wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 101 780
1454 m2
CENA ZAWIERA UZBROJENIE TERENU W WODOCIĄG I KANALIZACJĘ !!! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w trakcie wydzielania działki o pow. ok 1454 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Cały kompleks działek położony jest na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Działki z jednej strony przylegają do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu oraz działki są w trakcie podziału. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - w drodze przy działce - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę sieci, * kanalizacja - w drodze przy działce - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę sieci, * gaz - znajduję się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 100 800
1440 m2
CENA ZAWIERA UZBROJENIE W WODOCIĄG I KANALIZACJE !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w trakcie wydzielania o pow. ok 1440 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu oraz działki są w trakcie podziału. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * wodociąg - w drodze przylegającej do działki - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę sieci, * kanalizacja - w drodze przylegającej do działki - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę sieci,, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 105 840
1512 m2
W CENIE ZAWARTE JEST UZBROJENIE DZIAŁKI W WODOCIĄG I KANALIZACJE !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w trakcie wydzielenia o pow. ok 1512 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu i działki są w trakcie podziału. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - w drodze przylegającej do działki - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę, * kanalizacja - w drodze przylegającej do działki - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 98 560
1408 m2
CENA ZAWIERA UZBROJENIE W WODCIĄG I KANALIZACJE !!! Przedstawiam Państwu ofertę działki w trakcie wydzielenia o pow. ok 1408 m2, znajdującą się w kompleksie 10 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową. Wszystkie działki położone są na początku miejscowości Kościuszki pośród nowych domów jednorodzinnych. Kompleks z jednej strony przylega do drogi asfaltowej powiatowej a drugiej do gminnej drogi gruntowej. W tej chwili jest wydana decyzja o warunkach zabudowy dla całego kompleksu i jest rozpoczęty podział całego kompleksu na mniejsze działki. Dla przedmiotowej działki będzie możliwe (po wydzieleniu) uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na "BUDOWIE BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO Z GARAŻEM" Przewidywane parametry zabudowy: - zabudowa jednorodzinna- parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy - 12,5 % w stosunku do powierzchni działki, - kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni, - wysokość kalenicy - 6 m - 8 m. UZBROJENIE TERENU: * prąd - znajduje się w drodze asfaltowej, * woda - w drodze przy działce - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę, * kanalizacja - w drodze przy działce - trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę, * gaz - znajduje się w drodze asfaltowej. Do ceny działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA I DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 90 000
3000 m2
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina. Kościuszki to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Kościuszkowskim (Olchowskim), ok. 8 km od Nowogardu, z bardzo dobrym połączeniem z nowo budowaną drogą ekspresową S 6 Szczecin - Gdańsk. Prezentowana nieruchomość to działka o pow. 3000 m2. Nieruchomość położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, w spokojnej okolicy, na skraju miejscowości. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, poprzez drogę wewnętrzną. Dla przedmiotowej działki istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie 2 budynków mieszkalnych. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY DLA NOWOPOWSTAJĘCEJ DZIAŁKI: - 2 x budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 12%, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, dwuspadowy 30* - 45*, UZBROJENIE TERENU: - prąd - znajduję się w drodze asfaltowej przylegającej do kompleksu, - wodociąg - w drodze wewnętrznej przylegającej do działki - w trakcie budowy, - kanalizacja - w drodze wewnętrznej przylegającej do działki - w trakcie budowy, - gaz - znajduję się w drodze asfaltowej przylegającej do kompleksu, Główne atuty nieruchomości to cena, możliwość podziału na mniejsze działki oraz cicha i spokojna okolica. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt