wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 3 499 962
14437 m2
W pełni uzbrojona, duża działka o pow 1,4437 ha przeznaczona pod budowę osiedla mieszkaniowego. Wspaniałe tereny dla deweloperów. Otoczenie działki stanowią istniejące i nowopowstałe osiedla mieszkaniowe. Cicha i spokojna okolica Goleniowa. Teren idealny pod budowę osiedla domów w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Lepszej działki tak blisko centrum Goleniowa z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe na pewno nie znajdziecie. Teren objęty w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów symbolem M/U - tereny mieszkaniowe z usługami nieuciążliwymi. Ponadto teren nieruchomości oświetlony i monitorowany z nasadzeniami zdłuż granicy północnej i zachodniej. OPIS DZIAŁKI - STAN ZAGOSPODAROWANIA Działka w zasadniczej części w kształcie w miarę regularnym, zbliżonym do trapezu z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka ogrodzona. Ogrodzenie stanowi częściowo siatka stalowa pleciona rozpięta na słupach stalowych utwierdzonych w gruncie, częściowo betonowe, prefabrykowane pełne umocowane na słupkach żelbetowych. Wjazd na działkę poprzez bramę dwuskrzydłową z kształtowników stalowych. Nieruchomość gruntowa zabudowana jest aktualnie zespołem budynków produkcyjno - magazynowych z zabudową towarzyszącą. OPIS TECHNICZNO UŻYTKOWY LOKALIZACJA: Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Metalowej w Goleniowie, powiat goleniowski, województwo zachodniopomorskie. Gmina miejsko-wiejska Goleniów położona jest w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, w odległości ok. 35 km na północny wschód od Szczecina, licząca ok. 36 tys. mieszkanców ( w tym 23 tys. w mieście Goleniów) wchodzi w skład szczecińskiego obszaru metropolitalnego stanowiąc lokalny ośrodek przemysłowo - administracyjno - usługowy. Gmina charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem przedsiębiorczości (około 2000 podmiotów gospodarczych na każde 10 tys. mieszkańców) oraz niskim poziomem bezrobocia wynoszącym ok 4%. Obszar Gminy charakteryzuje się dobrze rozbudowaną siecią komunikacji drogowej, wśród której najważniejszą rolę odgrywają: droga ekspresowa numer 3 (relacji Świnoujście - Szczecin - Gorzów), droga krajowa nr 6 prowadząca w kierunku Trójmiasta. Ponadto, przez teren gminy przebiega linia kolejowa komunikująca Szczecin ze Świnoujściem oraz zlokalizowany jest port lotniczy. Korzystne warunki inwestycyjne (ulokowanie na terenie gminy Goleniowskiego Parku Przemysłowego, infrastruktura techniczna - uzbrojenie terenu) i demograficzne (znaczny odsetek ludności w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym), sprawiają, iż posiada ona znaczny potencjał gospodarczy. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w północno - wschodniej części miasta, w sąsiedztwie zabudowy usługowej, mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, terenów niezabudowanych i leśnych.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 195 000
3000 m2
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki planowanej do wydzielenia o pow. 3000 m2 położonej przy ulicy Maszewskiej, w Goleniowie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 113 Goleniów - Maszewo. Istnieje możliwość podziału działki pod klienta. Na mapie przedstawiono propozycję podziału. Możliwość zakupu działki w całości o pow. 2,2297 ha. Nieruchomość położona bezpośrednio przy wschodniej obwodnicy Goleniowa, z wyjazdem na drogę krajową S6. To idealna lokalizacja. Najlepiej skomunikowana z najważniejszymi trasami i miejscowościami gminy, powiatu i województwa, a jednocześnie z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta. Ponadto droga wojewódzka nr 113 łączy się bezpośrednio z drogą ekspresową S3 (Świnoujście-Goleniów-Szczecin-Gorzów Wielkopolski-Międzyrzecz-Zielona Góra-Legnica-Lubawka), drogą nr 106 (Kamień Pomorski-Nowogard-Maszewo-Stargard-Pyrzyce) oraz nr 111 (Goleniów-Stepnica-Wolin). Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, z możliwością wjazdu większych pojazdów. Lokalizacja nieruchomości w przemysłowo/usługowej części Goleniowa oraz jej przeznaczenie umożliwia wykorzystanie jej pod wszelkiego rodzaju obiekty przemysłowo/handlowo/usługowe np. stację paliw, usługi rzemiosła, bazę transportową, składy, magazyny, stację diagnostyczną, obiekty noclegowe itp. Dostępne media bezpośrednio przy działce to prąd i woda. To bardzo atrakcyjna oferta pod względem lokalizacji, ceny i dużego wachlarza możliwości zabudowy. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 78 640
983 m2
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą DZIAŁEK BUDOWLANYCH z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonych w Podańsku. Działki położone są na rozwijającym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej okolicy. Zostały do wyboru ostatnie 3 x DZIAŁKI w kompleksie 33 działek na sprzedaż !!! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 983 m2 z następującym przeznaczeniem (według MPZP): ,,tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i urządzeniami towarzyszącymi obiektom budowlanym` Parametry zabudowy przyszłej inwestycji: - forma zabudowy - zabudowa wolno stojąca lub bliźniacza, do 2 kondygnacji nadziemnych, - obowiązująca i nieprzekraczalna w odległości 6,0 m od linii rozgraniczającej teren drogi wewnętrznej, - max. 9,0 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do kalenicy dachu, - poziom parterów- do 0,5 m nad poziomem terenu, - geometria dachu- dach stromy symetryczny dwu- lub wielospadowy, kąt nachylenia głównych połaci 35-45 stopni, układ kalenicowy dachu w stosunku do frontu działki, - procent zabudowy - max. 20%, biologicznie czynnej - min. 70%. Uzbrojenie terenu: - woda- w drodze wewnętrznej - kanalizacja miejska- ok. 30-40 m od granicy działki - prąd-w drodze wewnętrznej - gaz- w drodze gminnej Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje, bądź złożenia oferty zakupu !!!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 107 822
1077 m2
Atrakcyjna działka budowlana - Goleniów. Przedmiotem oferty jest jedna z działek o powierzchni 1077 m2 (21 ). Dla tej lokalizacji uchwalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Rady Miejskiej w Goleniowie, w ramach którego ten teren został przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Działka jest zlokalizowana w obrębie nr 4 miasta Goleniowa, na południowym wzniesieniu, dzięki któremu możesz cieszyć się słońcem cały dzień. Zaletą osiedla jest dogodny dojazd do Szczecina - 25 min., Goleniowa - 5 min. oraz Berlina, Świnoujścia i Portu Lotniczego w Goleniowie. MEDIA: * woda - wykonane sieci w drodze wewnętrznej, * kanalizacja - wykonane sieci w drodze wewnętrznej, * prąd - skrzynka z prądem na działce. Niepowtarzalny charakter tego miejsca wynika z bliskości Puszczy Goleniowskiej. Bliskość miejscowości położonych nad akwenami wodnymi stanowią doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. Typowym przykładem może być miejscowość Lubczyna nad Jeziorem Dąbie, która wykorzystując swe piękne plaże i czystą wodę systematycznie rozbudowuje swe zaplecze turystyczne i żeglarskie. Podobne zalety prezentuje również Ina, która na swej 130 kilometrowej długości jest świetnym miejscem spływów kajakowych. Bogactwo lasów i wód sprawiają, że tereny położone w bliskości naszego osiedla są rajem dla grzybiarzy i wędkarzy. Proponowana cena ofertowa jest ceną brutto (wraz z podatkiem VAT) oraz udziałem w częściach wspólnych. Klient zwolniony z opłaty podatku od czynności cywilno-prawnych (2% PCC) .
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 85 000
934 m2
NOWA NIŻSZA CENA!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ! Przedmiotowa działka o pow. 934 m2 w MPZP oznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Uchwała nr Uchwała Nr VI/49/07 Rady Miejskiej w Goleniowie określa następujące parametry zabudowy planowanej inwestycji: - rodzaj zabudowy- budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący oraz dodatkowo budynki garażowe, gospodarcze, - wysokość budynku- do 9 m w przypadku budynków mieszkalnych, do 5,5 m w przypadku budynków garażowych, gospodarczych, - liczba kondygnacji nadziemnych- do dwóch, w tym poddasze (w przypadku budynków mieszkalnych), - dachy dwu- lub wielospadowe- o kącie nachylenia 35-45 stopni, - powierzchnia zabudowy- do 25% powierzchni działki budowlanej, - powierzchnia terenu biologicznie czynnego- co najmniej 70% powierzchni działki budowlanej, - obowiązująca linia zabudowy - 5 m. I. Uzbrojenie terenu: - prąd - w drodze gminnej przy działce - wodociąg - w drodze gminnej przy działce - kanalizacja- w drodze gminnej przy działce II. Lokalizacja Zielone Wzgórze to nowo powstające osiedle oddalone zaledwie kilka minut od centrum Goleniowa. Cicha i spokojna okolica. Posiada doskonałą komunikację z drogą ekspresową S3 i S6 (Szczecin, Świnoujście, Gdańsk, Koszalin) oraz z Portem Lotniczym w Goleniowie. Atrakcyjna oferta, spełnij marzenie o budowie domu w bardzo dobrej lokalizacji ! ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE !
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt