Bonus Nieruchomości to jedna z najmocniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się marek w branży nieruchomości. Posiadamy biura w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Kim jesteśmy?

Aktywnie pozyskujemy nieruchomości do wynajmu oraz sprzedaży. Weryfikujemy, doradzamy, organizujemy prezentacje, kojarzymy strony transakcji, współpracujemy z osobami prywatnymi oraz deweloperami.

Dołącz do nas


Czy wiesz, że Polacy najczęściej inwestują w nieruchomości? Według ekspertów sprzedaży jest to najbardziej prestiżowa i dochodowa branża.

Zostań członkiem zespołu


Bardzo dobre zarobki

Branża nieruchomości jest jedną z najlepszych do zarabiania dużych pieniędzy. Najlepsi agencji potrafią generować przychody na poziomie 20 - 30 tys. PLN miesięcznie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz umiejętności sprzedażowych.

Precyzyjna droga kariery

Nieruchomości to bardzo dynamiczna branża. Dzięki naszym szkoleniom i merytorycznemu wsparciu na każdym kroku rozwoju zawodowego, w krótkim czasie możesz przejść przez kilka poziomów kariery: zaczynając od agenta nieruchomości, poprzez partnera naszej firmy, kończąc na założenia własnego biura nieruchomości dzięki naszej franczyzie. Masz wiele możliwości, wybór należy do Ciebie.

Dołącz do agentów na 100%


Dołącz do ponad 50 spełnionych zawodowo agentów nieruchomości.

Bonus Nieruchomości czeka na Ciebie!


Wysokie standardy pracy

Dzięki ciągłemu wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań mamy możliwość zagwarantowania wysokiego standardu usług - od nowoczesnych technologii jak spacery 3D, przez profesjonalne sesje fotograficzne, po wyspecjalizowane formy sprzedaży. Jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku nieruchomości. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi trendami, oraz wyznaczać standardy w branży - dobrze trafiłeś.

Bogate źródło szkoleń

Aby nasi agenci byli zawsze przygotowani i potrafili stawić czoła codziennym wyzwaniom, mamy własny system rozwoju zawodowego - przygotowany i wdrażany przez najlepszych ekspertów w branży. Szkolenia ze skutecznej sprzedaży lub zawierania umów na wyłączność to tylko część naszego obszernego programu. Jeśli chcesz być świadomym swojej wartości i umiejętności ekspertem w nieruchomościach, to zapraszamy do nas.

Szukamy właśnie Ciebie!


Jesteś gotowy na przygodę w zawodzie pośrednika?


Elastyczne warunki pracy

Przychodząc do nas, możesz liczyć na profesjonalną atmosferę, której nie brakuje luzu. Wszyscy jesteśmy na przyjacielskiej stopie, dzięki czemu Twoje biuro staje się Twoim drugim domem. Jako agent pracujesz w oparciu o swój własny harmonogram zajęć. Takie elastyczne podejście do przebywania w biurze sprawia, że masz pełną kontrolę nad tym co robisz. My natomiast dostarczamy Ci odpowiednich narzędzi i wsparcia, które ciągle udoskonalamy. Jeśli podoba Ci się praca, w której sam narzucasz sobie dyscyplinę i ustalasz plan zajęć, umów się na rozmowę w Bonusie.

Nie zwlekaj dłużej - zacznij pracę swoich marzeń.

Jeśli chcesz dołączyć do ludzi, którzy z pasją wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, lubią wyzwania i kontakt z ludźmi, oraz za wysokie wynagrodzenie kreują najwyższe standardy, to właśnie ta praca jest dla Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować?

- Pracę pod silną marką;
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Dla najlepszych samochody służbowe;
- Promocję marki osobistej;

W którym biurze chesz pracować?


Przeglądaj nasz profil na Facebooku


U nas czekają Cię:

- Szkolenia z najlepszymi trenerami w branży;
- Wsparcie merytoryczne i praktyczne;
- Bazę klientów firmy;
- Indywidualne podejście do współpracowników;
- Pakiet "łatwego" startu w branży;

Zapewniamy:

- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne;
- Świetną atmosferę w pracy;
- Szkolenia biznesowe;

Zobacz, co mówią o pracy z nami nasi agenci:


Dołącz do ponad 50 spełnionych zawodowo agentów nieruchomości.

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt