wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 117 663
3017 m2
Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położona działka o powierzchni 3017 m2, z decyzją o warunkach zabudowy, przy lesie, około 15 m od drogi asfaltowej, a zaledwie 4 km od Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Idealne miejsce do życia, odpoczynku, czy jako forma inwestycji. LOKALIZACJA to nie jedyna zaleta TEJ NIERUCHOMOŚCI! Kolejne to dogodny dojazd do Szczecina, Goleniowa i Portu Lotniczego w Goleniowie. Ponadto w miejscowości jest szkoła i przedszkole. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Pojedyncza zabudowa odbywa się przy zabezpieczeniu powierzchni do obsługi pojedynczej zabudowy mieszkaniowej wynoszącej min 1000 m2. GABARYTY i FORMA ARCHITEKTONICZNA: zabudowa maksymalnie dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe). WSKAŹNIK OGÓLNEJ ZABUDOWY W STOSUNKU DO POW.DZIAŁKI: do 16%. GEOMETRIA DACHU: kąt nachylenia dachu : 35-45 st., kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym. MEDIA: * woda : zgodnie z umową z GWiK, do czasu wybudowania sieci wodociągowej dopuszcza się własne ujęcie wody, * kanalizacja sanitarna : zgodnie z umową z GWiK, do czasu wybudowania sieci dopuszcza się budowę szczelnych zbiorników bezodpływowych * prąd : po uzgodnieniu z ENEA, istnieją skrzynki na sąsiednich działkach * zaopatrzenie w ciepło : zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Nabycie odbywa się z udziałem w drodze wewnętrznej. Istnieje możliwość podziału gruntu na 2 działki ok. 1500 m2 lub 3 działki po ok. 1000 m2 każda. Możliwość zakupu JEDNEJ działki o wybranej wielkości! Niepowtarzalny charakter TEGO MIEJSCA wynika z bliskości Puszczy Goleniowskiej, co stanowi doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. NIE ZWLEKAJ i UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ. ZAMIESZKAJ W UROKLIWYM MIEJSCU, BLISKO NATURY, Z DALA OD WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 145 860
3740 m2
DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ OKOLICE GOLENIOWA! Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położona działka o powierzchni 3740 m2, z decyzją o warunkach zabudowy, przy lesie, tylko około 15 m od drogi asfaltowej i zaledwie 4 km od Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Idealne miejsce do życia, odpoczynku, czy jako forma inwestycji. LOKALIZACJA to nie jedyna zaleta TEJ NIERUCHOMOŚCI! Kolejne to dogodny dojazd do Szczecina, Goleniowa i Portu Lotniczego w Goleniowie. Ponadto w miejscowości jest szkoła i przedszkole. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Pojedyncza zabudowa odbywa się przy zabezpieczeniu powierzchni do obsługi pojedynczej zabudowy mieszkaniowej wynoszącej min 1000 m2. GABARYTY i FORMA ARCHITEKTONICZNA: zabudowa maksymalnie dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe) WSKAZNIK OGOLNEJ ZABUDOWY W STOSUNKU DO POW.DZIAŁKI: do 16% GEOMETRIA DACHU: kąt nachylenia dachu 35-45 st., kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym MEDIA: * woda: zgodnie z umową z GWiK, do czasu wybudowania sieci wodociągowej dopuszcza się własne ujęcie wody, * kanalizacja sanitarna: zgodnie z umową z GWiK, do czasu wybudowania sieci dopuszcza się budowę szczelnych zbiorników bezodpływowych * prąd po uzgodnieniu z ENEA, istnieją skrzynki na sąsiednich działkach * zaopatrzenie w ciepło: zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Nabycie odbywa się z udziałem w drodze wewnętrznej. Możliwość podziału nieruchomości na 2 działki po ok. 1870 m2 lub 3 działki po ok.1200 m2 oraz zakupu JEDNEJ wybranej działki. Niepowtarzalny charakter TEGO MIEJSCA wynika z bliskości Puszczy Goleniowskiej, co stanowi doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. NIE ZWLEKAJ ! OSTATNIE DZIAŁKI POD LASEM!!! ZAMIESZKAJ W UROKLIWYM MIEJSCU, BLISKO NATURY, Z DALA OD WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU. UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 138 782
3017 m2
ATRAKCYJNIE POŁOŻONA DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY PRZY LESIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD GŁÓWNEJ DROGI. Kształt prostokąta,3017 m2, dojazd do działki drogą utwardzoną, w odległości ok 500 m droga dojazdowa asfaltowa . Media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Działka w kompleksie kilku działek do sprzedaży. Sąsiaduje już z działkami wydzielonymi, ogrodzonymi ze skrzynkami energetycznymi. W bliskiej odległości szkoła i przedszkole ( 5 min pieszo). Około 4 km od Komarowa Goleniowski Park Przemysłowy. DLA MIŁOŚNIKÓW NATURY, PRYWATNOŚCI I CISZY. Piękna okolica, spokój. WYDANA DECYZJA 356 O WARUNKACH ZABUDOWY bezterminowa. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna-budowa wolnostojących budynków mieszkalnych z garażami. Max dwukondygnacyjna (parter plus poddasze użytkowe lub nieużytkowe) Dostęp do drogi publicznej nr 241 bezpośredni. Przy zbywaniu działki zostanie ustanowiona służebność drogowa na rzecz działek nie mających dostępu do drogi publicznej/ kupujący otrzyma udział w drodze przy kupnie działki bezpłatnie.W sąsiedztwie Puszcza Goleniowska, infrastrukturalne położenie świetne w odniesieniu do Szczecina (ok. 40 km od centrum) i dojazdu w kierunku północnym nad morze. Zdjęcia robione w okresie zimowym nie oddają urody tego pięknego zakątka przy otulinie leśnej, a jednocześnie blisko drogi asfaltowej.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt