Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Zaufali nam

Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"

Zaufali nam

Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "
Marzena Pilecka - "Transakcja sfinalizowana. Pan Marek Niewiadomski na każdym etapie współpracy wykazał pełen profesjonalizm. Wszelkie wskazówki i uwagi z Jego strony były dla nas bardzo pomocne. Polecamy współpracę z Panem Markiem."
Bogna Jasińska - "Bardzo dziękujemy za współpracę. Przypadek sprawił, że nasze drogi związane z zakupem mieszkania splotły się z Super Agentem, Panem Markiem Niewiadomski. Przeszliśmy długą dla nas i mocno wyboista drogę, ale finał jest najważniejszy. Obecnie mamy już nasze wymarzone mieszkanie, które spełnia oczekiwania naszej dużej rodziny. Pan Marek jest agentem bardzo rzeczowym, konkretnym, jednocześnie bardzo pomocnym i jasno przekazującym informacje, co kolejno i jak się odbywa. Chcemy równie mocno podziękować Pani Oli Chodyra. Osoba niesamowicie cierpliwa, spokojna, pomocna. Stoczyła z nami zwycięska walkę, przez nas pewnie miała Pani Ola niejedna nieprzespana noc. Dziękujemy Wam bardzo."
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."

Zaufali nam

Paulina Stępkowska - "Bardzo polecam Bonus Nieruchomości, a zwłaszcza P. Szymona Senderowicza, który jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego przesympatyczną, godną zaufania osobą. Pan Szymon wykazał się we współpracy z nami zaangażowaniem, nieocenioną pomocą i przede wszystkim - udało mu się zrobić coś co z pozoru było niemożliwe :) Dziękujemy i polecamy!"
Patrycja Chwałek - "Chcielibyśmy podziękować bardzo Firmie Bonus Nieruchomości a w Szczególności Panu Szymonowi Senderowicz za ciężka i bardzo solidna prace , profesjonalne podejście do swojej pracy bez Pana Nie przebrnęlibyśmy przez te wszystkie banki i sprawy związane z Kupnem mieszkania:) Dziękujemy i Gorąco polecamy"
Justyna Kaźmierczak - "Świetna, fachowa obsługa, a przy tym dużo wsparcia od doradcy. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje kompetentnej osoby, doświadczonej oraz przesympatycznej. Te gorące podziękowania kieruje do Pana Szymona Senderowicza."
Marcin Kaliński - "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bonusem. Pan Szymon poprowadził sprawę bardzo profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z ich usług."

Warszawa

Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego 19/31

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Joanna Jenczelewska - "Nie wyobrażam sobie kupna mieszkania bez pomocy osoby, która doradzi i poprowadzi `za rękę`. Pani Hania okazała się właśnie taką osobą – miła, serdeczna, a przede wszystkim z ogromną wiedzą."
Artur Piotrowski - "Bardzo bałem się tej całej procedury sprzedaży mieszkania, ale dzięki Paniom stało to się tak proste, że nie przypuszczałem że można je za tyle sprzedać, aż żałuję że nie mam jeszcze nieruchomości do sprzedania ;)"
Rafał Szajczyk - "Bardzo przyjemna ekipa! "
Tomasz Ziemann - "Polecam Bonus Nieruchomości Warszawa."

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Anna - "Dorota Wrona - rzetelna, przyjazna, łagodna ale stanowcza. Polecam tę Agentkę do współpracy."
Teresa Waloszyk - "Korzystam z usług Pani Doroty Wrony od dłuższego czasu. Zakończyła się pomyślnie nasza kolejna transakcja. Tak jak i wszystkie poprzednie przebiegała sprawnie, bardzo bezpiecznie i zapewniła mi pełen komfort. Profesjonalizm działania Pani Doroty Wrony jest zdecydowanie cechą najważniejszą. Mogłabym rozwodzić się nad Jej otwartością, dokładnością, umiejętnością słuchania oraz doskonale przygotowanym warsztatem pracy. Wszystkie te cechy i narzędzia dają Jej istotną przewagę rynkową. U Pani Doroty nie ma pytań bez odpowiedzi, a jeśli są wątpliwości - udaje się do prawników lub kolegów po poradę. Wszystkie dokumenty są przygotowywane na miarę transakcji tak aby wyraźnie zabezpieczały prawa i określały obowiązki obu stron. Pani Dorota bardzo dużo energii poświęca na podzielenie się z Klientem wiedzą i doświadczeniem. Działa tak, aby wszelkie `przykre niespodzianki` zabezpieczyć w spisanej umowie. Serdecznie dziękuję Pani Doroto i polecam współpracę z Panią wszystkim potencjalnym Klientom. Z wyrazami szacunku Teresa Waloszyk."
Agnieszka Fiałkiewicz - "Osoba Pani Doroty została mi polecona przez zadowolonych znajomych :) Zawarłyśmy umowę na wyłączność i była to bardzo dobra decyzja. Całą transakcja od zawarcia umowy pośrednictwa do przekazania sprzedawanego mieszkania zamknęła się w 3 miesiącach, właściwe z moim niewielkim udziałem. Już na pierwszym spotkaniu Pani Dorota przekazała mi sporo cennych uwag i informacji, które pomogły mi w podjęciu trudnych decyzji jeszcze przed rozpoczęciem procesu sprzedaży. Dzisiaj wiem, że były słuszne :) Zatem dołączam do grona zadowolonych klientów mega skutecznej, profesjonalnej, kompetentnej, a przy tym niezwykle sympatycznej i dyskretnej Pani Pośrednik, do której naprawdę można mieć pełne zaufanie. Raz jeszcze dziękuje Pani Doroto! Współpraca z Panią to była czysta przyjemnością. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy pośrednika na pewno nie będzie to nikt inny :)"
Elżbieta Kozłowska - "Zrobiło się tak trochę dziwnie, że dziękuje się za bycie dobrym, rzetelnym i profesjonalnym. Taka jest właśnie Pani Dorota, z którą miałam przyjemność "powalczyć" o mieszkanie w Poznaniu. Gdyby nie jej determinacja i wiara w ludzi wycofałabym się z planowanej transakcji. Jest przede wszystkim zwyczajnie dobrym człowiekiem a przy tym osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jestem z innego pokolenia więc szczególnie cenię przymioty, które Pani Dorota reprezentuje. Ponadto Pani Dorota posiada w sobie dużą ciekawość nowych wyzwań , co powoduje, że rozwija się w dziedzinach ze swojego obszaru działania, dotąd jej nieznanych. Ponadto widać, że praca, którą wykonuje sprawia Jej radość .Wszystko to czyni JĄ właściwą osobą na właściwym miejscu, choć być może nie na dzisiejsze drapieżne czasy. Polecam innym zainteresowanym!"

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt