Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Centrum

Szczecin al. Bohaterów Warszawy 34-35

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Lewobrzeże

Szczecin Pl. Żołnierza Polskiego 5

91 489 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Tomasz Żetecki - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Markowi Niewiadomskiemu za ogromną i profesjonalną pomoc przy kupnie mieszkania, za wyjaśnienie wszelkich kwestii formalnych, za skuteczną licytację ceny, dobre rady i informowanie na bieżąco o wszystkich istotnych sprawach. Chciałbym również podziękować Pani Iwonie Bogusławskiej za wyjaśnienie zawiłości kredytowych i pomoc w uzyskaniu kredytu. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam!"
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Marzena Pilecka - "Transakcja sfinalizowana. Pan Marek Niewiadomski na każdym etapie współpracy wykazał pełen profesjonalizm. Wszelkie wskazówki i uwagi z Jego strony były dla nas bardzo pomocne. Polecamy współpracę z Panem Markiem."
Izabela Rutkowska - "Nigdy nie sądziłam, że będę korzystać z usług agenta nieruchomości. Na szczęście na mojej drodze spotkałam Pana Pawła Placka, który profesjonalnie pomógł mi przebrnąć przez wszystkie formalności i bardzo szybko znalazł mieszkanie moich marzeń! Pan Paweł jest bardzo życzliwy, pomocny, doświadczony i godny zaufania! Dziękuję i polecam!"

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Prawobrzeże

Szczecin ul. Lucjana Rydla 51

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Patrycja Chwałek - "Chcielibyśmy podziękować bardzo Firmie Bonus Nieruchomości a w Szczególności Panu Szymonowi Senderowicz za ciężka i bardzo solidna prace , profesjonalne podejście do swojej pracy bez Pana Nie przebrnęlibyśmy przez te wszystkie banki i sprawy związane z Kupnem mieszkania:) Dziękujemy i Gorąco polecamy"
Paweł Rogacki - "Serdecznie dziękuję Panu Szymonowi Senderowiczowi za pomoc w kupnie mieszkania! Błyskotliwy, profesjonalny i zawsze otwarty na wszelkie sugestie! Polecam każdemu kto szuka osoby, która z łatwością i w expresowym tempie przeprowadzi ich przez proces oglądania mieszkania, negocjacji, uzyskiwania decyzji kredytowej, po odpowiadanie na wszelkie nurtujące pytania przy podpisywaniu umów. SERDECZNIE POLECAM!"
Wioletta Rykowska - "Bardzo dziękuje Pani Oli i Pani Sylwii za pomoc w kupnie domu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko zapięte na ostatni guzik bardzo polecam."
Monika Herman - "Dziękuję Szymon Senderowicz, Twoje działania jak zwykle na poziomie high level :) POLECAM!"

Znajdziesz nas tutaj

Warszawa Miks-Kożuchowska

Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego 19

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Znajdziesz nas tutaj

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Beata Łuczak - "Polecam współpracę z Panią Ewą Kurzyną. ardzo dobry kontakt. Stanęła na wysokości zadania."
Julia - "Poszukiwałam mieszkania - swojego miejsca na ziemi. Udało się, dzięki P. Dorocie z Bonus Nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. P. Dorota uważnie wsłuchała się w moje potrzeby oraz możliwości i z wielkim zapałem szukała dla mnie odpowiedniego miejsca. W realizacji przedsięwzięcia pokazała mi wiele mieszkań, wykazując przy tym niesamowitą determinacje i rzetelną wiedzę."
Michał C. - "Z Panią Dorotą miałem okazję współpracować dwukrotnie. Za pierwszym razem pomogła mi sprzedać mieszkanie. Kolejnym zajęła się sprzedażą lokalu należącego do mojej matki. Straciłem rachubę ilości spraw i dokumentów wymaganych przez bank, które p. Dorota załatwiła w sądach, starostwach, urzędach i innych instytucjach państwowych w tempie ekspresowym. Zamykają drzwi – wejdzie przez okno… Osoba konkretna i bardzo kompetentna, a jednocześnie przemiła, serdeczna i bardzo taktowna. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę w potrzebie związanej z rynkiem nieruchomości z pewnością nawiążę kontakt z Dorotą Wroną… "
Anna Heimann - "Wynajmowanie mieszkania z panią Dorota Wroną to pełen profesjonalizm i pewność. Profesjonalizm - bo nie działa ona tak, jak niestety wielu agentów na rynku, aby odhaczyć kolejny najem, ale stara się znaleźć wiarygodnego kandydata na lokatora – stąd praktycznie pewność, że osoby którym powierza się swoje mienie nie są z łapanki! Jest to bardzo miła, ale też stanowcza osoba. Wszystko jest zawsze perfekcyjnie przygotowane, opracowane – umowy przygotowywane przez p. Dorotę są dopięte na `ostatni guzik`... Wynajmowałam z Panią Dorotą już drugą nieruchomość i mam też swoje doświadczenie na rynku – na pewno, gdy przyjdzie czas wrócę tu... Polecam Państwu również."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt