Poznań

Nad Wierzbakiem 26/4, 60-612 Poznań

Poznań jest jednym z najstarszych i największych miast naszego kraju, oraz kolebką polskiej państwowości. To piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, mieszka tu ok. 546 tys. osób (aglomeracja poznańska liczy ok. 1 mln osób). To zdecydowanie miasto młodych - odsetek ludzi w wieku od 25 do 34 lat jest najwyższy w kraju. Stolica Wielkopolski leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Berlinem. Dojazd do obu stolic zapewnia autostrada A2, a do innych miast drogi ekspresowe S11 i S5. W granicach miasta, 15 minut od centrum, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań to jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków akademickich i naukowych. W mieście działa 25 szkół wyższych, w których kształci się prawie 120 tys. studentów. Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną. Ukryta w budynkach i zabytkach historia, mówi o istotnej roli Poznania w dziejach Polski.

Na terenie Poznania, na przykład na Ostrowie Tumskim, znajduje się wiele przepięknych budowli sakralnych. Stary Rynek ze słynnymi koziołkami to miejsce wyjątkowo urokliwe. Z centrum można wybrać się na spacer, poprzez Garbary, do Cytadeli, która jest jednym z ulubionych parków poznanian. Szczególnie blisko mają tu mieszkańcy dzielnic takich jak: Winogrady, Winiary i Sołacz. Poznań jest bardzo rozwiniętym miastem pod względem kulturalnym. Liczne kina, teatry czy galerie tworzą bogatą ofertę dla miłośników sztuki. Wyjątkowym osiedlem jest Strzeszyn, w którym dominują domy wolnostojące jednorodzinne, szeregowce, wille, bliźniaki oraz bloki wielorodzinne. Warto pomyśleć o odwiedzeniu tego starego miasta i poznaniu jego tajemnic.

Zaufali nam

Sebastian Świergiel - "Serdecznie dziękujemy p. Dorocie Wronie za naprawdę błyskawiczne załatwienie wszystkich formalności potrzebnych do zakupu naszego wymarzonego mieszkania. Pani Dorota zawsze znalazła czas by wyjaśnić wszelkie pytania i była z nami w stałym kontakcie telefonicznym, mailowym i bezpośrednim od momentu podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości do odbioru kluczy, a nawet dłużej:) Po prostu szybkość działania, rzetelność i pełen profesjonalizm od A do Z. Polecamy każdemu skorzystanie z pomocy pani Doroty, nawet tym którzy nie do końca są przekonani do zakupu nieruchomości przez biuro, na pewno się nie zawiodą. My się przekonaliśmy że było naprawdę warto. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów pani Doroto:) Pozdrawiamy."
Teresa Waloszyk - "Korzystam z usług Pani Doroty Wrony od dłuższego czasu. Zakończyła się pomyślnie nasza kolejna transakcja. Tak jak i wszystkie poprzednie przebiegała sprawnie, bardzo bezpiecznie i zapewniła mi pełen komfort. Profesjonalizm działania Pani Doroty Wrony jest zdecydowanie cechą najważniejszą. Mogłabym rozwodzić się nad Jej otwartością, dokładnością, umiejętnością słuchania oraz doskonale przygotowanym warsztatem pracy. Wszystkie te cechy i narzędzia dają Jej istotną przewagę rynkową. U Pani Doroty nie ma pytań bez odpowiedzi, a jeśli są wątpliwości - udaje się do prawników lub kolegów po poradę. Wszystkie dokumenty są przygotowywane na miarę transakcji tak aby wyraźnie zabezpieczały prawa i określały obowiązki obu stron. Pani Dorota bardzo dużo energii poświęca na podzielenie się z Klientem wiedzą i doświadczeniem. Działa tak, aby wszelkie `przykre niespodzianki` zabezpieczyć w spisanej umowie. Serdecznie dziękuję Pani Doroto i polecam współpracę z Panią wszystkim potencjalnym Klientom. Z wyrazami szacunku Teresa Waloszyk."
Radosław Siwek - "Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam."
Anna Heimann - "Wynajmowanie mieszkania z panią Dorota Wroną to pełen profesjonalizm i pewność. Profesjonalizm - bo nie działa ona tak, jak niestety wielu agentów na rynku, aby odhaczyć kolejny najem, ale stara się znaleźć wiarygodnego kandydata na lokatora – stąd praktycznie pewność, że osoby którym powierza się swoje mienie nie są z łapanki! Jest to bardzo miła, ale też stanowcza osoba. Wszystko jest zawsze perfekcyjnie przygotowane, opracowane – umowy przygotowywane przez p. Dorotę są dopięte na `ostatni guzik`... Wynajmowałam z Panią Dorotą już drugą nieruchomość i mam też swoje doświadczenie na rynku – na pewno, gdy przyjdzie czas wrócę tu... Polecam Państwu również."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt