Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Zaufali nam

Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."

Zaufali nam

Tomasz Żetecki - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Markowi Niewiadomskiemu za ogromną i profesjonalną pomoc przy kupnie mieszkania, za wyjaśnienie wszelkich kwestii formalnych, za skuteczną licytację ceny, dobre rady i informowanie na bieżąco o wszystkich istotnych sprawach. Chciałbym również podziękować Pani Iwonie Bogusławskiej za wyjaśnienie zawiłości kredytowych i pomoc w uzyskaniu kredytu. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam!"
Bogna Jasińska - "Bardzo dziękujemy za współpracę. Przypadek sprawił, że nasze drogi związane z zakupem mieszkania splotły się z Super Agentem, Panem Markiem Niewiadomski. Przeszliśmy długą dla nas i mocno wyboista drogę, ale finał jest najważniejszy. Obecnie mamy już nasze wymarzone mieszkanie, które spełnia oczekiwania naszej dużej rodziny. Pan Marek jest agentem bardzo rzeczowym, konkretnym, jednocześnie bardzo pomocnym i jasno przekazującym informacje, co kolejno i jak się odbywa. Chcemy równie mocno podziękować Pani Oli Chodyra. Osoba niesamowicie cierpliwa, spokojna, pomocna. Stoczyła z nami zwycięska walkę, przez nas pewnie miała Pani Ola niejedna nieprzespana noc. Dziękujemy Wam bardzo."
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "

Zaufali nam

Justyna Kaźmierczak - "Świetna, fachowa obsługa, a przy tym dużo wsparcia od doradcy. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje kompetentnej osoby, doświadczonej oraz przesympatycznej. Te gorące podziękowania kieruje do Pana Szymona Senderowicza."
Sylvia - "Serdeczne podziękowania dla Pana Szymona Senderowicza za pomoc przy zakupie nieruchomości. Ogromna wiedza i profesjonalizm. Stały kontakt, cierpliwość i duże zaangażowanie, dzięki czemu transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Z przyjemnością polecam."
Agata Pąsik - "Śmiało mogę stwierdzić, że P. Szymon Senderowicz jest 100% profesjonalistą! Szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez procedurę kredytową, a jego obecność podczas podpisywania umowy była niezastąpiona! Serdecznie polecam, wspaniały człowiek!"
Wioletta Rykowska - "Bardzo dziękuje Pani Oli i Pani Sylwii za pomoc w kupnie domu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko zapięte na ostatni guzik bardzo polecam."

Warszawa

Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego 19/31

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Joanna Jenczelewska - "Nie wyobrażam sobie kupna mieszkania bez pomocy osoby, która doradzi i poprowadzi `za rękę`. Pani Hania okazała się właśnie taką osobą – miła, serdeczna, a przede wszystkim z ogromną wiedzą."
Beata Uberna - "Profesjonalni i entuzjastycznie nastawieni do klientów eksperci. Tu zawsze można oczekiwać najwyśszych standardów obsługi na każdym etapie działania. Gorąco polecam!"
Łukasz Witkowski - "Gorąco polecam współpracę z Bonus Nieruchomości! Dziewczyny, a w szczególności Iza Miks, z którą miałem okazję współpracować przy sprzedaży przeze mnie mieszkania na Kabatach, naprawdę znają się na rynku nieruchomości w stolicy jak mało kto. Dobra organizacja, profesjonalne zdjęcia, otwartość na sugestie. W ciągu zaledwie kilku tygodni sprzedałem nieruchomość po pierwotnej cenie ofertowej, przy minimalnym nakładzie sił z mojej strony i wszelkiej (i bezcennej) pomocy ze strony Bonus Nieruchomości na każdym etapie transakcji. Bardzo dziękuję!"
Edmundo Distefano - "Zawodowo, nowocześnie a przy tym na najwyższym poziomie!"

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Beata Łuczak - "Polecam współpracę z Panią Ewą Kurzyną. ardzo dobry kontakt. Stanęła na wysokości zadania."
Radosław Siwek - "Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam."
Izabela Andrzejewska - "Chciałabym wyrazić słowa podziękowania dla Pani Doroty Wrony za szybkie i skuteczne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Pani Dorota jest nie tylko pełną profesjonalistką, ale również doskonałym psychologiem i wspaniałym człowiekiem. Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta, przedstawia dopasowana ofertę lokali, zna doskonale infrastrukturę okolicy. Działa bardzo szybko, oferując pomoc na każdym etapie dokonywania transakcji (a nawet po jej zakończeniu). Potrafi przedstawić zalety oferty, nie ukrywając wad, co rzadko się zdarza u innych agentów. Zawsze jest dostępna, odpowiada na wszystkie pytania nigdy nie okazując zniecierpliwienia. Rzetelna, terminowa, zaangażowana. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Dorotę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, przy tym niezwykle sympatyczna i życzliwa ludziom osoba. Pani Doroto, jeszcze raz dziękuję za wszystko, jednocześnie życząc dalszych sukcesów. "
Karol - "Pełen profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie Pani Doroty wielokrotnie doprowadziły do szybkiego wynajęcia mojej nieruchomości. Fachowa obsługa i informacja (od pierwszego kontaktu do podpisania umowy z najemcą), weryfikacja potencjalnych najemców i przedstawienie tylko odpowiadających wymaganiom a także elastyczność na każdym etapie współpracy sprawiają, że za każdym razem jest ona komfortowa dla mnie jako klienta."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt