Poznań

Nad Wierzbakiem 26/4, 60-612 Poznań

Poznań jest jednym z najstarszych i największych miast naszego kraju, oraz kolebką polskiej państwowości. To piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, mieszka tu ok. 546 tys. osób (aglomeracja poznańska liczy ok. 1 mln osób). To zdecydowanie miasto młodych - odsetek ludzi w wieku od 25 do 34 lat jest najwyższy w kraju. Stolica Wielkopolski leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Berlinem. Dojazd do obu stolic zapewnia autostrada A2, a do innych miast drogi ekspresowe S11 i S5. W granicach miasta, 15 minut od centrum, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań to jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków akademickich i naukowych. W mieście działa 25 szkół wyższych, w których kształci się prawie 120 tys. studentów. Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną. Ukryta w budynkach i zabytkach historia, mówi o istotnej roli Poznania w dziejach Polski.

Na terenie Poznania, na przykład na Ostrowie Tumskim, znajduje się wiele przepięknych budowli sakralnych. Stary Rynek ze słynnymi koziołkami to miejsce wyjątkowo urokliwe. Z centrum można wybrać się na spacer, poprzez Garbary, do Cytadeli, która jest jednym z ulubionych parków poznanian. Szczególnie blisko mają tu mieszkańcy dzielnic takich jak: Winogrady, Winiary i Sołacz. Poznań jest bardzo rozwiniętym miastem pod względem kulturalnym. Liczne kina, teatry czy galerie tworzą bogatą ofertę dla miłośników sztuki. Wyjątkowym osiedlem jest Strzeszyn, w którym dominują domy wolnostojące jednorodzinne, szeregowce, wille, bliźniaki oraz bloki wielorodzinne. Warto pomyśleć o odwiedzeniu tego starego miasta i poznaniu jego tajemnic.

Referencje

Radosław Siwek - "Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam."
Sara Gruszka - "Mieliśmy okazje współpracować z Panią Dorotą podczas zakupu naszego pierwszego mieszkania. Już na początku zyskała nasze zaufanie. Podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Jej indywidualne podejście do klienta, cierpliwość i empatia sprawiły, że czuliśmy się bezpiecznie na każdym etapie zakupu. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Dorotę jako pośrednika nieruchomości"
Karol - "Pełen profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie Pani Doroty wielokrotnie doprowadziły do szybkiego wynajęcia mojej nieruchomości. Fachowa obsługa i informacja (od pierwszego kontaktu do podpisania umowy z najemcą), weryfikacja potencjalnych najemców i przedstawienie tylko odpowiadających wymaganiom a także elastyczność na każdym etapie współpracy sprawiają, że za każdym razem jest ona komfortowa dla mnie jako klienta."
Michał C. - "Z Panią Dorotą miałem okazję współpracować dwukrotnie. Za pierwszym razem pomogła mi sprzedać mieszkanie. Kolejnym zajęła się sprzedażą lokalu należącego do mojej matki. Straciłem rachubę ilości spraw i dokumentów wymaganych przez bank, które p. Dorota załatwiła w sądach, starostwach, urzędach i innych instytucjach państwowych w tempie ekspresowym. Zamykają drzwi – wejdzie przez okno… Osoba konkretna i bardzo kompetentna, a jednocześnie przemiła, serdeczna i bardzo taktowna. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę w potrzebie związanej z rynkiem nieruchomości z pewnością nawiążę kontakt z Dorotą Wroną… "

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Co robimy? | Zespół | Zapisane oferty

Informacje o danych osobowych | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt