Bonus Nieruchomości
Agenci na 100%

Zaufali nam

Karolina Buluk - "Profesjonalny dostęp. Niezawodna praca i szybkie wdrożenie. Dziękuję bardzo Sławkowi Stachowiakowi."
Beata Buluk - "Rzetelność, profesjonalizm, oraz duże wyczucie potrzeb i życzeń klienta charakteryzuje tą firmę. Moja współpraca ze Sławkiem Stachowiakiem zakończyła się pełnym sukcesem. Dostałam coś wyjątkowego ;) mieszkanie jak ubranie szyte na miarę! I jak szybko! Polecam i jeszcze raz dziękuje!"
Karol Mad - "Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zorganizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podziękowania należą się Oli za przejście całej drogi kredytowej i przetłumaczenia wszelkich niuansów kredytowych na ludzki język oraz Robertowi za szybkie i sprawne poszukiwanie mieszkania i profesjonalną organizację wszelkich spraw transakcji kupna-sprzedaży."
Magdalena Bay - "Firma godna polecenia :) To była przyjemność, po raz kolejny skorzystać z usług Bonus Nieruchomości. Chciałabym w szczególności podziękować panu Sławkowi za pomoc i zaangażowanie, cierpliwość i dyspozycyjność. Serdecznie pozdrawiam!"

Zaufali nam

Magdalena Kuśmierek - "Dziękuję serdecznie firmie Bonus Nieruchomości a w szczególności Panu Damianowu Chudzikowskiemu za poświęcony czas,zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy zakupie mieszkania .To moje drugie mieszkanie kupione przez Bonus Nieruchomości .Dziękuję i polecam."
Izabela Rutkowska - "Nigdy nie sądziłam, że będę korzystać z usług agenta nieruchomości. Na szczęście na mojej drodze spotkałam Pana Pawła Placka, który profesjonalnie pomógł mi przebrnąć przez wszystkie formalności i bardzo szybko znalazł mieszkanie moich marzeń! Pan Paweł jest bardzo życzliwy, pomocny, doświadczony i godny zaufania! Dziękuję i polecam!"
Marzena Pilecka - "Transakcja sfinalizowana. Pan Marek Niewiadomski na każdym etapie współpracy wykazał pełen profesjonalizm. Wszelkie wskazówki i uwagi z Jego strony były dla nas bardzo pomocne. Polecamy współpracę z Panem Markiem."
Magdalena Orlińska - "Chciałam bardzo podziękować Panu Markowi Niewiadomskiemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania - mimo, że już nie wierzyliśmy, że się to uda :) Pomógł załatwić wszelkie formalności, zawsze był dostępny i cierpliwy na specyficznych klientów ;) Pomógł również w formalnościach przy zakupie nowego mieszkania. Gorąco polecamy i życzymy samych sukcesów - Magda i Tomek. P.S. Dziękujemy również Pani Oli za pomoc przy kredycie "

Zaufali nam

Małgośka Wieradzka - "Współpracowałam z Paniami z filii z Prawobrzeża już czterokrotnie. Polecam! Pełen profesjonalizm od początku do końca. Za każdym razem uwzględniono moje oczekiwania dot. nieruchomości. Możliwość negocjacji i szybkość działania to dodatkowe atuty firmy i osób w niej pracujących. Całym sercem polecam współpracę!"
Ewa Gebel - "Bardzo serdecznie chciałam podziękować Pani Patrycji Podleckiej za sprzedaż mieszkania w Szczecinie. Sprawa została załatwiona w miesiąc a biorąc pod uwagę że w międzyczasie był Boże Narodzenie i Sylwester to jest niewątpliwie expresowo sprzedane mieszkanie. Polecam skorzystanie z usług biura i Pani Patrycji. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję"
Agata Pąsik - "Śmiało mogę stwierdzić, że P. Szymon Senderowicz jest 100% profesjonalistą! Szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez procedurę kredytową, a jego obecność podczas podpisywania umowy była niezastąpiona! Serdecznie polecam, wspaniały człowiek!"
Wioletta Rykowska - "Bardzo dziękuje Pani Oli i Pani Sylwii za pomoc w kupnie domu. Bardzo miła i profesjonalna obsługa wszystko zapięte na ostatni guzik bardzo polecam."

Poznań

60-612 Poznań Nad Wierzbakiem 26/4

61 666 84 07

poznan@bonusnieruchomosci.pl

Zaufali nam

K. M. Baszyńscy - "Dziękujemy za skuteczną współpracę - mieszkanie w końcu sprzedane, formalności załatwione sprawnie i szybko. Spośród wielu agentów z którymi współpracowaliśmy Pani Dorota bardzo się wyróżnia - nie udało mi się jej zbyć tak po prostu... normalnie nie mam z tym problemu :) Jest kompetentna, szybka, zawsze dostępna i dokładna. Więcej - przekonała nas do podpisania umowy na wyłączność. No i są efekty. Wielka szkoda, że nie trafiliśmy na początku na Panią Dorotę, w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży mieszkania. Polecam każdemu, kto ceni profesjonalną obsługę."
Agnieszka Fiałkiewicz - "Osoba Pani Doroty została mi polecona przez zadowolonych znajomych :) Zawarłyśmy umowę na wyłączność i była to bardzo dobra decyzja. Całą transakcja od zawarcia umowy pośrednictwa do przekazania sprzedawanego mieszkania zamknęła się w 3 miesiącach, właściwe z moim niewielkim udziałem. Już na pierwszym spotkaniu Pani Dorota przekazała mi sporo cennych uwag i informacji, które pomogły mi w podjęciu trudnych decyzji jeszcze przed rozpoczęciem procesu sprzedaży. Dzisiaj wiem, że były słuszne :) Zatem dołączam do grona zadowolonych klientów mega skutecznej, profesjonalnej, kompetentnej, a przy tym niezwykle sympatycznej i dyskretnej Pani Pośrednik, do której naprawdę można mieć pełne zaufanie. Raz jeszcze dziękuje Pani Doroto! Współpraca z Panią to była czysta przyjemnością. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy pośrednika na pewno nie będzie to nikt inny :)"
Elżbieta Kozłowska - "Zrobiło się tak trochę dziwnie, że dziękuje się za bycie dobrym, rzetelnym i profesjonalnym. Taka jest właśnie Pani Dorota, z którą miałam przyjemność "powalczyć" o mieszkanie w Poznaniu. Gdyby nie jej determinacja i wiara w ludzi wycofałabym się z planowanej transakcji. Jest przede wszystkim zwyczajnie dobrym człowiekiem a przy tym osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jestem z innego pokolenia więc szczególnie cenię przymioty, które Pani Dorota reprezentuje. Ponadto Pani Dorota posiada w sobie dużą ciekawość nowych wyzwań , co powoduje, że rozwija się w dziedzinach ze swojego obszaru działania, dotąd jej nieznanych. Ponadto widać, że praca, którą wykonuje sprawia Jej radość .Wszystko to czyni JĄ właściwą osobą na właściwym miejscu, choć być może nie na dzisiejsze drapieżne czasy. Polecam innym zainteresowanym!"
Beata Łuczak - "Polecam współpracę z Panią Ewą Kurzyną. ardzo dobry kontakt. Stanęła na wysokości zadania."

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt