wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 78 795
927 m2
Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Pierwsze działki już zarezerwowane! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 927 m2 w miejscowości Dąbrówka , powiat Wołomin, województwo mazowieckie. Działka znajduje się w kompleksie sprzedawanych 33 działek budowlanych o powierzchniach od 805 m2 do 933 m2. Możliwość wyboru innej działki. Dąbrówka to bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą gmina rolnicza, z obszarami leśnymi, rekreacyjnymi, zabudową letniskową i jednorodzinną oraz rzeką Bug przepływającą w północnej części. Na miejscu szkoła, przedszkole, poradnia lekarska, sklepy, urząd gminy. - Lokalizacja / komunikacja: -40 km do centrum Warszawy i 2,5 km do trasy S8/E67 Warszawa - Białystok -Helsinki (dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 35 minut) -10 km do Radzymina i 20 km do Wyszkowa -bezpośrednie połączenie autobusowe z Warszawą i z Radzyminem -połączenie kolejowe SKM3 z Radzymina do Warszawy - Przeznaczenie działki zgodnie z uchwalonym Planem Miejscowym: -podstawowe: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne -dopuszczalne: obiekty mieszkaniowo-pensjonatowe, letniskowe, nieuciążliwa działalność usługowa Dojazd do kompleksu działek z dwóch stron od ulicy Kościelnej - ok. 250 m gminnymi drogami utwardzonymi (w tym projektowaną ulicą Lazurową), do każdej działki przez zaprojektowaną drogę wewnętrzną . - Uzbrojenie terenu: -gaz, prąd w drodze - przy terenie działek -miejska woda i kanalizacja w drodze - ok. 50 m od terenu działek. Wraz z działką sprzedawane są udziały w drogach wewnętrznych w cenie zł 2400.- Doskonała oferta dla osób planujących budowę domu , a także jako pewna i dochodowa lokata kapitału.
czytaj dalej
nr oferty: 140/3992/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 79 050
930 m2
Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Pierwsze działki już zarezerwowane! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 927 m2 w miejscowości Dąbrówka , powiat Wołomin, województwo mazowieckie. Działka znajduje się w kompleksie 33 działek budowlanych o powierzchniach od 805 m2 do 933 m2. Możliwość wyboru innej działki. Dąbrówka to bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą gmina rolnicza, z obszarami leśnymi, rekreacyjnymi, zabudową letniskową i jednorodzinną oraz rzeką Bug przepływającą w północnej części. Na miejscu szkoła, przedszkole, poradnia lekarska, sklepy, urząd gminy. - Lokalizacja / komunikacja: -40 km do centrum Warszawy i 2,5 km do trasy S8/E67 Warszawa - Białystok -Helsinki (dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 35 minut) -10 km do Radzymina i 20 km do Wyszkowa -bezpośrednie połączenie autobusowe z Warszawą i z Radzyminem -połączenie kolejowe SKM3 z Radzymina do Warszawy - Przeznaczenie działki zgodnie z uchwalonym Planem Miejscowym: -podstawowe: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne -dopuszczalne: obiekty mieszkaniowo-pensjonatowe, letniskowe, nieuciążliwa działalność usługowa Dojazd do kompleksu działek z dwóch stron od ulicy Kościelnej - ok. 250 m gminnymi drogami utwardzonymi (w tym projektowaną ulicą Lazurową), do każdej działki przez zaprojektowaną drogę wewnętrzną . - Uzbrojenie terenu: -gaz, prąd w drodze - przy terenie działek -miejska woda i kanalizacja w drodze - ok. 50 m od terenu działek. Wraz z działką sprzedawane są udziały w drogach wewnętrznych w cenie zł 2400.- Doskonała oferta dla osób planujących budowę domu , a także jako pewna i dochodowa lokata kapitału.
czytaj dalej
nr oferty: 139/3992/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 79 135
931 m2
Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Pierwsze działki już zarezerwowane! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 932 m2 w miejscowości Dąbrówka , powiat Wołomin, województwo mazowieckie. Działka znajduje się w kompleksie sprzedawanych 33 działek budowlanych o powierzchniach od 805 m2 do 933 m2. Możliwość wyboru innej działki. Dąbrówka to bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą gmina rolnicza, z obszarami leśnymi, rekreacyjnymi, zabudową letniskową i jednorodzinną oraz rzeką Bug przepływającą w północnej części. Na miejscu szkoła, przedszkole, poradnia lekarska, sklepy, urząd gminy. - Lokalizacja / komunikacja: -40 km do centrum Warszawy i 2,5 km do trasy S8/E67 Warszawa - Białystok -Helsinki (dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 35 minut) -10 km do Radzymina i 20 km do Wyszkowa -bezpośrednie połączenie autobusowe z Warszawą i z Radzyminem -połączenie kolejowe SKM3 z Radzymina do Warszawy - Przeznaczenie działki zgodnie z uchwalonym Planem Miejscowym: -podstawowe: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne -dopuszczalne: obiekty mieszkaniowo-pensjonatowe, letniskowe, nieuciążliwa działalność usługowa Dojazd do kompleksu działek z dwóch stron od ulicy Kościelnej - ok. 250 m gminnymi drogami utwardzonymi (w tym projektowaną ulicą Lazurową) i do każdej działki przez zaprojektowaną drogę wewnętrzną. - Uzbrojenie terenu: -gaz, prąd w drodze - przy terenie działek -miejska woda i kanalizacja w drodze - ok. 50 m od terenu działek. Wraz z działką sprzedawane są udziały w drogach wewnętrznych e cenie zł 2400.- Doskonała oferta dla osób planujących budowę domu , a także jako pewna i dochodowa lokata kapitału.
czytaj dalej
nr oferty: 138/3992/OGS
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 79 305
933 m2
Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Pierwsze działki już zarezerwowane! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 933 m2 w miejscowości Dąbrówka , powiat Wołomin, województwo mazowieckie. Działka znajduje się w kompleksie sprzedawanych 33 działek budowlanych o powierzchniach od 805 m2 do 933 m2. Możliwość wyboru innej działki. Dąbrówka to bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą gmina rolnicza, z obszarami leśnymi, rekreacyjnymi, zabudową letniskową i jednorodzinną oraz rzeką Bug przepływającą w północnej części. Na miejscu szkoła, przedszkole, poradnia lekarska, sklepy, urząd gminy. - Lokalizacja / komunikacja: -40 km do centrum Warszawy i 2,5 km do trasy S8/E67 Warszawa - Białystok -Helsinki (dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje 35 minut) -10 km do Radzymina i 20 km do Wyszkowa -bezpośrednie połączenie autobusowe z Warszawą i z Radzyminem -połączenie kolejowe SKM3 z Radzymina do Warszawy - Przeznaczenie działki zgodnie z uchwalonym Planem Miejscowym: -podstawowe: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne -dopuszczalne: obiekty mieszkaniowo-pensjonatowe, letniskowe, nieuciążliwa działalność usługowa Dojazd do kompleksu działek z dwóch stron od ulicy Kościelnej - ok. 250 m gminnymi drogami utwardzonymi (w tym projektowaną ulicą Lazurową), do każdej działki przez zaprojektowaną drogę wewnętrzną . - Uzbrojenie terenu: -gaz, prąd w drodze - przy terenie działek -miejska woda i kanalizacja w drodze - ok. 50 m od terenu działek. Wraz z działką sprzedawane są udziały w drogach wewnętrznych w cenie zł 2400.- Doskonała oferta dla osób planujących budowę domu , a także jako pewna i dochodowa lokata kapitału.
czytaj dalej
nr oferty: 137/3992/OGS

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt