wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 516 000
7400 m2
ZABIERZEWO - 60 KM OD SZCZECINA - dojazd trasą S3 DZIAŁKA ROLNA 7400 m2 położona na uboczu wsi Zabierzewo, 300 m od jeziora Przybiernowskiego - STREFA TURYSTYKI POBYTOWEJ Działka ogrodzona siatka leśną, zagospodarowana w: - 2 stawy zarybione z pomostami o pow. 420 m2 i 378 m2 - nasadzenia w drzewa i krzewy, w tym owocowe - trawniki w porze wegetatywnej wokół stawów wiecznie zielone bez podlewania - niski poziom wód gruntowych - pawilon o pow. 28 m2 z płyty obornickiej umeblowany i gotowy do zamieszkania (prąd i woda) - garaż drewniany o pow. 35 m2 wraz z narzędziami ogrodniczymi - wiata piknikowa, drewutnia, ognisko kamienne z utwardzeniem wokół i siedziskami z głazów - tyrolka o długości 68 m przebiegająca nad stawem. Pozostała, niewielka część terenu podmokłego z lasem łęgowym olszy czarnej o powierzchni ok. 400 m2 - teren pierwotnie nie przekształcony. Do działki prowadzi droga gminna szutrowa uzbrojona w wodę, prąd i gaz (odległość mediów do działki: woda 30 m, prąd 60 m, gaz 6 m) Zaletą terenu jest położenie na uboczu wsi, bez uciążliwości zapachowych, hałaśliwości, co zapewnia spokój i ciszę. Działka w części o powierzchni 2000 m2 z wystawą południowego stoku może być zabudowana. Dla zainteresowanych - do obejrzenia film OKIEM DRONA. Oferta na wyłączność Zapraszam na prezentację
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 58 660
1676 m2
Szukasz działki idealnej do wybudowania na niej wymarzonego domu? Chciałabyś/Chciałbyś zamieszkać w przepięknej i spokojnej okolicy? Dobrze trafiliście! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1603 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, znajdująca się w kompleksie działek budowlanych na sprzedaż. Lokalizacja: okolice Przybiernowa, około 2 km. POŁOŻENIE: - Goleniów- ok. 25 km - Szczecin- ok. 60 km - Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)- ok. 27 km Miejscowość Przybiernów położona jest na terenach Równiny Goleniowskiej i Równiny Gryfickiej, a większą jej część pokrywa Puszcza Goleniowska. Na obszarze gminy znajdują się duże jeziora - Czarnogłowy i Przybiernowskie, a przez jej obrzeża przepływają dwie rzeki - Gowienica i Wołczenica. Dobra komunikacja kolejowa i drogowa (m.in. droga krajowa nr 3) zapewniają dogodne połączenia we wszystkich kierunkach, w tym do Szczecina i miejscowości nadmorskich. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy, rodzaj inwestycji obejmuje- Budowę budynku mieszkalnego z użytkowym poddaszem, garażem w bryle budynku i niezbędną infrastrukturą techniczną. PARAMETRY ZABUDOWY: - wskaźnik powierzchni zabudowy- do 15% - dach stromy, dwuspadowy, kąt nachylenia połaci 30-45 stopni - wysokość kalenicy- do 9 m - obowiązująca linia zabudowy- 6 m od granicy UZBROJENIE DZIAŁKI: - prąd- w drodze wewnętrznej - woda- w drodze wewnętrznej, ok. 200 m - kanalizacja- podłączenie do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej, w drodze gminnej (ok. 250 m) lub możliwość realizacji zbiornika bezodpływowego (szambo) lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Działka posiada pośredni dostęp do drogi publicznej, poprzez drogę wewnętrzną. W cenie działki udział w drodze wewnętrznej. Przedmiotowa działka znajduje się w bliskiej okolicy lasu, położona jest w kompleksie działek budowlanych na sprzedaż, w sąsiedztwie rozwija się budownictwo jednorodzinne. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 58 205
1663 m2
Szukasz działki idealnej do wybudowania na niej wymarzonego domu? Chciałabyś/Chciałbyś zamieszkać w przepięknej i spokojnej okolicy? Dobrze trafiliście! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1502 m2 ze świeżo wydanymi warunkami zabudowy. Lokalizacja: okolice Przybiernowa, około 2 km. - odległość Przybiernów -> Goleniów ok. 25 km - odległość Przybiernów -> Szczecin- ok. 60 km - odległość Przybiernów -> Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)- ok. 27 km Przybiernów jest miejscowości położona jest na terenach Równiny Goleniowskiej i Równiny Gryfickiej, a większą jej część pokrywa Puszcza Goleniowska. Na obszarze gminy znajdują się duże jeziora - Czarnogłowy i Przybiernowskie, a przez jej obrzeża przepływają dwie rzeki - Gowienica i Wołczenica. Dobra komunikacja kolejowa i drogowa (m.in. droga krajowa nr 3) zapewniają dogodne połączenia we wszystkich kierunkach, w tym do Szczecina i miejscowości nadmorskich. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy, rodzaj inwestycji obejmuje- Budowę budynku mieszkalnego z użytkowym poddaszem, garażem w bryle budynku i niezbędną infrastrukturą techniczną. PARAMETRY ZABUDOWY: - wskaźnik powierzchni zabudowy- do 15% - dach stromy, dwuspadowy, kąt nachylenia połaci 30-45 stopni - wysokość kalenicy- do 9 m - obowiązująca linia zabudowy- 6 m od granicy UZBROJENIE DZIAŁKI: - prąd- przy działce - woda- na działce - kanalizacja- podłączenie do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej, w drodze gminnej (ok. 50 m) lub możliwość realizacji zbiornika bezodpływowego (szambo) lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Przedmiotowa działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy. Działka położona jest w kompleksie działek budowlanych na sprzedaż, w okolicy rozwija się budownictwo jednorodzinne. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt