Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Centrum

Szczecin al. Bohaterów Warszawy 34-35

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Lewobrzeże

Szczecin Pl. Żołnierza Polskiego 5

91 489 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "
Joanna Mądracka-Skierś - "Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Niewiadomskiego za życzliwe i profesjonalne podejście do klienta. Znalezienie oferty, zakup mieszkania i załatwienie wszelkich formalności zajęło ok. dwóch tygodni. Wszystko przypilnowane i dopięte na ostatni guzik. Bezproblemowy i szybki kontakt. Polecam gorąco, a BONUS Nieruchomości gratuluję wykwalifikowanego, cierpliwego i zaangażowanego pracownika. Pozdrowienia dla Pana Marka."
Tomasz Żetecki - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Markowi Niewiadomskiemu za ogromną i profesjonalną pomoc przy kupnie mieszkania, za wyjaśnienie wszelkich kwestii formalnych, za skuteczną licytację ceny, dobre rady i informowanie na bieżąco o wszystkich istotnych sprawach. Chciałbym również podziękować Pani Iwonie Bogusławskiej za wyjaśnienie zawiłości kredytowych i pomoc w uzyskaniu kredytu. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam!"
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Prawobrzeże

Szczecin ul. Lucjana Rydla 51

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Mike Franz - "Transakcja, jak i poszukiwania kupca na mieszkanie, przebiegły bardzo płynnie i wyjątkowo szybko. Z czystym sumieniem polecam panią Dorotę, osoba o dużej wiedzy, pełnym profesjonalizmie, ale przede wszystkim otwarta na współpracę i sugestie klienta. Pani Dorota doprowadziła do sprzedaży mieszkania szybciej i za większą kwotę, niż inne agencje się starały przez kilkukrotnie więcej czasu."
Aleksandra Perłowska - "Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc, ogrom wiedzy - Dzięki Panu Szymonowi Senderowicz, przejście przez kwestie związane z zaciągnięciem kredytu to bułka z masłem :)"
Paweł Rogacki - "Serdecznie dziękuję Panu Szymonowi Senderowiczowi za pomoc w kupnie mieszkania! Błyskotliwy, profesjonalny i zawsze otwarty na wszelkie sugestie! Polecam każdemu kto szuka osoby, która z łatwością i w expresowym tempie przeprowadzi ich przez proces oglądania mieszkania, negocjacji, uzyskiwania decyzji kredytowej, po odpowiadanie na wszelkie nurtujące pytania przy podpisywaniu umów. SERDECZNIE POLECAM!"
Małgośka Wieradzka - "Współpracowałam z Paniami z filii z Prawobrzeża już czterokrotnie. Polecam! Pełen profesjonalizm od początku do końca. Za każdym razem uwzględniono moje oczekiwania dot. nieruchomości. Możliwość negocjacji i szybkość działania to dodatkowe atuty firmy i osób w niej pracujących. Całym sercem polecam współpracę!"

Znajdziesz nas tutaj

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Izabela Andrzejewska - "Chciałabym wyrazić słowa podziękowania dla Pani Doroty Wrony za szybkie i skuteczne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Pani Dorota jest nie tylko pełną profesjonalistką, ale również doskonałym psychologiem i wspaniałym człowiekiem. Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta, przedstawia dopasowana ofertę lokali, zna doskonale infrastrukturę okolicy. Działa bardzo szybko, oferując pomoc na każdym etapie dokonywania transakcji (a nawet po jej zakończeniu). Potrafi przedstawić zalety oferty, nie ukrywając wad, co rzadko się zdarza u innych agentów. Zawsze jest dostępna, odpowiada na wszystkie pytania nigdy nie okazując zniecierpliwienia. Rzetelna, terminowa, zaangażowana. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Dorotę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, przy tym niezwykle sympatyczna i życzliwa ludziom osoba. Pani Doroto, jeszcze raz dziękuję za wszystko, jednocześnie życząc dalszych sukcesów. "
Anna - "Dorota Wrona - rzetelna, przyjazna, łagodna ale stanowcza. Polecam tę Agentkę do współpracy."
Julia - "Poszukiwałam mieszkania - swojego miejsca na ziemi. Udało się, dzięki P. Dorocie z Bonus Nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. P. Dorota uważnie wsłuchała się w moje potrzeby oraz możliwości i z wielkim zapałem szukała dla mnie odpowiedniego miejsca. W realizacji przedsięwzięcia pokazała mi wiele mieszkań, wykazując przy tym niesamowitą determinacje i rzetelną wiedzę."
K. M. Baszyńscy - "Dziękujemy za skuteczną współpracę - mieszkanie w końcu sprzedane, formalności załatwione sprawnie i szybko. Spośród wielu agentów z którymi współpracowaliśmy Pani Dorota bardzo się wyróżnia - nie udało mi się jej zbyć tak po prostu... normalnie nie mam z tym problemu :) Jest kompetentna, szybka, zawsze dostępna i dokładna. Więcej - przekonała nas do podpisania umowy na wyłączność. No i są efekty. Wielka szkoda, że nie trafiliśmy na początku na Panią Dorotę, w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży mieszkania. Polecam każdemu, kto ceni profesjonalną obsługę."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt