wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 69 300
990 m2
40 km od Szczecina, Warnołęka, okolice Nowego Warpna. Oferujemy do sprzedaży działkę we wsi Warnołęka. Dla tej działki zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: -dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki -szerokość frontowych ścian budynku 8,0-16,0m -projektowane budynki: parterowe z użytkowym poddaszem (druga kondygnacja w obrębie poddasza) -zabudowa bez podpiwniczenia -dachy wysokie, dwuspadowe kalenice równoległe do linii zabudowy usytuowanej wzdłuż planowanej drogi wewnętrznej -dachówka ceramiczna lub pokrycie dachówkopodobne -wysokość budynku 8,5m Dostępne uzbrojenie: woda, prąd. Działka położona w Warnołęce, około 70 metrów od drogi wojewódzkiej nr 114 (Trzebież - Nowe Warpno) Zapraszam na prezentację. Dokumenty w biurze. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 485 000
8000 m2
Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 8000m2 (jedna działka 6.600m2, druga 1.400m2) działki nr 348/3 oraz 351. Dla tych działek zostało wydane pozwolenie na podział na 7 działek o powierzchni około 990m2 każda i zostały wydane warunki zabudowy pod budowę 7 budynków mieszkalnych jednorodzinnych: -dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki -szerokość frontowych ścian budynku 8,0-16,0m -projektowane budynki: parterowe z użytkowym poddaszem (druga kondygnacja w obrębie poddasza) -zabudowa bez podpiwniczenia -dachy wysokie, dwuspadowe kalenice równoległe do linii zabudowy usytuowanej wzdłuż planowanej drogi wewnętrznej -dachówka ceramiczna lub pokrycie dachówkopodobne -wysokość budynku 8,5m Dostępne uzbrojenie: woda, prąd. Możliwość zakupu całej działki o pow. 8000m2 lub mniejszych o powierzchni 900m2. Działka położona w Warnołęce, około 70 metrów od drogi wojewódzkiej nr 114 (Trzebież - Nowe Warpno) Sprawdź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz pełną ofertę biura. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 560 000
155 m2
1700 m2
4
1
BARDZO DOBRY
Polecam bardzo ładny dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 110,8 m2 wraz z domem gościnnym i garażem o powierzchni 44,1 m2 w Warnołęce w okolicy Nowego Warpna.Dom może pełnić funkcję domu rekreacyjnego . Nieruchomość znajduje się w linii prostej, około 300 m od plaży Zalewu Szczecińskiego, na działce o powierzchni 1700m2. Główny budynek składa się z 3 pokoi o powierzchni odpowiednio 40 m2, 14 m2, 24 m2, kuchni, łazienki z WC, hallu i tarasu. Pomieszczenia w budynku są przestronne i jasne. Z przedpokoju prowadzą rozkładane schody na poddasze. Przestrzeń ta nadaje się do adaptacji. Obok tego budynku wybudowano drugi, w którym znajduje się salon i hall, aneks kuchenny oraz przestronna łazienka z WC. Z tyłu domu gościnnego jest pomieszczenie gospodarcze. Przed domem znajduje się altana letnia z miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Budynki wybudowane zostały w 2003 r. w nowoczesnej technologii (keramzyt), ocieplone, pokryte dachówką cementową. Na podłogach: terakota i deski; ściany: gładź, panele i glazura; sufity ozdobione drewnianymi belkami, okna PCV. Podwórko i otoczenie od frontu utwardzone (parking), a częściowo przeznaczone na część wypoczynkowo -rekreacyjną z zagospodarowanym w zieleni ogrodem. Teren przestronny, starannie utrzymany i w całości ogrodzony. Droga z kostki brukowej. Nieruchomość idealnie nadaje się do wykorzystania jako duży dom rekreacyjny lub gospodarstwo agroturystyczne. Jest i był wykorzystywany do całorocznego zamieszkania. Dojazd ze Szczecina w kierunku na Nowe Warpno nową drogą przez las ok. 30 minut. Cena wyjściowa 560 000 zł.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt