ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 500 000
654 m2
1516 m2
Oferujemy na sprzedaż pensjonat w Ustce, o powierzchni 654,6 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1516 m2 w odległości ok. 100m od morza. Obiekt, wraz z budynkiem gospodarczym (ok.50m2), został gruntownie zmodernizowany z zachowaniem jego dawnego klimatu i wkomponowany w najbliższe otoczenie. Do zagospodarowania pozostało 150 m poddasze (metraż nie wliczony). Ośrodek oferuje dla swoich gości 10 pokoi (34 miejsca) z łazienkami i tv, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, można tu przyjechać ze swoim pupilem, istnieje możliwość urządzenia grilla lub konferencji, na posesji znajduje się parking. Ustka, to jedno z najpiękniejszych miast regionów polskiego wybrzeża. Znajdują się tu piękne, szerokie i złociste plaże o delikatnym, białym piasku, krystalicznie czyste, bogate w jod i brom powietrze, zalesione wydmy. Dzięki sosnowym i sosnowo-brzozowym żywicznym lasom tworzy się tu specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych. Dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających tu każdego roku. Liczne atrakcje na tym terenie nie pozwalają się nudzić. Na turystów czekają tu liczne bary, puby, dyskoteki, można wypożyczyć rower, łódkę czy żaglówkę, pojeździć konno, pograć w tenisa, żeglować, pływać, polatać awionetką nad morzem, wybrać się kutrem w morze na wycieczkę, czy wędkowanie z rybakami, a także zwiedzać muzea, latarnie morskie, kościółki, pałace, zamki i zabytkowe wioski. Tu znajduje się "Kraina w Kratę" - rozciąga się ona pomiędzy Słupskiem a Ustką. Nazwa krainy dotyczy dawnego budownictwa o konstrukcji kratownicowej, której cechą charakterystyczną są czarne elementy drewniane tworzące kratę i bielone wapnem wypełnienia.W sezonie na plażach odbywają się różne imprezy, koncerty i dyskoteki. Kto ceni ciszę i spokój, ten powinien tu przyjechać w maju, czerwcu czy wrześniu. Na miłośników przyrody czeka Słowiński Park Krajobrazowy, którego największą atrakcją są ruchome wydmy. Spotkać tu można również bagienne lasy i torfowiska z bogatą fauną i florą.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 2 500 000
978 m2
Oferujemy na sprzedaż pensjonat w Ustce, o powierzchni 367 m2 posadowiony na działce o powierzchni 978 m2 w odległości ok. 50m od morza i 30 m od promenady morskiej. Obiekt został gruntownie zmodernizowany z zachowaniem jego dawnego klimatu i wkomponowany w najbliższe otoczenie. Ośrodek oferuje dla swoich gości 9 pokoi (24 miejsca) z łazienkami i tv, zabiegi zdrowotne, takie jak: inhalacje i sesje lampą bio-v; udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, turnusy dla dzieci, dorosłych, rencistów i emerytów, turnusy rehabilitacyjne, wczasowe, kolonie, zielone szkoły i zimowiska, a także szkolenia i konferencje; na posesji znajduje się parking. Ustka, to jedno z najpiękniejszych miast regionów polskiego wybrzeża. Znajdują się tu piękne, szerokie i złociste plaże o delikatnym, białym piasku, krystalicznie czyste, bogate w jod i brom powietrze, zalesione wydmy. Dzięki sosnowym i sosnowo-brzozowym żywicznym lasom tworzy się tu specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych. Dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających tu każdego roku. Liczne atrakcje na tym terenie nie pozwalają się nudzić. Na turystów czekają tu liczne bary, puby, dyskoteki, można wypożyczyć rower, łódkę czy żaglówkę, pojeździć konno, pograć w tenisa, żeglować, pływać, polatać awionetką nad morzem, wybrać się kutrem w morze na wycieczkę, czy wędkowanie z rybakami, a także zwiedzać muzea, latarnie morskie, kościółki, pałace, zamki i zabytkowe wioski. Tu znajduje się "Kraina w Kratę" - rozciąga się ona pomiędzy Słupskiem a Ustką. Nazwa krainy dotyczy dawnego budownictwa o konstrukcji kratownicowej, której cechą charakterystyczną są czarne elementy drewniane tworzące kratę i bielone wapnem wypełnienia.W sezonie na plażach odbywają się różne imprezy, koncerty i dyskoteki. Kto ceni ciszę i spokój, ten powinien tu przyjechać w maju, czerwcu czy wrześniu. Na miłośników przyrody czeka Słowiński Park Krajobrazowy, którego największą atrakcją są ruchome wydmy. Spotkać tu można również bagienne lasy i torfowiska z bogatą fauną i florą.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 1 990 000
294 m2
752 m2
7
3
Nieruchomość pesjonatowa, wlla poniemiecka (1898r.) całkowicie odrestaurowana (2005-2006r.), położona w nadmorskiej dzielnicy Ustki, 5 minut spacerem od plaży. 3 kondygnacje użytkowe: przyziemie, parter, I piętro. Dane techniczne obiektu: - powierzchnia zabudowy- 143,89 m2, - powierzchnia użytkowa- 294,24 m2, - powierzchnia mieszkalna- 190,41 m2, - powierzchnia usług- 103,83 m2, - kubatura- 1276,50 m2. Na powierzchnię mieszkalną składają się na parterze: 3 pokoje, jadalnia, samodzielna kuchnia i łazienka. Na piętrze: 4 pokoje z łazienkami, tv i internetem. . Na dzień dzisiejszy wynajmowane 4 pokoje na 10 miejsc noclegowych. W przyziemiu lokal gastronomiczny, kuchnia, zmywalnia do naczyń, 2 toalety, pom. gospodarcze. Lokal jest w pełni wyposażony, umeblowany. Do lokalu przylega taras zewnętrzny. Lokal może być obsługiwany niezależnie od części pensjonatowej. Budynek wyposażony w ogrzewanie gazowe. Nowoczesna, zautomatyzowana kotłownia, nowa instalacja grzewcza. Kominek z płaszczem wodnym- dodatkowe źródło ogrzewania i podgrzewania wody. Drewniane, nowe okna wykonane zgodnie z historyczną stylizacją. Pełne wyposażenie i umeblowanie obiektu w cenie sprzedaży. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Zagospodarowany ogród z rekreacyjną altaną. Obiekt nie wymaga dodatkowych nakładów, gotowy do użytkowania. Pod ochroną konserwatorską. Nie jest wpisany do rejestru zabytków.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt