Poznań

Nad Wierzbakiem 26/4, 60-612 Poznań

Poznań jest jednym z najstarszych i największych miast naszego kraju, oraz kolebką polskiej państwowości. To piąte miasto w Polsce pod względem liczby mieszkańców, mieszka tu ok. 546 tys. osób (aglomeracja poznańska liczy ok. 1 mln osób). To zdecydowanie miasto młodych - odsetek ludzi w wieku od 25 do 34 lat jest najwyższy w kraju. Stolica Wielkopolski leży w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Berlinem. Dojazd do obu stolic zapewnia autostrada A2, a do innych miast drogi ekspresowe S11 i S5. W granicach miasta, 15 minut od centrum, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Poznań to jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków akademickich i naukowych. W mieście działa 25 szkół wyższych, w których kształci się prawie 120 tys. studentów. Na szczególną uwagę zasługuje również położenie miasta nad rzeką Wartą i Cybiną. Ukryta w budynkach i zabytkach historia, mówi o istotnej roli Poznania w dziejach Polski.

Na terenie Poznania, na przykład na Ostrowie Tumskim, znajduje się wiele przepięknych budowli sakralnych. Stary Rynek ze słynnymi koziołkami to miejsce wyjątkowo urokliwe. Z centrum można wybrać się na spacer, poprzez Garbary, do Cytadeli, która jest jednym z ulubionych parków poznanian. Szczególnie blisko mają tu mieszkańcy dzielnic takich jak: Winogrady, Winiary i Sołacz. Poznań jest bardzo rozwiniętym miastem pod względem kulturalnym. Liczne kina, teatry czy galerie tworzą bogatą ofertę dla miłośników sztuki. Wyjątkowym osiedlem jest Strzeszyn, w którym dominują domy wolnostojące jednorodzinne, szeregowce, wille, bliźniaki oraz bloki wielorodzinne. Warto pomyśleć o odwiedzeniu tego starego miasta i poznaniu jego tajemnic.

Zaufali nam

Izabela Andrzejewska - "Chciałabym wyrazić słowa podziękowania dla Pani Doroty Wrony za szybkie i skuteczne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Pani Dorota jest nie tylko pełną profesjonalistką, ale również doskonałym psychologiem i wspaniałym człowiekiem. Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta, przedstawia dopasowana ofertę lokali, zna doskonale infrastrukturę okolicy. Działa bardzo szybko, oferując pomoc na każdym etapie dokonywania transakcji (a nawet po jej zakończeniu). Potrafi przedstawić zalety oferty, nie ukrywając wad, co rzadko się zdarza u innych agentów. Zawsze jest dostępna, odpowiada na wszystkie pytania nigdy nie okazując zniecierpliwienia. Rzetelna, terminowa, zaangażowana. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Dorotę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, przy tym niezwykle sympatyczna i życzliwa ludziom osoba. Pani Doroto, jeszcze raz dziękuję za wszystko, jednocześnie życząc dalszych sukcesów. "
Teresa Waloszyk - "Korzystam z usług Pani Doroty Wrony od dłuższego czasu. Zakończyła się pomyślnie nasza kolejna transakcja. Tak jak i wszystkie poprzednie przebiegała sprawnie, bardzo bezpiecznie i zapewniła mi pełen komfort. Profesjonalizm działania Pani Doroty Wrony jest zdecydowanie cechą najważniejszą. Mogłabym rozwodzić się nad Jej otwartością, dokładnością, umiejętnością słuchania oraz doskonale przygotowanym warsztatem pracy. Wszystkie te cechy i narzędzia dają Jej istotną przewagę rynkową. U Pani Doroty nie ma pytań bez odpowiedzi, a jeśli są wątpliwości - udaje się do prawników lub kolegów po poradę. Wszystkie dokumenty są przygotowywane na miarę transakcji tak aby wyraźnie zabezpieczały prawa i określały obowiązki obu stron. Pani Dorota bardzo dużo energii poświęca na podzielenie się z Klientem wiedzą i doświadczeniem. Działa tak, aby wszelkie `przykre niespodzianki` zabezpieczyć w spisanej umowie. Serdecznie dziękuję Pani Doroto i polecam współpracę z Panią wszystkim potencjalnym Klientom. Z wyrazami szacunku Teresa Waloszyk."
Sara Gruszka - "Mieliśmy okazje współpracować z Panią Dorotą podczas zakupu naszego pierwszego mieszkania. Już na początku zyskała nasze zaufanie. Podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Jej indywidualne podejście do klienta, cierpliwość i empatia sprawiły, że czuliśmy się bezpiecznie na każdym etapie zakupu. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Dorotę jako pośrednika nieruchomości"
Dominik Herberholz - "Jestem bardzo zadowolony z pracy pani Ewy Kurzyna. Udało się nam w końcu dzięki jej pracy wynająć mieszkanie, co nie było takie proste z uwagi na dość specyficzne wymagania. Zatem Pani Ewo- oby tak dalej :-)"

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt