wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 8 000
133 m2
3
2
Do wynajęcia lokal w najładniejszej kamienicy na Podzamczu !!! Dzięki projektantowi budynek robi naprawdę wielkie wrażenie zarówno z zewnątrz jak i w środku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i zajmuje całe piętro. Składa się z dwóch połączonych ze sobą lokali do których są osobne wejścia z śliczna, bardzo reprezentatywnej i designerskiej klatki schodowej. W lokalu znajdują się: - 4 pomieszczenia biurowe (ok. 34, 24, 24 i 16 m2). Istnieje możliwość podłączenia wody w części pomieszczeń, instalacja jest już rozprowadzona i zaślepiona. - hol z portiernią. Tutaj mamy 2 ogromne szafy np. na dokumenty. - 2 x łazienka z WC nowocześnie wykończona w glazurze i terakocie, - zaplecze kuchenne, - pomieszczenie gospodarze. W galerii zamieszczony jest rzut, ze względu na specyficzny układ, warto się z nim zapoznać. W środku wszystko wykończone w bardzo wysokim standardzie, designerskie oświetlenie, szklane drzwi, oświetlenie. Idealnie nadaje się pod ekskluzywne biuro bądź gabinet lekarski. Rozprowadzona instalacja alarmowa z czujkami ruchu, internetowa, telefoniczna, klimatyzacja, części wspólne w kamienicy są monitorowane. Właściciel posiada całą kamienicę, nie będzie zatem problemu z umieszczeniem reklamy zewnętrznej. Połowa lokalu dostępna OD ZARAZ, druga połowa od początku Kwietnia. Opłaty związane z wynajmem: - opłata dla właściciela - 8000 zł netto, - czynsz do zarządcy ok. 1000 zł. W czynszu: ogrzewanie, woda ścieki, śmieci, - prąd według zużycia, - ze względu na wysoki standard, wymagana 2-miesięczna kaucja. Istnieje możliwość wynajęcia połowy lokalu za połowę powyższych kosztów. Zapraszam na niewątpliwie miłą dla oka prezentację !!!
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 4 000
66 m2
3
2
Do wynajęcia lokal w najładniejszej kamienicy na Podzamczu !!! Dzięki projektantowi budynek robi naprawdę wielkie wrażenie zarówno z zewnątrz jak i w środku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, prowadzi do niego śliczna, bardzo reprezentatywna i designerska klatka schodowa. W lokalu znajdują się: - 2 rozkładowe pomieszczenia (ok. 16 i 24 m2). Wejście do obu przez przeszklone, podwójne drzwi. Istnieje możliwość podłączenia wody w pomieszczeniach, instalacja jest już rozprowadzona i zaślepiona. - łazienka z WC nowocześnie wykończona w czerni, - hol z portiernią. Tutaj mamy 2 ogromne szafy np. na dokumenty. - pomieszczenie gospodarze. W galerii zamieszczony jest rzut. W środku wszystko wykończone w bardzo wysokim standardzie, designerskie oświetlenie, szklane drzwi, oświetlenie. Idealnie nadaje się pod ekskluzywne biuro bądź gabinet lekarski. Rozprowadzona instalacja alarmowa z czujkami ruchu, internetowa, telefoniczna, klimatyzacja, części wspólne w kamienicy są monitorowane. Właściciel posiada całą kamienicę, nie będzie zatem problemu z umieszczeniem reklamy zewnętrznej. Wolne od ZARAZ! Opłaty związane z wynajmem: - opłata dla właściciela - 4000 zł netto, - czynsz do zarządcy ok. 530 zł. W czynszu: ogrzewanie, woda ścieki, śmieci, - prąd według zużycia, - ze względu na wysoki standard, wymagana 2-miesięczna kaucja. Zapraszam na niewątpliwie miłą dla oka prezentację !!!
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 32 000
1164 m2
10
2
Przedstawiamy ofertę na wynajem budynku handlowo - usługowego, o powierzchni 1164 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest położony na działce o powierzchni 945m2. Niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, strych nieużytkowy, dach wysoki. Na powierzchnię obiektu składają się: parter 620 m2, 1 piętro 282 m2, 2 piętro 263 m2. Na parterze, poza salą sprzedaży znajdują się: węzeł sanitarny i pokój biurowy. Na pierwszym piętrze sala sprzedaży, oraz węzeł sanitarny, kotłownia i pokój biurowy. Drugie piętro to kolejna sala sprzedaży, zaplecze dla personelu i toaleta. Istniejące instalacje: CO z kotłem gazowym, wodno-kanalizacyjna przyłączona do sieci miejskiej, elektroenergetyczna, klimatyzacja, wentylacja grawitacyjna. Wewnętrzne ściany gładkie, na podłogach w salach sprzedaży panele, w pomieszczeniach biurowych i socjalnych terakota. Stan techniczny budynku dobry, standard wykończenia i wyposażenia podwyższony. Do budynku prowadzą dwa frontowe i jedno tylne wejście, wewnątrz znajdują się dwie klatki schodowe. Dojazd drogą asfaltową, przed budynkiem miejsca parkingowe. Nieruchomość jest zlokalizowana wśród licznych obiektów o charakterze handlowym i usługowym, w bezpośredniej bliskości drogi wjazdowej do miasta. Dobrze skomunikowana lokalizacja na działalność wymagającą dużych powierzchni, jak również dwóch, trzech firm w jednym obiekcie. Cena brutto (sprzedaż bez vat). Obiekt można również wynająć. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu i na prezentacje.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 3 200
108 m2
7
2
Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 108m2, znajdujący się na parterze willi położonej na Osiedlu Słonecznym. Idealny na biuro, cichą działalność usługową, jak również jako magazyn. Na przestrzeń typowo biurową składają się dwa pomieszczenia o powierzchni 22m2 każde, korytarz 10m2, część socjalna z toaletami - 11m2, oraz przedsionek 5m2. Ściany gładkie, malowane, na podłogach panele. W części socjalnej kafle i terakota. Duże okna zabezpieczone kratami zapewniają dobre doświetlenie pomieszczeń. Pozostałe 37m2 to powierzchnia obecnie przeznaczona na działalność zdrowotną - pomieszczenia 17m2, 10m2 i 8m2 z WC 2m2. Ogrzewanie - grzejniki - koszt w czynszu. Czynsz najmu to 3200 zł (+Vat, właściciel wystawia faktury) miesięcznie plus koszt energii i wody rozliczany na bieżąco wg wskazań liczników. Umowa na okres minimum roku, z możliwością przedłużenia. Kaucja - jednomiesięczny czynsz netto. Przed wejściem do budynku znajduje się niewielki, zadaszony taras. Do niedawna wynajmowane na biuro rachunkowe, lokalizacja z dobrym dojazdem, miejscami do parkowania przed posesją. Idealne na działalność biurową, handlowo-usługową, lub inną, nieuciążliwą. Pieszo dwie minuty do przystanku linii 54, 65, 84, 91, 94, dziesięć minut do pętli Turkusowa. Polecam, ze względu na cenę i lokalizację, zapraszam na prezentacje.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 9 500
218 m2
9
1
WYNAJEM -Lokal handlowo/usługowo/biurowy/medyczny Lokal o łącznej powierzchni ok. 218mkw PARTER 118m2 5 pomieszczeń, 2 łazienki pomieszczenia można podzielić tworząc dodatkowe gabinety PRZYZIEMIE 100m2 4 pomieszczenia łazienka pom.socjalne Wysoki standard wykończenia wnętrz, klimatyzatory, monitoring zewnętrzny ( 3 kamery) i wewnętrzny, system alarmowy, granitowe schody do lokalu, trzy toalety, trzy pomieszczenia socjalne. OKOLICA:pogodno, ok. 30m trzy linie tramwajowe (5,7,9), w pobliżu licznych biurowców, szkół, urzędów. Lokal z wyjątkowo dobrą widocznością z ulicy, z trzema dużymi witrynami nad którymi są miejsca na podświetlone kasetony. Wysoki standard wykończenia wnętrz, klimatyzatory, monitoring zewnętrzny ( 3 kamery) i wewnętrzny, system alarmowy, granitowe schody do lokalu, trzy toalety, trzy pomieszczenia socjalne. Największym atutem lokali są własne miejsca parkingowe (5 miejsc)na dużym zamykanym placu przed budynkiem. Budynek prywatny, nie ma żadnej wspólnoty. OPŁATY: parter: zaliczka na ogrzewanie 550zł, zaliczka na wodę i ścieki 60zł , 120zł śmieci plus energia elektryczna wg zużycia KAUCJA dwukrotność ceny najmu plus czynszu spółdzielni Cena za wynajem NETTO plus opłaty licznikowe oraz ogrzewanie na podstawie podzielników. CAŁOŚĆ 9500zł netto TYLKO PARTER 7400zł netto (przynależne miejsca parkingowe 3)
czytaj dalej
Lokale w Szczecin Basen GórniczyLokale w Szczecin BezrzeczeLokale w Szczecin BolinkoLokale w Szczecin BukowoLokale w Szczecin CentrumLokale w Szczecin DąbieLokale w Szczecin DrzetowoLokale w Szczecin GlinkiLokale w Szczecin GocławLokale w Szczecin GolęcinoLokale w Szczecin GrabowoLokale w Szczecin GumieńceLokale w Szczecin GłębokieLokale w Szczecin Jasne BłoniaLokale w Szczecin JezierzyceLokale w Szczecin Kępa ParnickaLokale w Szczecin KijewkoLokale w Szczecin KijewoLokale w Szczecin KlęskowoLokale w Szczecin KluczLokale w Szczecin KrzekowoLokale w Szczecin Książąt PomorskichLokale w Szczecin Międzyodrze-Wyspa PuckaLokale w Szczecin NiebuszewoLokale w Szczecin NiemierzynLokale w Szczecin Nowe MiastoLokale w Szczecin os. ArkońskieLokale w Szczecin os. BandurskiegoLokale w Szczecin os. BukoweLokale w Szczecin os. GontynyLokale w Szczecin os. KalinyLokale w Szczecin os. KasztanoweLokale w Szczecin os. MajoweLokale w Szczecin os. PiastowskieLokale w Szczecin os. PrzyjaźniLokale w Szczecin os. RedaLokale w Szczecin os. SłoneczneLokale w Szczecin os. TatrzańskieLokale w Szczecin os. Zawadzkiego-KlonowicaLokale w Szczecin OsówLokale w Szczecin PilchowoLokale w Szczecin PodjuchyLokale w Szczecin PodzamczeLokale w Szczecin PogodnoLokale w Szczecin Pogodno IILokale w Szczecin PomorzanyLokale w Szczecin PrawobrzeżeLokale w Szczecin PłoniaLokale w Szczecin SkokiLokale w Szczecin SkolwinLokale w Szczecin ŚmierdnicaLokale w Szczecin ŚródmieścieLokale w Szczecin Śródmieście-CentrumLokale w Szczecin Stare MiastoLokale w Szczecin StołczynLokale w Szczecin ŚwierczewoLokale w Szczecin SławocieszeLokale w Szczecin TurzynLokale w Szczecin WarszewoLokale w Szczecin Wały ChrobregoLokale w Szczecin WielgowoLokale w Szczecin ZawadzkiegoLokale w Szczecin ZałomLokale w Szczecin ZdrojeLokale w Szczecin ŻelechowaLokale w Szczecin ŻydowceLokale w Szczecin Łękno

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt