spośród wielu agentów z którymi współpracowaliśmy Pani Dorota bardzo się wyróżnia - nie udało mi się jej zbyć tak po prostu... normalnie nie mam z tym problemu :) Jest kompetentna, szybka, zawsze dostępna i dokładna. Więcej - przekonała nas do podpisania umowy na wyłączność. No i są efekty. Wielka szkoda, że nie trafiliśmy na początku na Panią Dorotę, w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży mieszkania. Polecam każdemu, kto ceni profesjonalną obsługę."
Małgorzata i Marek Janczak - "Dziękujemy Panu Szymonowi Janaczyk za sprawne przeprowadzenie procedury sprzedaży naszego mieszkania. Profesjonalny, skuteczny, służący praktycznymi radami; żadnego pytania nie pozostawiał bez odpowiedzi. Współpraca z Panem Szymonem była także przyjemnością. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Jeszcze raz dziękujemy bardzo, bez wahania będziemy polecać biuro Bonus nieruchomości i oczywiście Pana Szymona!"
Radosław Siwek - "Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt