Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Centrum

70-340 Szczecin al. Bohaterów Warszawy 34/35

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"
Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Lewobrzeże

71-899 Szczecin pl. Żołnierza Polskiego 5

91 489 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Joanna Mądracka-Skierś - "Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Niewiadomskiego za życzliwe i profesjonalne podejście do klienta. Znalezienie oferty, zakup mieszkania i załatwienie wszelkich formalności zajęło ok. dwóch tygodni. Wszystko przypilnowane i dopięte na ostatni guzik. Bezproblemowy i szybki kontakt. Polecam gorąco, a BONUS Nieruchomości gratuluję wykwalifikowanego, cierpliwego i zaangażowanego pracownika. Pozdrowienia dla Pana Marka."
Bogna Jasińska - "Bardzo dziękujemy za współpracę. Przypadek sprawił, że nasze drogi związane z zakupem mieszkania splotły się z Super Agentem, Panem Markiem Niewiadomski. Przeszliśmy długą dla nas i mocno wyboista drogę, ale finał jest najważniejszy. Obecnie mamy już nasze wymarzone mieszkanie, które spełnia oczekiwania naszej dużej rodziny. Pan Marek jest agentem bardzo rzeczowym, konkretnym, jednocześnie bardzo pomocnym i jasno przekazującym informacje, co kolejno i jak się odbywa. Chcemy równie mocno podziękować Pani Oli Chodyra. Osoba niesamowicie cierpliwa, spokojna, pomocna. Stoczyła z nami zwycięska walkę, przez nas pewnie miała Pani Ola niejedna nieprzespana noc. Dziękujemy Wam bardzo."
Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "

Znajdziesz nas tutaj

Szczecin Prawobrzeże

70-783 Szczecin ul. Lucjana Rydla 51

91 484 66 66

szczecin@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Monika Herman - "Dziękuję Szymon Senderowicz, Twoje działania jak zwykle na poziomie high level :) POLECAM!"
Justyna Kaźmierczak - "Świetna, fachowa obsługa, a przy tym dużo wsparcia od doradcy. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje kompetentnej osoby, doświadczonej oraz przesympatycznej. Te gorące podziękowania kieruje do Pana Szymona Senderowicza."
Małgośka Wieradzka - "Współpracowałam z Paniami z filii z Prawobrzeża już czterokrotnie. Polecam! Pełen profesjonalizm od początku do końca. Za każdym razem uwzględniono moje oczekiwania dot. nieruchomości. Możliwość negocjacji i szybkość działania to dodatkowe atuty firmy i osób w niej pracujących. Całym sercem polecam współpracę!"
Paulina Stępkowska - "Bardzo polecam Bonus Nieruchomości, a zwłaszcza P. Szymona Senderowicza, który jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego przesympatyczną, godną zaufania osobą. Pan Szymon wykazał się we współpracy z nami zaangażowaniem, nieocenioną pomocą i przede wszystkim - udało mu się zrobić coś co z pozoru było niemożliwe :) Dziękujemy i polecamy!"

Znajdziesz nas tutaj

Warszawa

Warszawa 00-195 ul. Zygmunta Słomińskiego 19

22 102 40 00

warszawa@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Beata Uberna - "Profesjonalni i entuzjastycznie nastawieni do klientów eksperci. Tu zawsze można oczekiwać najwyśszych standardów obsługi na każdym etapie działania. Gorąco polecam!"
Edmundo Distefano - "Zawodowo, nowocześnie a przy tym na najwyższym poziomie!"
Joanna Jenczelewska - "Nie wyobrażam sobie kupna mieszkania bez pomocy osoby, która doradzi i poprowadzi `za rękę`. Pani Hania okazała się właśnie taką osobą – miła, serdeczna, a przede wszystkim z ogromną wiedzą."
Agnieszka Pacholczak - "Przerażona, zagubiona transakcją sprzedaży i zakupu nieruchomości pod skrzydłami Bonus Nieruchomości była to czysta przyjemność. Tylko żal, że tak szybko się ta przygoda skończyła bo są mega skuteczni i profesjonalni w tym co robią."

Znajdziesz nas tutaj

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26 lok. 4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

Julia - "Poszukiwałam mieszkania - swojego miejsca na ziemi. Udało się, dzięki P. Dorocie z Bonus Nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. P. Dorota uważnie wsłuchała się w moje potrzeby oraz możliwości i z wielkim zapałem szukała dla mnie odpowiedniego miejsca. W realizacji przedsięwzięcia pokazała mi wiele mieszkań, wykazując przy tym niesamowitą determinacje i rzetelną wiedzę."
Weronika Dolata – Wojtkowiak i Szymon Wojtkowiak - "Pani Dorota Wrona jest osobą bardzo konkretną, rzetelną i w profesjonalny sposób poprowadziła kwestię zakupu. Będziemy polecać biuro P. Doroty do współpracy."
Radosław Siwek - "Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja. Zdecydowanie polecam."
Сергей Рыбаков - "If you are not (yet) speaking well Polish and you are looking for place to stay for a long term, you definitely should go to the Bonus agency. It was really easy to communicate with real estate agent Joanna as she speaks English perfectly. "

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt