wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 146 600
1466 m2
Kupujący nie płaci prowizji ( 0% od Kupującego) Ważne: wszystkie media w drodze tuż przy działce: prąd, gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, światłowód (tv, telefon) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1466 m2, położona w miejscowości Leszczydół Nowiny, w gminie Wyszków, w powiecie wyszkowskim, w województwie mazowieckim. Działka nr 209/17 w kształcie prostokąta o powierzchni 1466 m2. Wymiary: szerokość 25 m, długość 57 m, krótszym bokiem przyległa do drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona (młode sosny), położona w pobliżu lasu. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działka budowlana, położona na terenie objętym Miejscowym Panem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość zakupu również sąsiedniej działki o powierzchni 1470 m2 . Doskonała lokalizacja - nowo powstające osiedle willowe, świetnie skomunikowane: 100 - 200 m - przystanek autobusowy - połączenie z Wyszkowem 200 - 300 m - stacja kolejowa (połączenia: Wyszków, Tłuszcz, Ostrołęka) 200 m - Kościół 700 m - szkoła W okolicy również 3 sklepy. Odległość od Wyszkowa 4 km. Działki położone w otulinie lasów. Zapewnione czyste powietrze i udane grzybobranie. Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
nr oferty: 110/4565/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 147 000
1470 m2
Kupujący nie płaci prowizji ( 0% od Kupującego) Ważne: działka uzbrojona w prąd (skrzynka na działce) , wszystkie pozostałe media w drodze tuż przy działce: gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, światłowód (tv, telefon) Na sprzedaż działka budowlana nr 209/16 położona w miejscowości Leszczydół Nowiny, w gminie Wyszków, w powiecie wyszkowskim, w województwie mazowieckim. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1470 m2. Wymiary: szerokość 25 m, długość 57 m, krótszym bokiem przyległa do drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona (młode sosny), położona w pobliżu lasu. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działka budowlana, położona na terenie objętym Miejscowym Panem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość zakupu sąsiednich działek. Większość z nich ma powierzchnię ok 1500 m2. Część z nich położona na terenie przeznaczonym dodatkowo pod usługi (poza budownictwem jednorodzinnym). Doskonała lokalizacja - nowo powstające osiedle willowe, świetnie skomunikowane: 100 - 200 m - przystanek autobusowy - połączenie z Wyszkowem 200 - 300 m - stacja kolejowa (połączenia: Wyszków, Tłuszcz, Ostrołęka) 200 m - Kościół 700 m - szkoła W okolicy również 3 sklepy. Odległość od Wyszkowa 4 km. Działki położone w otulinie lasów. Zapewnione czyste powietrze i udane grzybobranie. Zapraszam do obejrzenia filmu z drona: https://youtu.be/BAdEuteTUv4 (proszę skopiować link i wkleić do przeglądarki internetowej) Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
nr oferty: 109/4565/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 148 200
1482 m2
Kupujący nie płaci prowizji ( 0% od Kupującego) Ważne: wszystkie media w drodze: prąd, gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, światłowód (tv, telefon) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Leszczydół Nowiny, w gminie Wyszków, w powiecie wyszkowskim, w województwie mazowieckim. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1482 m2. Wymiary: szerokość 25 m, długość 58 m, krótszym bokiem przyległa do drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona (młode sosny), położona w pobliżu lasu. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działka budowlana, położona na terenie objętym Miejscowym Panem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość zakupu sąsiednich działek. Większość z nich ma powierzchnię ok 1500 m2. Część z nich położona na terenie przeznaczonym dodatkowo pod usługi (poza budownictwem jednorodzinnym). Część została już sprzedana bądź zarezerwowana. Doskonała lokalizacja - nowo powstające osiedle willowe, świetnie skomunikowane: 100 - 200 m - przystanek autobusowy - połączenie z Wyszkowem 200 - 300 m - stacja kolejowa (połączenia: Wyszków, Tłuszcz, Ostrołęka) 200 m - Kościół 700 m - szkoła W okolicy również 3 sklepy. Odległość od Wyszkowa 4 km. Działki położone w otulinie lasów. Zapewnione czyste powietrze i udane grzybobranie. Zapraszam do obejrzenia filmu z drona: https://youtu.be/BAdEuteTUv4 (proszę skopiować link i wkleić do przeglądarki internetowej) Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
nr oferty: 102/4565/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 134 010
1489 m2
Kupujący nie płaci prowizji ( 0% od Kupującego) Wszystkie media w drodze: prąd, gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, światłowód (tv, telefon) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Leszczydół Nowiny, w gminie Wyszków, w powiecie wyszkowskim, w województwie mazowieckim. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1489 m2. Wymiary: szerokość 25 m, długość 58 m Działka częściowo zadrzewiona (młode sosny), położona przy lesie. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działka budowlana, położona na terenie objętym Miejscowym Panem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość zakupu sąsiednich działek. Większość z nich ma powierzchnię ok 1500 m2. Część z nich położona na terenie przeznaczonym dodatkowo pod usługi (poza budownictwem jednorodzinnym). Doskonała lokalizacja - nowo powstające osiedle willowe, świetnie skomunikowane: 100 - 200 m - przystanek autobusowy - połączenie z Wyszkowem 200 - 300 m - stacja kolejowa (połączenia: Wyszków, Tłuszcz, Ostrołęka) 200 m - Kościół 700 m - szkoła W okolicy również 3 sklepy. Odległość od Wyszkowa 4 km. Działki położone w otulinie lasów. Zapewnione czyste powietrze i udane grzybobranie. Zapraszam do obejrzenia filmu z drona: https://youtu.be/BAdEuteTUv4 (proszę skopiować link i wkleić do przeglądarki internetowej) Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 148 500
1485 m2
Kupujący nie płaci prowizji ( 0% od Kupującego) Ważne: wszystkie media w drodze: prąd, gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, światłowód (tv, telefon) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Leszczydół Nowiny, w gminie Wyszków, w powiecie wyszkowskim, w województwie mazowieckim. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1485 m2. Wymiary: szerokość 25 m, długość 58 m, krótszym bokiem przyległa do drogi gminnej. Działka częściowo zadrzewiona (młode sosny), położona w pobliżu lasu. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Działka budowlana, położona na terenie objętym Miejscowym Panem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość zakupu sąsiednich działek. Większość z nich ma powierzchnię ok 1500 m2. Część z nich położona na terenie przeznaczonym dodatkowo pod usługi (poza budownictwem jednorodzinnym). Doskonała lokalizacja - nowo powstające osiedle willowe, świetnie skomunikowane: 100 - 200 m - przystanek autobusowy - połączenie z Wyszkowem 200 - 300 m - stacja kolejowa (połączenia: Wyszków, Tłuszcz, Ostrołęka) 200 m - Kościół 700 m - szkoła W okolicy również 3 sklepy. Odległość od Wyszkowa 4 km. Działki położone w otulinie lasów. Zapewnione czyste powietrze i udane grzybobranie. Zapraszam do obejrzenia filmu z drona: https://youtu.be/BAdEuteTUv4 (proszę skopiować link i wkleić do przeglądarki internetowej) Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt