Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Centrum

70-340 Szczecin al. Bohaterów Warszawy 34/35

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Lewobrzeże

71-899 Szczecin pl. Żołnierza Polskiego 5

91 489 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Marzena Pilecka - "Transakcja sfinalizowana. Pan Marek Niewiadomski na każdym etapie współpracy wykazał pełen profesjonalizm. Wszelkie wskazówki i uwagi z Jego strony były dla nas bardzo pomocne. Polecamy współpracę z Panem Markiem."
Joanna Mądracka-Skierś - "Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Niewiadomskiego za życzliwe i profesjonalne podejście do klienta. Znalezienie oferty, zakup mieszkania i załatwienie wszelkich formalności zajęło ok. dwóch tygodni. Wszystko przypilnowane i dopięte na ostatni guzik. Bezproblemowy i szybki kontakt. Polecam gorąco, a BONUS Nieruchomości gratuluję wykwalifikowanego, cierpliwego i zaangażowanego pracownika. Pozdrowienia dla Pana Marka."
Izabela Rutkowska - "Nigdy nie sądziłam, że będę korzystać z usług agenta nieruchomości. Na szczęście na mojej drodze spotkałam Pana Pawła Placka, który profesjonalnie pomógł mi przebrnąć przez wszystkie formalności i bardzo szybko znalazł mieszkanie moich marzeń! Pan Paweł jest bardzo życzliwy, pomocny, doświadczony i godny zaufania! Dziękuję i polecam!"

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Prawobrzeże

70-783 Szczecin ul. Lucjana Rydla 51

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Mike Franz - "Transakcja, jak i poszukiwania kupca na mieszkanie, przebiegły bardzo płynnie i wyjątkowo szybko. Z czystym sumieniem polecam panią Dorotę, osoba o dużej wiedzy, pełnym profesjonalizmie, ale przede wszystkim otwarta na współpracę i sugestie klienta. Pani Dorota doprowadziła do sprzedaży mieszkania szybciej i za większą kwotę, niż inne agencje się starały przez kilkukrotnie więcej czasu."
Paweł Rogacki - "Serdecznie dziękuję Panu Szymonowi Senderowiczowi za pomoc w kupnie mieszkania! Błyskotliwy, profesjonalny i zawsze otwarty na wszelkie sugestie! Polecam każdemu kto szuka osoby, która z łatwością i w expresowym tempie przeprowadzi ich przez proces oglądania mieszkania, negocjacji, uzyskiwania decyzji kredytowej, po odpowiadanie na wszelkie nurtujące pytania przy podpisywaniu umów. SERDECZNIE POLECAM!"
Marcin Kaliński - "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bonusem. Pan Szymon poprowadził sprawę bardzo profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z ich usług."
Wioletta Rykowska - "Bardzo dziękuje Pani Oli i Pani Sylwii za pomoc w kupnie domu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko zapięte na ostatni guzik bardzo polecam."

Agenci na 100%
Warszawa

Znajdziesz nas tutaj

Warszawa

Warszawa 00-195 ul. Zygmunta Słomińskiego 19

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Artur Piotrowski - "Bardzo bałem się tej całej procedury sprzedaży mieszkania, ale dzięki Paniom stało to się tak proste, że nie przypuszczałem że można je za tyle sprzedać, aż żałuję że nie mam jeszcze nieruchomości do sprzedania ;)"
Edmundo Distefano - "Zawodowo, nowocześnie a przy tym na najwyższym poziomie!"
Łukasz Witkowski - "Gorąco polecam współpracę z Bonus Nieruchomości! Dziewczyny, a w szczególności Iza Miks, z którą miałem okazję współpracować przy sprzedaży przeze mnie mieszkania na Kabatach, naprawdę znają się na rynku nieruchomości w stolicy jak mało kto. Dobra organizacja, profesjonalne zdjęcia, otwartość na sugestie. W ciągu zaledwie kilku tygodni sprzedałem nieruchomość po pierwotnej cenie ofertowej, przy minimalnym nakładzie sił z mojej strony i wszelkiej (i bezcennej) pomocy ze strony Bonus Nieruchomości na każdym etapie transakcji. Bardzo dziękuję!"
Beata Uberna - "Profesjonalni i entuzjastycznie nastawieni do klientów eksperci. Tu zawsze można oczekiwać najwyśszych standardów obsługi na każdym etapie działania. Gorąco polecam!"

Znajdziesz nas tutaj

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26 lok. 4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Żaneta Kozłowska - "Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Państwa firmą. Szczególne podziękowania dla Pana Szymona Janaczyka, który towarzyszył w każdej fazie zakupu mieszkania. Mogłam liczyć na jego profesjonalizm, dyspozycyjność, dopilnowanie wszelkich formalności, informowanie o wszystkich istotnych sprawach. Pan Szymon jest wyjątkowo życzliwą, pomocną i godną zaufania osobą. Zakup mieszkania z takim fachowcem był prawdziwą przyjemnością. Pozdrowienia dla całej firmy :)"
Teresa Waloszyk - "Korzystam z usług Pani Doroty Wrony od dłuższego czasu. Zakończyła się pomyślnie nasza kolejna transakcja. Tak jak i wszystkie poprzednie przebiegała sprawnie, bardzo bezpiecznie i zapewniła mi pełen komfort. Profesjonalizm działania Pani Doroty Wrony jest zdecydowanie cechą najważniejszą. Mogłabym rozwodzić się nad Jej otwartością, dokładnością, umiejętnością słuchania oraz doskonale przygotowanym warsztatem pracy. Wszystkie te cechy i narzędzia dają Jej istotną przewagę rynkową. U Pani Doroty nie ma pytań bez odpowiedzi, a jeśli są wątpliwości - udaje się do prawników lub kolegów po poradę. Wszystkie dokumenty są przygotowywane na miarę transakcji tak aby wyraźnie zabezpieczały prawa i określały obowiązki obu stron. Pani Dorota bardzo dużo energii poświęca na podzielenie się z Klientem wiedzą i doświadczeniem. Działa tak, aby wszelkie `przykre niespodzianki` zabezpieczyć w spisanej umowie. Serdecznie dziękuję Pani Doroto i polecam współpracę z Panią wszystkim potencjalnym Klientom. Z wyrazami szacunku Teresa Waloszyk."
Anna Heimann - "Wynajmowanie mieszkania z panią Dorota Wroną to pełen profesjonalizm i pewność. Profesjonalizm - bo nie działa ona tak, jak niestety wielu agentów na rynku, aby odhaczyć kolejny najem, ale stara się znaleźć wiarygodnego kandydata na lokatora – stąd praktycznie pewność, że osoby którym powierza się swoje mienie nie są z łapanki! Jest to bardzo miła, ale też stanowcza osoba. Wszystko jest zawsze perfekcyjnie przygotowane, opracowane – umowy przygotowywane przez p. Dorotę są dopięte na `ostatni guzik`... Wynajmowałam z Panią Dorotą już drugą nieruchomość i mam też swoje doświadczenie na rynku – na pewno, gdy przyjdzie czas wrócę tu... Polecam Państwu również."
Marzena Z. - "Przy sprzedaży domu współpracowałam z Panią Natalią Saramagą, która faktycznie zaopiekowała się prowadzeniem całej transakcji, zdejmując ze mnie konieczność przygotowania oraz zorganizowania dokumentów, współpracy z notariuszem i kontaktami z kupującymi. Pani Natalia to osoba godna polecenia, bardzo profesjonalna, a przy tym niezwykle sympatyczna i dyplomatyczna. Wcześniej zleciłam sprzedaż domu innej firmie, ale bez powodzenia. Dzięki Pani Natalii dom został sprzedanym, a ja miałam okazję przekonać się jak oddanie w jej ręce transakcji zostało zwieńczone sukcesem. Pani Natalio, bardzo dziękuję. "

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt