wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 459 000
57 m2
3
2
IDEALNY
Na sprzedaż unikalne, dwupoziomowe mieszkanie 3 - pokojowe, usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z 2011 r,. zlokalizowane na zamkniętym osiedlu `Cynamonowym` na Bezrzeczu. Na metraż nieruchomości składają się: I poziom: salon połączony z otwartą kuchnią ( z wyjściem na balkon od strony płd-wsch. ), hall z zabudowaną szafą komandor, łazienka z wc i dużym prysznicem, sypialnia. II poziom: pokój, garderoba, schowek. Mieszkanie dwa lata temu przeszło generalny remont i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Właściciele stworzyli wewnątrz niezwykle przytulny klimat, sprzyjający wypoczynkowi. Kuchnia została od podstaw wykonana na wymiar i według przemyślanego projektu Właścicielki. Istnieje możliwość pozostawienia w mieszkaniu całego wyposażenia i sprzętu agd w cenie - opcja do uzgodnienia. Czynsz do Zarządcy wynosi 450 zł i zawiera zaliczki na fundusz remontowy, koszty eksploatacyjne, wywóz śmieci, utrzymanie czystości - dodatkowo płatny SEC ( ogrzewanie + ciepła woda ) oraz prąd. Na osiedlu dostępna jest duża ilość rotacyjnych miejsc postojowych, nie ma problemów z parkowaniem nawet w godzinach wieczornych. Okolica cicha i spokojna, przyjazne sąsiedztwo. Osiedle zostało ładnie zagospodarowane zielenią, w centralnym punkcie znajduje się plac zabaw oraz miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ogrodzony teren zapewnia poczucie bezpieczeństwa. W bliskiej odległości komunikacja miejska oraz cała infrastruktura handlowo - usługowa, Biedronka, szkoły, przedszkola, siłownia i przychodnia. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 402 350
62 m2
3
1
DO WYKOŃCZENIA
Środkowy segment szeregowca (parter). Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62m2, na powierzchnię której składają się 2 sypialnie (9,30m2 i 11,60m2), salon otwarty na kuchnię (26,12m2), łazienka, wc i korytarz. Z salonu wyjście na przestronny taras (14,19m2) z bezpośrednim wyjściem do ogródka o powierzchni 40,71m2. Do każdego mieszkania przynależy nieodpłatnie 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca postojowego za 10 000zł Bardzo dobry standard wykończenia - okna PCV w okleinie drewnopodobnej, drzwi wejściowe do mieszkania stalowe antywłamaniowe, Ogrzewanie podłogowe z piecem dwu obiegowym z zamkniętą komorą spalania, w standardzie. OPIS BUDYNKU: Bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Bezrzeczu. W pobliżu szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, obiekty sportowe, tereny spacerowe, Biedronka, Netto, Lidl. Droga dojazdowa gminna, wyłożona płytami Jumbo. Kanalizacja miejska. Każdy segment to dwa mieszkania (parter i piętro) z niezależnym wejściem do lokali bezpośrednio z podjazdu. Inwestycja w trakcie budowy do oddania w czerwcu 2021 roku. W marcu 2021 roku przekazanie kluczy nabywcy, umowa przeniesienia własności 3 miesiące później ze względu na podział działki, pod każdy segment.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 464 667
96 m2
5
1
DO WYKOŃCZENIA
Skrajny segment szeregowca (piętro). Do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,88m2, na powierzchnię której składają się 4 sypialnie (10m2 i 12m2, 13m2, 8m2), salon otwarty na kuchnię (24m2), łazienka, wc i korytarz. Mieszkanie dwu poziomowe. Pierwszy poziom to salon z wyjściem na przestronny taras (13,37m2), 2 sypialnie i łazienka. Drugi poziom to 2 sypialnie i toaleta. Do każdego mieszkania przynależy nieodpłatnie 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca postojowego za 10 000zł Bardzo dobry standard wykończenia - okna PCV w okleinie drewnopodobnej, drzwi wejściowe do mieszkania stalowe antywłamaniowe, Ogrzewanie podłogowe z piecem dwu obiegowym z zamkniętą komorą spalania, w standardzie. OPIS BUDYNKU: Bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Bezrzeczu. W pobliżu szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, obiekty sportowe, tereny spacerowe, Biedronka, Netto, Lidl. Droga dojazdowa gminna, wyłożona płytami Jumbo. Kanalizacja miejska. Każdy segment to dwa mieszkania (parter i piętro) z niezależnym wejściem do lokali bezpośrednio z podjazdu. Inwestycja w trakcie budowy do oddania w czerwcu 2021 roku. W marcu 2021 roku przekazanie kluczy nabywcy, umowa przeniesienia własności 3 miesiące później ze względu na podział działki, pod każdy segment.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 411 950
62 m2
3
1
DO WYKOŃCZENIA
Skrajny segment szeregowca (parter). Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62m2, na powierzchnię której składają się 2 sypialnie (9,30m2 i 11,60m2), salon otwarty na kuchnię (26,12m2), łazienka, wc i korytarz. Z salonu wyjście na przestronny taras (14,19m2) z bezpośrednim wyjściem do ogródka o powierzchni 72,40m2. Do każdego mieszkania przynależy nieodpłatnie 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca postojowego za 10 000zł Bardzo dobry standard wykończenia - okna PCV w okleinie drewnopodobnej, drzwi wejściowe do mieszkania stalowe antywłamaniowe, Ogrzewanie podłogowe z piecem dwu obiegowym z zamkniętą komorą spalania, w standardzie. OPIS BUDYNKU: Bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Bezrzeczu. W pobliżu szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, obiekty sportowe, tereny spacerowe, Biedronka, Netto, Lidl. Droga dojazdowa gminna, wyłożona płytami Jumbo. Kanalizacja miejska. Każdy segment to dwa mieszkania (parter i piętro) z niezależnym wejściem do lokali bezpośrednio z podjazdu. Inwestycja w trakcie budowy do oddania w czerwcu 2021 roku. W marcu 2021 roku przekazanie kluczy nabywcy, umowa przeniesienia własności 3 miesiące później ze względu na podział działki, pod każdy segment.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt