wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 1 800 000
321 m2
514 m2
10
1
Rzadko pojawia się na rynku taki obiekt. Położony w sercu Tarchomina, skomunikowany z Warszawą, dający olbrzymie możliwości rozowju osobom prowadzącm działaność gospodarczą. Budynek jest położony przy ul Światowida. Dzięki czemu mamy doskonały dojazd od ul. Modlińskiej, Mehoffera, Trasy Mostu Marii Curie- Skłodowskiej. Na wysokości budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Do Pancera 16 można dojść z Białołeckiego Ośrodka Sportu (5 minut spacerkiem), Białołęckiego Ośrodka Kultury (13 minut spacerkiem). Budynek stoi na działce o powierzchni 514m2. Na posesji znajduje się parking dla 8 samochodów osobowych. Oprócz prywatnego parkignu klienci mają do dyspozycji duże, ogólnodostępne parkingi wokół posesji. A sam budynek? Pancera 16 został zaprojektowany przez Jerzego Aleksego Androsiuka (głównego projektanta Tarchomina) i zbudowany w 1994 roku. Do dyspozycji posiadamy łącznie 321,3 m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Pancera 16 został zaprojektowany w taki sposób aby dać swoim właścicielom wolność aranżacyjną przestrzeni. Ścian nośnych jest bardzo niewiele. W strukturze widać regularność elementów co ułatwia przystosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Parter: 138,6m2 obecnie zajmuje pracowania krawiecka; 49m2 to lokal z osobnym wejściem 25m2 to lokal z osobnym wejściem 16m2 to magazyn Dodatkowo na parterze znajduje się biuro, i toaleta. Przestronny hol i szerokie schody prowadzą na pierwsze piętro. I Piętro: Obecnie na piętrze znajduje się część mieszkalna (87,3m2) oraz pracownia krawiecka. Na uwagę zasługuje oszklony i zadaszony taras, z którego można korzystać przez cały rok. Wyjątkowym rozwiązaniem są ergonomiczne kręcone schody łączące obie kondygnacje. Budynek i jego lokalizacja nadają się idealnie do prowadzenia działalności handlowej, oświatowej, usług prozdrowotnych i innych. A ponieważ budynek jest widoczny z ulicy Światowida nie może on zostać niezauważony. Zapraszam na prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 3 550 000
504 m2
14
1
Obecnie mieści się tu salon fryzjersko - kosmetyczny. LOKAL: Lokal zajmuje 2 kondygnacje, każda o wysokości 3 m. Wejście bezpośrednio z ulicy, z dużą witryną. Obok budynku, na posesji 3 miejsca postojowe. Na parterze 58 m2, znajduje się: przedsionek (3,9 m2), salon fryzjerski (36,4 m2), 2 gabinety (6,9 I 8,9 m2), toaleta (1,9 m2). Na piętrze 92,4 m2 znajduje się: gabinet (35,2 m2), poczekalnia (17,1 m2), gabinet (11,6 m2), solarium (9 m2), pokój socjalny (10,4 m2), łazienka (7 m2), pom. gospodarcze ( 2,1 m2). Na podłodze gres. Okna, drzwi drewniane. Na parterze żaluzje przeciwwłamaniowe. Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna z wodociągu miejskiego, gazowa - ogrzewanie piecem gazowy, kanalizacyjna ze szczelnym zbiornikiem, telefon, rozprowadzone przewody pod klimatyzację. Druga, większa część budynku to przestrzeń prywatna o powierzchni 350 m2, wysokość pomieszczeń 3 m. Na piętrze skosy, wysokość ścianek kolankowych 1,4 m. BUDYNEK: Budynek mieszkalno - usługowy z 2005 roku, na działce 800 m2. Wykonany w technologii tradycyjnej z pustaków porotherm, nadproża i wieńce żelbetowe, strop nad parterem typu `Teriva`. Strop nad poddaszem - lekki z płyt k-g. Schody o konstrukcji żelbetowej. Dach kopertowy pokryty blachodachówką. Okna połaciowe z PCV. Tynki wewnętrzne - gipsowe. Ocieplenie dachu - wełna mineralna gr. 20 cm. Elewacja ocieplona steropianem gr. 12 cm. LOKALIZACJA: Zielona część Białołęki. Ulica Skarbka z Gór, przy której mieszka ponad 20 000 mieszkańców. Budynek położony w północno - wschodniej części Warszawy, w środku osiedla z zabudową jednorodzinną i wielorodzinną. Dojazd do centrum miasta ul. Toruńską albo komunikacją miejską - 5 minut do metra na Targówku. Przystanek autobusowy 120 m. Odległość od obiektów infrastruktury społecznej ( urzędy, banki, handel i usługi, opieka zdrowotna, szkolnictwo) do ok. 1 km. Nieruchomość położona przy drodze publicznej, o nawierzchni utwardzonej. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. Na lokalnym rynku nieruchomości położenie uznaje się za atrakcyjne. Wg MPZP jest to teren mieszkaniowy (M), dla terenu tego przewiduje się nst. przeznaczenie: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna niska wraz z usługami lokalnymi z zakresu: - handlu, usług bytowych i publicznych, - usługi turystyki (hotele i motele), - dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych nieprzekraczalna wysokość zabudowy do 10m (do 3,5 kondygnacji), - dla budynków jednorodzinnych do 2,5 kondygnacji, - dla obiektów usługowych do 12m (do 3 kondygnacji) - zachowanie minimum 40% powierzchni biologicznie czynnej dla każdej działki inwestycyjnej Link do spaceru 3D części mieszkalnej dostępna mailowo. Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 2 990 000
335 m2
600 m2
12
2
Oferta czasowo obniżona cenowo - do 15 marca - szczegóły zadzwoń W tej chwili klinika rehabilitacji - przez kilka lat wynajmowane na przychodnię. Widoczna lokalizacja, parking - KABATY niedaleko do Lasu Kabackiego. Ustawne - spacer 3D dostępny mailowo. 2 piętra brak piwnicy Nowy budynek z 2013 r. Porotherm z 15 cm dociepleniem. Będzie odnowiona elewacja. Parter recepcja ze schowkiem z piecem pomieszczeniem technicznym gabinet z magazynkiem drugi gabinet schowek 2 toalety sala do ćwiczeń ponad 80 m2 Piętro 5 gabinetów plus sala do ćwiczeń 2 łazienki z prysznicem 2 piętro 3 gabinety plus pomieszczenie dla pracowników z kuchnią Schody kamień miejsca parkingowe przed wjazdem i na terenie nieruchomości. ENGLISH At the moment, a rehabilitation clinic - for several years rented out to a clinic. Visible location of KABATA close to the Kabacki Forest. Adjustable - 3D walk available by e-mail. Please write. 2 floors no basement New building from 2013 Porotherm with 15 cm insulation. The elevation will be renewed. Ground floor reception with storage room with stove technical room office with storage room second office storage room 2 toilets exercise room over 80 m2 Floor 5 offices plus exercise room 2 bathrooms with shower 2nd floor 3 offices plus room for employees with kitchen Stairs stone parking spaces in front of the entrance and on the property.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 1 300 000
131 m2
11
1
Do sprzedania lokal w inwestycji Tivoli Commercial przy ul św. Wincentego W cenie lokalu 4 miejsca parkingowe ! Lokal idealny pod kosmetykę, przychodnię, poradnię, gabinety. Lokal przy dużym skrzyżowaniu ulic, usytuowany na 1 piętrze w pasażu lokali komercyjnych. Posiada duże okna z witrynami od strony ulicy do wykorzystania na przestrzeń reklamową. Cena z miejscami parkingowymi 1,3 mln zł. Do lokalu przynależą 4 miejsca postojowe naziemne pod budynkiem z przypisanymi numerami do tego lokalu. Lokal ma powierzchnię 130,63 m 2 i jest wykończony materiałami wysokiej klasy. Lokal składa się z 6 gabinetów, dużej, przestronnej recepcji z poczekalnią dla klientów, łazienki z prysznicem dla klientów, łazienki dla personelu, pomieszczenia socjalnego dla pracowników oraz biura. Przy recepcji jest także wbudowana szafa wnękowa. Lokal klimatyzowany. Wysokość pomieszczeń to 3 m. W oknach są zamontowane rolety. W budynku jest winda, wejście do lokalu bezpośrednio z windy i dodatkowe z klatki schodowej. Czynsz administracyjny to 1621 zł miesięcznie. W lokalu klimatyzacja, telefon stacjonarny, Internet, system nagłośnienia w każdym pomieszczeniu, rozprowadzoną instalację alarmową. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównej ulicy pozwala na wykorzystanie potencjału reklamy widocznej z budynku. Duży ruch samochodowy i sąsiedztwo dużego osiedla. Dobre połączenie komunikacyjne - możliwość dojazdu samochodem, autobusem, a niedługo II linią metra. W najbliższym otoczeniu w lokalach są działąjące restauracje, prywatny szpital, oddział PZU, sklepy spożywcze, inne punkty handlowo-usługowe. W bliskiej odległości Urząd Dzielnicy Targówek, banki, CH Targówek. Lokal jest aktualnie wynajmowany. Zainteresowanych zapraszamy na prezentację
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt