Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Centrum

Szczecin al. Bohaterów Warszawy 34-35

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Lewobrzeże

Szczecin Pl. Żołnierza Polskiego 5

91 489 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Joanna Mądracka-Skierś - "Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Niewiadomskiego za życzliwe i profesjonalne podejście do klienta. Znalezienie oferty, zakup mieszkania i załatwienie wszelkich formalności zajęło ok. dwóch tygodni. Wszystko przypilnowane i dopięte na ostatni guzik. Bezproblemowy i szybki kontakt. Polecam gorąco, a BONUS Nieruchomości gratuluję wykwalifikowanego, cierpliwego i zaangażowanego pracownika. Pozdrowienia dla Pana Marka."
Tomasz Żetecki - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Markowi Niewiadomskiemu za ogromną i profesjonalną pomoc przy kupnie mieszkania, za wyjaśnienie wszelkich kwestii formalnych, za skuteczną licytację ceny, dobre rady i informowanie na bieżąco o wszystkich istotnych sprawach. Chciałbym również podziękować Pani Iwonie Bogusławskiej za wyjaśnienie zawiłości kredytowych i pomoc w uzyskaniu kredytu. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam!"
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Prawobrzeże

Szczecin ul. Lucjana Rydla 51

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Mike Franz - "Transakcja, jak i poszukiwania kupca na mieszkanie, przebiegły bardzo płynnie i wyjątkowo szybko. Z czystym sumieniem polecam panią Dorotę, osoba o dużej wiedzy, pełnym profesjonalizmie, ale przede wszystkim otwarta na współpracę i sugestie klienta. Pani Dorota doprowadziła do sprzedaży mieszkania szybciej i za większą kwotę, niż inne agencje się starały przez kilkukrotnie więcej czasu."
Wioletta Rykowska - "Bardzo dziękuje Pani Oli i Pani Sylwii za pomoc w kupnie domu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko zapięte na ostatni guzik bardzo polecam."
Marcin Kaliński - "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bonusem. Pan Szymon poprowadził sprawę bardzo profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z ich usług."
Sylvia - "Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Senderowicza za pomoc przy zakupie nieruchomości. Ogromna wiedza i profesjonalizm. Stały kontakt, cierpliwość i duże zaangażowanie, dzięki czemu transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Z przyjemnością polecam."

Znajdziesz nas tutaj

Warszawa Miks-Kożuchowska

Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego 19

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Znajdziesz nas tutaj

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Adrianna Wiśniewska - "Współpraca z panią Dorotą od samego początku układała się bardzo dobrze – od fachowego przedstawienia oferty po samo sfinalizowanie. Żadnego problemu z kontaktem czy terminowością. Ogółem – profesjonalne podejście do klienta! Polecam!"
Sara Gruszka - "Mieliśmy okazje współpracować z Panią Dorotą podczas zakupu naszego pierwszego mieszkania. Już na początku zyskała nasze zaufanie. Podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Jej indywidualne podejście do klienta, cierpliwość i empatia sprawiły, że czuliśmy się bezpiecznie na każdym etapie zakupu. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Dorotę jako pośrednika nieruchomości"
Beata Woźniak - "Sprzedaż mojej nieruchomości zajęła Pani Dorocie 2 tygodnie. Nie musiałam się niczym stresować, wszystko zostało profesjonalnie załatwione i zarówno ja, jak i kupujący byliśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani Doroty."
K. M. Baszyńscy - "Dziękujemy za skuteczną współpracę - mieszkanie w końcu sprzedane, formalności załatwione sprawnie i szybko. Spośród wielu agentów z którymi współpracowaliśmy Pani Dorota bardzo się wyróżnia - nie udało mi się jej zbyć tak po prostu... normalnie nie mam z tym problemu :) Jest kompetentna, szybka, zawsze dostępna i dokładna. Więcej - przekonała nas do podpisania umowy na wyłączność. No i są efekty. Wielka szkoda, że nie trafiliśmy na początku na Panią Dorotę, w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży mieszkania. Polecam każdemu, kto ceni profesjonalną obsługę."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt