wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 529 000
80 m2
3
1
Lokal użytkowy o pow. 79,84m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2012 roku w samym Centrum Stargardu. Idealny do prowadzenia usług medycznych, biurowych, salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego. Całość lokalu to 3 pomieszczenia, wśród których wyróżniamy: - dużą salę sprzedaży w formie "Open Space" - toaletę - pomieszczenie stanowiące zaplecze socjalne (kuchnia dla personelu, szatnia) Wykończenie lokalu: - podłogi-terakota, - ściany gładkie malowane, - stolarka okienna - PCV - duże witryny wystawowe jednocześnie super doświetlające lokal. - kontrola dostępu do całości poprzez działający, zintegrowany z firmą ochroniarską system alarmowy - lokal wyposażony w energię elektryczną, kanalizację, ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę z sieci miejskiej, dodatkowo podłączona energia elektryczna 380 V. Czynsz administracyjny płatny do wspólnoty liczony od lokalu użytkowego wynosi ok. 500 zł, wlicza się w niego zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie czystości, administrowanie budynkiem. Lokal z możliwością wykorzystania jako biurowy, sala Fitness, handlowo-usługowy, usługi medyczne, terapeutyczne, szkoła nauki jazdy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu- odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 3 000
100 m2
4
Proponuję do wynajęcia nieruchomość położoną w spokojnej okolicy na białostockim osiedlu Starosielce. W skład budynku wchodzą dwa dwukondygnacyjne lustrzane domy typu bliźniak, o łącznej powierzchni użytkowej 400 m2. Wydzielono cztery niezależne segmenty o powierzchni użytkowej 100 m2, z oddzielnymi wejściami i niezależnym ogrzewaniem oraz pomieszczeniami o wysokości ponad 3 metrów. Do każdej z 2 części bliźniaka przynależy piwnica i dwustanowiskowy garaż. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest ciekawa architektura, możliwość aranżacji wnętrz w zależności od charakterystyki prowadzonej działalności oraz usadowienie na przestronnej działce. Do użytku wynajmujących co najmniej 4000 m2 przylegającej działki, z możliwością, w zależności od potrzeb, powiększenia wykorzystywanego terenu. Nieruchomość z powodzeniem może być wykorzystana na działalność przedszkola, salonu SPA, centrum medycyny kosmetycznej, centrum medycznego, jak również siedzibę firmy z pomieszczeniami biurowymi. Ulokowanie, kubatura, wraz z przyległą ogromną działką oraz niebanalny wygląd budynku stwarza niepowtarzalne możliwości adaptacji pod działalność usługowa i biurową, a niezależna górna kondygnacja może zostać zaaranżowana na cele mieszkaniowe. Cena dotyczy wynajmu jednego segmentu o powierzchni użytkowej 100 m2. Możliwe wynajęcie poszczególnych segmentów osobno, jednego domu typu bliźniak ( dwa segmenty dolna i górna kondygnacja) oraz całej nieruchomości (czterech segmentów po 100 m2) Polecam i serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 2 500 000
396 m2
1076 m2
10
Na sprzedaż nowo powstający obiekt w Palędziu k/ Dąbrówki o pow 396 m2 na działce o pow. 1.076 m2. * zupełnie nowa nieruchomość * szeroki zakres wykorzystania * * odbiór budynku w stanie deweloperskim * Nieruchomość składa się z: - hala - o pow. 190 m2 o wysokości 5,5 m, z możliwością rozbudowy o kolejne 190 m2 na 1 piętrze - biuro z socjalem - o pow. 130 m2 (na dwóch kondygnacjach) z dodatkową antresolą o pow. 76 m2. Budynek przeznaczony zarówno na siedzibę firmy, jak również na działalność gospodarczą dedykowaną pod usługi. Na terenie nieruchomości znajdą się również miejsca parkingowe. Obiekt wybudowany zostanie z pustaka z betonu komórkowego, ocieplony styropianem. Wyposażony zostanie w okna PCV 5-komorowe, trzyszybowe wraz z roletami zewnętrznymi sterowanymi automatycznie. Na podłodze posadzki betonowe - przemysłowe, bezpyłowe, zamontowane zostaną dwie bramy garażowe HORMANN. Zainstalowana zostanie wewnętrzna instalacja gazowa, wodna oraz kanalizacja sanitarna (wraz z wymaganymi odbiorami), a także ogrzewanie podłogowe w biurze, natomiast w hali nagrzewnica gazowa. Zamontowany zostanie piec CO dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem. Przyłącze prądowe 11 KW, zamontowana zostanie wewnętrzna instalacja elektryczna, alarmowa, internetowa. Teren wokół budynku w części zostanie wyłożony kostką brukową. Dojazd do posesji drogą asfaltową, gminną. Na tym etapie jest możliwość naniesienia zmian pod kątem potrzeb nowego właściciela. Odbiór budynku możliwy jest pod koniec 1 kwartału 2022 r. Zapraszam o kontaktu i na prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt