wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 59 000
1180 m2
Działka rolna o powierzchni 1180 m2 położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina, na północ od rzeki Gowienicy, na skraju łąk i lasów Puszczy Goleniowskiej. Na sąsiednią działkę zostały wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego wolno stojącego. Warunki przewidują między innymi: powierzchnię zabudowy 20%, powierzchnię biologicznie czynną 60%, Wysokość max. kondygnacji nadziemnych 8 m, szerokość elewacji frontowej 15 m, dopuszcza się budowę garażu wolno stojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Media w drodze. Wieś zachowała charakter ulicowy. Zachowało się również wiele zagród z XIX i XX wieku. W większości są to budynki murowane, jedynie dwa zostały zbudowane w konstrukcji ryglowej. Do najcenniejszych należy budynek zbudowany w połowie XIX wieku (1842), o konstrukcji szachulcowej, dawna karczma. We wsi znajduje się również kilka domów całkowicie nowych. Droga główna została wysadzona kasztanowcami i jesionami. Znajduje się tutaj plac zabaw oraz sklep. Okolice wsi zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także wędkarstwa (liczne kanały, Gowienica). Tereny leśne to doskonały obszar wypadowy na grzyby i jagody. Na północ od wsi, przy drodze gruntowej prowadzącej do Gąsierzyna znajduje się kilku zagrodowa Miłowo-Kolonia. Na północ od wsi położony jest rezerwat przyrody "Czarnocin".
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 75 000
1500 m2
Działka rolna o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina, na północ od rzeki Gowienicy, na skraju łąk i lasów Puszczy Goleniowskiej. Na sąsiednią działkę zostały wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego wolno stojącego. Warunki przewidują między innymi: powierzchnię zabudowy 20%, powierzchnię biologicznie czynną 60%, Wysokość max. kondygnacji nadziemnych 8 m, szerokość elewacji frontowej 15 m, dopuszcza sieę budowę garażu wolno stojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Media w drodze. Wieś zachowała charakter ulicowy. Zachowało się również wiele zagród z XIX i XX wieku. W większości są to budynki murowane, jedynie dwa zostały zbudowane w konstrukcji ryglowej. Do najcenniejszych należy budynek , zbudowany w połowie XIX wieku (1842), o konstrukcji szachulcowej, dawna karczma. We wsi znajduje się również kilka domów całkowicie nowych. Droga główna została wysadzona kasztanowcami i jesionami. Znajduje się tutaj plac zabaw oraz sklep. Okolice wsi zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także wędkarstwa (liczne kanały, Gowienica). Tereny leśne to doskonały obszar wypadowy dla grzybiarzy i wielbicieli jagód. Na północ od wsi, przy drodze gruntowej prowadzącej do Gąsierzyna znajduje się kilkuzagrodowa Miłowo-Kolonia. Na północ od wsi położony jest rezerwat przyrody "Czarnocin".
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 534 100
10682 m2
Działka rolna o powierzchni 1,0682 ha. Na sąsiednią mniejszą działkę zostały wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego wolno stojącego. Warunki przewidują między innymi powierzchnię zabudowy 20%, powierzchnię biologicznie czynną 60%, Wysokość max. kondygnacji nadziemnych 8 m, szerokość elewacji frontowej 15 m, dopuszcza się budowę garażu wolno stojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Media w drodze. Działka położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina, na północ od rzeki Gowienicy, na skraju łąk i lasów Puszczy Goleniowskiej. Wieś zachowała charakter ulicowy. Zachowało się również wiele zagród z XIX i XX wieku. W większości są to budynki murowane, jedynie dwa zostały zbudowane w konstrukcji ryglowej. Do najcenniejszych należy budynek , zbudowany w połowie XIX wieku (1842), o konstrukcji szachulcowej, dawna karczma. We wsi znajduje się również kilka domów całkowicie nowych. Droga główna została wysadzona kasztanowcami i jesionami. Znajduje się tutaj plac zabaw oraz sklep. Okolice wsi zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także wędkarstwa (liczne kanały, Gowienica). Tereny leśne to doskonały obszar wypadowy dla grzybiarzy i wielbicieli jagód. Na północ od wsi, przy drodze gruntowej prowadzącej do Gąsierzyna znajduje się kilkuzagrodowa Miłowo-Kolonia. Na północ od wsi położony jest rezerwat przyrody "Czarnocin".
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 791 850
15837 m2
Działka rolna o powierzchni 1,58 ha położona w miejscowości Miłowo skraju Doliny Dolnej Odry oraz Równiny Goleniowskiej, ok. 3 km na północ od Stepnicy, przy drodze prowadzącej do Wolina, na północ od rzeki Gowienicy, na skraju łąk i lasów Puszczy Goleniowskiej. Na sąsiednią działkę zostały wydane warunki zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego wolno stojącego. Warunki przewidują między innymi: powierzchnię zabudowy 20%, powierzchnię biologicznie czynną 60%, Wysokość max. kondygnacji nadziemnych 8 m, szerokość elewacji frontowej 15 m, dopuszcza sieę budowę garażu wolno stojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego. Dojazd do działki z drogi asfaltowej. Media w drodze. Wieś zachowała charakter ulicowy. Zachowało się również wiele zagród z XIX i XX wieku. W większości są to budynki murowane, jedynie dwa zostały zbudowane w konstrukcji ryglowej. Do najcenniejszych należy budynek zbudowany w połowie XIX wieku (1842), o konstrukcji szachulcowej, dawna karczma. We wsi znajduje się również kilka domów całkowicie nowych. Droga główna została wysadzona kasztanowcami i jesionami. Znajduje się tutaj plac zabaw oraz sklep. Okolice wsi zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także wędkarstwa (liczne kanały, Gowienica). Tereny leśne to doskonały obszar wypadowy dla grzybiarzy i jagodziarzy. Na północ od wsi, przy drodze gruntowej prowadzącej do Gąsierzyna znajduje się kilkuzagrodowa Miłowo-Kolonia. Na północ od wsi położony jest rezerwat przyrody "Czarnocin".
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 70 800
1180 m2
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1180 m2 znajdującej się w miejscowości Miłowo, w niedalekiej odległości od Stepnicy, w nowo powstającym kompleksie domów jednorodzinnych. Miłowo znajduje się przy trasie alternatywnej nad morze, m.in. w kierunku Wolina, Międzyzdrojów, Świnoujścia. Położone jest w malowniczej gminie Stepnica, pośród lasów Puszczy Goleniowskiej oraz łąk. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy - do 120 m2, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 35* - 45*, - szerokość elewacji frontowej - do 12,50 m - obowiązująca linia zabudowy - 6,0 m od granicy z drogą wewnętrzną Media: - prąd - w drodze gminnej bezpośrednio przy działce, - woda - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do działki, - kanalizacja sanitarna - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do działki, - gaz - brak w miejscowości, W ofercie posiadamy również działkę sąsiadującą o powierzchni 1130 m2 w cenie 60 zł/m2. Odległość do Goleniowa - 30 km, Odległość do Stepnicy - 12 km, Odległość do Szczecina - 65 km. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 52 150
1043 m2
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1043 m2 znajdującej się w miejscowości Miłowo, w niedalekiej odległości od Stepnicy, w nowo powstającym kompleksie domów jednorodzinnych. Miłowo znajduje się przy trasie alternatywnej nad morze, m.in. w kierunku Wolina, Międzyzdrojów, Świnoujścia. Położona jest w malowniczej gminie Stepnica, pośród lasów Puszczy Goleniowskiej oraz łąk. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy - do 120 m2, - powierzchnia biologicznie czynna min 45%, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, dwuspadowy 35* - 45*, - maksymalna wysokość głównej kalenicy - 9m, - szerokość elewacji frontowej - do 12,50 m, - obowiązująca linia zabudowy - 6,0 m od granicy z drogą wewnętrzną, Media: - prąd - w drodze asfaltowej, ok. 450 m od kompleksu. Planowane jest uzbrojenie osiedla w sieć energetyczną, - woda - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu, - kanalizacja sanitarna - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu, - gaz - brak w miejscowości, Oferta dotyczy działki nr 7. W ofercie sprzedaży jest również pozostałe 9 działek z kompleksu. Odległość do Goleniowa - 30 km, Odległość do Stepnicy - 12 km, Odległość do Szczecina - 65 km. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 55 150
1103 m2
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1103 m2 znajdującej się w miejscowości Miłowo, w niedalekiej odległości od Stepnicy, w nowo powstającym kompleksie domów jednorodzinnych. Miłowo znajduje się przy trasie alternatywnej nad morze, m.in. w kierunku Wolina, Międzyzdrojów, Świnoujścia. Położona jest w malowniczej gminie Stepnica, pośród lasów Puszczy Goleniowskiej oraz łąk. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy - do 120 m2, - powierzchnia biologicznie czynna min 45%, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, dwuspadowy 35* - 45*, - maksymalna wysokość głównej kalenicy - 9m, - szerokość elewacji frontowej - do 12,50 m, - obowiązująca linia zabudowy - 6,0 m od granicy z drogą wewnętrzną, Media: - prąd - w drodze asfaltowej, ok. 450 m od kompleksu. Planowane jest uzbrojenie osiedla w sieć energetyczną, - woda - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu, - kanalizacja sanitarna - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu, - gaz - brak w miejscowości, Oferta dotyczy działki nr 9. W ofercie sprzedaży jest również pozostałe 9 działek z kompleksu. Odległość do Goleniowa - 30 km, Odległość do Stepnicy - 12 km, Odległość do Szczecina - 65 km. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 57 900
1158 m2
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 znajdującej się w miejscowości Miłowo, w niedalekiej odległości od Stepnicy, w nowo powstającym kompleksie domów jednorodzinnych. Miłowo znajduje się przy trasie alternatywnej nad morze, m.in. w kierunku Wolina, Międzyzdrojów, Świnoujścia. Położone jest w malowniczej gminie Stepnica, pośród lasów Puszczy Goleniowskiej oraz łąk. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY : - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy - do 120 m2, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 35* - 45*, - szerokość elewacji frontowej - do 12,50 m - obowiązująca linia zabudowy - 6,0 m od granicy z drogą wewnętrzną Media: - prąd - w drodze asfaltowej, ok. 350 m od kompleksu. Planowane jest uzbrojenie osiedla w sieć energetyczną - woda - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu - kanalizacja sanitarna - obecnie w drodze asfaltowej, w cenie budowa sieci w drodze dojazdowej do kompleksu - gaz - brak w miejscowości, Oferta dotyczy działki nr 3. W ofercie sprzedaży jest również pozostałe 9 działek z kompleksu. Odległość do Goleniowa - 30 km, Odległość do Stepnicy - 12 km, Odległość do Szczecina - 65 km. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt