wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 137 000
1819 m2
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą DZIAŁKI BUDOWLANEJ z wolnostojącym garażem w stanie surowym otwartym oraz wydanym POZWOLENIEM na budowę domu jednorodzinnego- parterowego. MOŻLIWE NEGOCJACJE CENY !!! Złóż swoją ofertę ! Działka o pow. 1819 m2 położona jest w miejscowości ŻÓŁWIA BŁOĆ, pośród nowej zabudowy mieszkaniowej. Działka posiada aktualnie obowiązujące POZWOLENIE NA BUDOWĘ polegające na budowie budynku mieszkalnego PARTEROWEGO wraz z wolnostojący garażem- projekt budowlany Murator M83 L ,, Róże i cynie ". Projekt przewiduje powierzchnie użytkową domu 72,20 m2 (w parterze) wraz z garażem wolnostojącym o pow. 32,8 m2. Jest to nieduży dom na planie prostokąta z dachem dwuspadowym o niskich kosztach budowy. W tym domu wygodnie może mieszkać 2-3-osobowa rodzina. Udogodnienia projektu to miejsce na kominek w centrum domu, wyjście na taras z salonu, spiżarnia. Dom posiada następujący układ pomieszczeń PARTER: 1. przedsionek- 3,8 m2 2. pokój dzienny- 20,1 m2 3. kuchnia- 7,0 m2 4. spiżarnia- 1,9 m2 5. sypialnia- 11,0 m2 6. sypialnia- 11,0 m2 7. korytarz- 2,6 m2 8. łazienka- 5,3 m2 9. WC- 2,1 m2 10. garderoba- 2,3 m2 11. kotłownia (z pralnią)- 5,1 m2 Dodatkowo z salonu znajduję się wyjście na taras. W projekcie zostały naniesione minimalne zmiany, które zakładają m in. powiększenie powierzchni salonu i połączenie łazienki z WC. Istnieje możliwość zmiany projektu wedle uznania. Garaż dwustanowiskowy wolnostojący o pow. użytkowej 32,8 m2 zaprojektowany w technologii murowej, z dużą zadaszoną wiatą rekreacyjną pow. 23,3 m2 usytuowaną na tyłach budynku. STANDARD WYKOŃCZENIA: - budynek garażowy wykonany z bloczków betonowych, wylewka betonowa - konstrukcja dachu drewniana, dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną firmy ROBEN ,,Bornholm Tobago` w kolorze czarnym. MEDIA: - skrzynka z prądem znajduję się przy działce, - woda-brak, zgoda na wykonanie studni, - kanalizacja- brak, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE O DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 120 000
1000 m2
3004 m2
Wybierz interesującą działkę budowlaną już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w malowniczym kompleksie działek budowlanych na sprzedaż. Nieopodal kompleksu znajduje się piękny las. Działki znajdują się w miejscowości Żółwia Błoć, około 4 km od Goleniowa. Dogodna lokalizacja- ekspresowy dojazd do centrum miasta ! Przedmiotem oferty jest działka w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 3004 m2, która posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej- drogi powiatowej. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy, która wskazuje na następujące parametry zabudowy: - zabudowa wolno stojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter+ poddasze użytkowe lub nieużytkowe - obowiązująca linia zabudowy -6 m- - wskaźnik zabudowy kubaturowej- do 16 % - szerokość elewacji frontowej- 14,29 m z tolerancją do 20% - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy -9m- - kąt nachylenia dachu 30-45 * UZBROJENIE: - wodociąg- podłączenie do istniejącej sieci wodociągowej, w drodze asfaltowej, przy granicy osiedla - prąd- w drodze asfaltowej, przy granicy osiedla - kanalizacja z sieci miejskiej, w drodze asfaltowej, przy granicy osiedla - gaz- w drodze asfaltowej, przy granicy osiedla LOKALIZACJA: Żółwia Błoć to spokojna miejscowość rolniczo-usługowo-mieszkalna położona w odległości 4 km od Goleniowa. Znajduje się tutaj wiele starych chałup ryglowych i murowanych, jednak tylko na terenie dawnej owalnicy. Nowe wybudowania to nowoczesne budownictwo jednorodzinne. W miejscowości znajduje się kościół. Okolice to ciekawe tereny torfowiskowe, wrzosowiskowe i leśne. W samej Żółwiej Błoci siedzibę ma kilka firm, znajduje się warsztat samochodowy, sklep oraz wiele gospodarstw rolniczych i ogrodniczych. Miejscowość ma doskonałe połączenie z drogą krajową Szczecin - Gdańsk. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 53 650
1073 m2
Działka o pow. 1073 m 2 z możliwością zabudowy, położona jest w (oddalonej ok. 6 km od centrum Goleniowa) prężnie rozbudowującej się miejscowości. dla przedmiotowej działki zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego przewidziana jest funkcja mieszkalno-usługowa. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej składającej się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym w bryłę i budynkiem gospodarczo-garażowym z zabezpieczeniem powierzchni do 1000 m 2 (dla budynku mieszkalnego: kubatura do 1000 m 3, max. wysokość od terenu do kalenicy-8,5 m, linia zabudowy-6 m od granicy z działką 135/4, kąt nachylenia dachu-35-45 stopni, wskaźnik powierzchni zabudowy 35%). Dostęp do drogi przez działkę rolną nr 135/4 dla której przewidziana jest funkcja drogi dojazdowej do drogi publicznej. Dla nieruchomości wydane są warunki techniczne przyłączenia sieci wodociągowej oraz zawarta jest umowa (Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja) w zakresie dotyczącym warunków wykonania inwestycji polegającej na zaopatrzeniu nieruchomości w wodę i odbiór ścieków. Idealne położenie działki dla miłośników natury. Cisza, spokój i widok na pola i las, jednocześnie szybki dostęp do: - centrum miasta - ok. 6 km, - lotniskiem - ok. 4 km, - Jeziorem Dąbskim - ok. 15 km, - morza - ok. 60 km, - Szczecina - ok. 40 km. Działka oznaczona jako ŁV. Cena zakupu obejmuje również udział w działce rolnej 135/4 dla której przewidziana jest funkcja drogi dojazdowej do drogi publicznej. Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa tylko po stronie sprzedającej. Kupujący nie płaci prowizji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 53 600
1072 m2
Działka o pow. 1072 m 2 z możliwością zabudowy, położona jest w (oddalonej ok. 6 km od centrum Goleniowa) prężnie rozbudowującej się miejscowości. dla przedmiotowej działki zgodnie ze studium zagospodarowania przestrzennego przewidziana jest funkcja mieszkalno-usługowa. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej składającej się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym w bryłę i budynkiem gospodarczo-garażowym z zabezpieczeniem powierzchni do 1000 m 2 (dla budynku mieszkalnego: kubatura do 1000 m 3, max. wysokość od terenu do kalenicy-8,5 m, linia zabudowy-6 m od granicy z działką 135/4, kąt nachylenia dachu-35-45 stopni, wskaźnik powierzchni zabudowy 35%). Dostęp do drogi przez działkę rolną nr 135/4 dla której przewidziana jest funkcja drogi dojazdowej do drogi publicznej. Dla nieruchomości wydane są warunki techniczne przyłączenia sieci wodociągowej oraz zawarta jest umowa (Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja) w zakresie dotyczącym warunków wykonania inwestycji polegającej na zaopatrzeniu nieruchomości w wodę i odbiór ścieków. Idealne położenie działki dla miłośników natury. Cisza, spokój i widok na pola i las, jednocześnie szybki dostęp do: - centrum miasta - ok. 6 km, - lotniskiem - ok. 4 km, - Jeziorem Dąbskim - ok. 15 km, - morza - ok. 60 km, - Szczecina - ok. 40 km. Działka oznaczona jako ŁV. Cena zakupu obejmuje również udział w działce rolnej 135/4 dla której przewidziana jest funkcja drogi dojazdowej do drogi publicznej. Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa tylko po stronie sprzedającej. Kupujący nie płaci prowizji.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt