ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 500 000
654 m2
1516 m2
Oferujemy na sprzedaż pensjonat w Ustce, o powierzchni 654,6 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1516 m2 w odległości ok. 100m od morza. Obiekt, wraz z budynkiem gospodarczym (ok.50m2), został gruntownie zmodernizowany z zachowaniem jego dawnego klimatu i wkomponowany w najbliższe otoczenie. Do zagospodarowania pozostało 150 m poddasze (metraż nie wliczony). Ośrodek oferuje dla swoich gości 10 pokoi (34 miejsca) z łazienkami i tv, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, można tu przyjechać ze swoim pupilem, istnieje możliwość urządzenia grilla lub konferencji, na posesji znajduje się parking. Ustka, to jedno z najpiękniejszych miast regionów polskiego wybrzeża. Znajdują się tu piękne, szerokie i złociste plaże o delikatnym, białym piasku, krystalicznie czyste, bogate w jod i brom powietrze, zalesione wydmy. Dzięki sosnowym i sosnowo-brzozowym żywicznym lasom tworzy się tu specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych. Dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających tu każdego roku. Liczne atrakcje na tym terenie nie pozwalają się nudzić. Na turystów czekają tu liczne bary, puby, dyskoteki, można wypożyczyć rower, łódkę czy żaglówkę, pojeździć konno, pograć w tenisa, żeglować, pływać, polatać awionetką nad morzem, wybrać się kutrem w morze na wycieczkę, czy wędkowanie z rybakami, a także zwiedzać muzea, latarnie morskie, kościółki, pałace, zamki i zabytkowe wioski. Tu znajduje się "Kraina w Kratę" - rozciąga się ona pomiędzy Słupskiem a Ustką. Nazwa krainy dotyczy dawnego budownictwa o konstrukcji kratownicowej, której cechą charakterystyczną są czarne elementy drewniane tworzące kratę i bielone wapnem wypełnienia.W sezonie na plażach odbywają się różne imprezy, koncerty i dyskoteki. Kto ceni ciszę i spokój, ten powinien tu przyjechać w maju, czerwcu czy wrześniu. Na miłośników przyrody czeka Słowiński Park Krajobrazowy, którego największą atrakcją są ruchome wydmy. Spotkać tu można również bagienne lasy i torfowiska z bogatą fauną i florą.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 2 500 000
978 m2
Oferujemy na sprzedaż pensjonat w Ustce, o powierzchni 367 m2 posadowiony na działce o powierzchni 978 m2 w odległości ok. 50m od morza i 30 m od promenady morskiej. Obiekt został gruntownie zmodernizowany z zachowaniem jego dawnego klimatu i wkomponowany w najbliższe otoczenie. Ośrodek oferuje dla swoich gości 9 pokoi (24 miejsca) z łazienkami i tv, zabiegi zdrowotne, takie jak: inhalacje i sesje lampą bio-v; udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, turnusy dla dzieci, dorosłych, rencistów i emerytów, turnusy rehabilitacyjne, wczasowe, kolonie, zielone szkoły i zimowiska, a także szkolenia i konferencje; na posesji znajduje się parking. Ustka, to jedno z najpiękniejszych miast regionów polskiego wybrzeża. Znajdują się tu piękne, szerokie i złociste plaże o delikatnym, białym piasku, krystalicznie czyste, bogate w jod i brom powietrze, zalesione wydmy. Dzięki sosnowym i sosnowo-brzozowym żywicznym lasom tworzy się tu specyficzny mikroklimat doskonale kojący różnego rodzaju dolegliwości dróg oddechowych. Dzika przyroda i piękny krajobraz są atrakcją dla tysięcy ludzi przybywających tu każdego roku. Liczne atrakcje na tym terenie nie pozwalają się nudzić. Na turystów czekają tu liczne bary, puby, dyskoteki, można wypożyczyć rower, łódkę czy żaglówkę, pojeździć konno, pograć w tenisa, żeglować, pływać, polatać awionetką nad morzem, wybrać się kutrem w morze na wycieczkę, czy wędkowanie z rybakami, a także zwiedzać muzea, latarnie morskie, kościółki, pałace, zamki i zabytkowe wioski. Tu znajduje się "Kraina w Kratę" - rozciąga się ona pomiędzy Słupskiem a Ustką. Nazwa krainy dotyczy dawnego budownictwa o konstrukcji kratownicowej, której cechą charakterystyczną są czarne elementy drewniane tworzące kratę i bielone wapnem wypełnienia.W sezonie na plażach odbywają się różne imprezy, koncerty i dyskoteki. Kto ceni ciszę i spokój, ten powinien tu przyjechać w maju, czerwcu czy wrześniu. Na miłośników przyrody czeka Słowiński Park Krajobrazowy, którego największą atrakcją są ruchome wydmy. Spotkać tu można również bagienne lasy i torfowiska z bogatą fauną i florą.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 298 700
58 m2
3
1
IDEALNY
Oddanie budynku przełom I/II Kwartału 2019r. - Osiedle nad brzegiem ul. Polna Dostępne lokale: Budynek A,B,C -3 pokoje z ogródkiem Parter: pow.64,07m2 (komunikacja 13,99m2, pokój 9,33m2, pokój 10,86m2, salon + aneks 23,42m2, łazienka 5,18m2, schowek 2,10m2) -3 pokoje plus poddasze, balkon, Piętro I: pow.72,14m2 - 3 pokoje plus poddasze: komunikacja 13,5/16,34, pokój 9,91, pokój 11,37, łazienka 5,18, salon + aneks 23,42, poddasze z oknem do adaptacji około 15m2 pow. całkowitej. Balkony/tarasy ok. 15m2 Budynek D - 2 pokoje z ogródkiem Parter pow. ok. 54m2: wiatrołap 1,5, komunikacja 1,59/7,45/9,15, pokój 13,34m2, łazienka 5,18m, salon + aneks 23,42m2 - 58m2 - 2 pokoje plus poddasze do adaptacji na dodatkowy pokój, taras. Piętro I pow. ok. 60m2: komunikacja 12,04m2, pokój 13,98m2, łazienka 5,18, salon + aneks 23,42. Balkony/tarasy ok. 15m2 -Budynek apartamentowy usytuowanym w świetnej lokalizacji tuż nad brzegiem rzeki Słupii, w bliskim otoczeniu przyrody w nadmorskiej miejscowości uzdrowiskowej Ustka. -Osiedle znajduje się przy ulicy Polnej 1,9 km od Morza - w pobliżu węzła komunikacyjnego, przedszkola, szkoły i dyskontu spożywczego. Ustka to miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa, chętnie odwiedzana przez turystów. Kurort środkowego wybrzeża z piaszczystą plażą z promenadą i molo oraz pięknymi lasami. -Udział w drodze dojazdowej. Standard wykończenia Mieszkania: 1. Posadzki - wylewka betonowa 2. Okna - PCV trzy szybowe od zewnątrzna strona grafitowa, wewnętrzna biała 3. Drzwi wejściowe - antywłamaniowe do mieszkań i do klatki 4. Tynki gipsowe 5. Instalacja elektryczna wraz z białym montażem ( gniazda, włączniki) 6. Ogrzewanie gazowe - wysokiej klasy piec dwu-funkcyjny + grzejniki 7. Instalacja wodno-kanalizacyjna 8. Taras mieszkania na I piętrze - płytki, balustrada 9. Tarasy parter - kostka brukowa Standard wykończenia Budynku i terenu: 1. Budynek wybudowany w technologi tradycyjnej ściany zewnętrzne Silka 24 cm 2. Strop wykonany z strunobetonu 3. Elewacja budynku - docieplenie styropianem 15 cm, tynk zewnętrzny 4. Dachówka grafitowa cementowa BRASS 5. Docieplenie stropu - wełna o grubości 20 cm,płyty gkl 6. Orynowanie blacha powlekana 7. Parapety zewnętrzne blacha powlekana 8. Oświetlenie zewnętrzne 9. Podjazdy wykonane w polbruku - do każdego mieszkania przysługiwać będzie 1 miejscu postowjoym na terenie działki 10. Ogrodzenie całego osiedla 11. Nasadzenie trawnika 12. Budynki i mieszkania okablowane telewizja / internet świtłowodowy Cennik obowiązuje do końca 2018r. Budynki A/B/C 3 pok, parter z ogródkiem, miejsce postojowe - 5300zł/m2 3-4 pok, piętro plus poddasze, taras, miejsce postojowe 5000zł/m2 Budynek D 2 pok, parter z ogródkiem, miejsce postojowe - 5400zł/m2 2-3 pok, piętro plus poddasze, taras, miejsce postojowe 5150zł/m2 Więcej informacji udzielimy Państwu telefonicznie.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 999 900
651 m2
800 m2
10
BARDZO DOBRY
Pensjonat całoroczny, położony w malowniczej miejscowości Ustka, na pięknie zagospodarowanej działce bogatej w roślinność, oczka wodne i skalniaki nadające romantyczną atmosferę, sprzyjającą pełnemu relaksowi. Pensjonat składa się z dwóch głównych obiektów /drugi z nich został oddany do użytku w 2011 r/. W pensjonacie można równocześnie mieszkać i prowadzić działalność. Na terenie posesji znajduje się również profesjonalna wędzarnia murowana, do wędzenia wszelkich wyrobów mięsnych i ryb Oprócz tego na terenie działki znajduje się otwarty basen o wymiarach 3,5 na 5 m, o głębokości 1,60 m. W budynkach rekreacyjnych oprócz 14 pokoi - wszystkie z łazienkami - znajdują się kuchnie z jadalniami, salony wypoczynkowe, sala kameralna, sala dyskotekowa, sauna 2 programowa (sucha i mokra), sala rehabilitacyjna, jak również w obu budynkach na parterze drink bar, nastrojowe pomieszczenie zaadaptowane pod urządzenie do hydromasażu, z głośnikami w połączeniu z kapitalną muzyką oraz grą świateł stwarzające niezapomniane przeżycia. Obiekt przystosowany do przyjęcia ponad 40 wczasowiczów bądź kuracjuszy. Pensjonat posiada tarasy z których rozciąga się, ujmujący widoki na okolicę. Zarówno położenie jak i ciekawa architektura budynku zachęcają do spędzenia niezapomnianych chwil. Szczegółowy opis budynków: Budynek A: Parter: - Bar z gastronomią- 36m2 - kuchnia - 4,3m2, meble w zabudowie, płyta grzewcza, okap - Sala konferencyjna, bądź wypoczynkowa w zależności od potrzeb - 23m2 - sala rehabilitacyjna - 19m2 - istnieje możliwość podpisania umowy z NFZ i świadczenia usług dla gości pensjonatu jak i z poza - pralnia - 6m2 - pomieszczenie z urządzeniem do hydromasażu, z głośnikami połączonymi ze światłami, - 6,3m2 - sauna -3m2, komfortowa sauna mogąca pomieścić do 5 osób w jednej sesji. 2 programy, sauna sucha i mokra - w jednym ciągu komunikacyjnym tuż przy saunie znajdują sie również: prysznic- 1, 6m2; toaleta 1,4m2; przebieralnia 7,7m2 Na zewnątrz znajduje się zadaszone miejsce parkingowe, zamykane metalową bramą skrzydłową wykonaną z hartowanej stali z kutymi ręcznie wzorami / możliwość zamontowania systemu elektrycznego otwierania bramy/. Przy miejscu parkingowym znajdują się pomieszczenia gospodarcze takie jak: warsztacik, pomieszczenie na narzędzia -5,6m2, pomieszczenie sklepowe- 7m2, warsztacik zewnętrzny gdzie przechowywane są narzędzia do prac ogrodowych - 4m2; - kotłownia - 15,72m2, prowadzą do niej dwa niezależne wejścia z zewnątrz i od wewnątrz. Znajduje się w niej piec wielofunkcyjny na węgiel, miał, eco- groszek, współpracujący z pompą ciepła o mocy 10 KW, marki Buderus, wyposażony w zasobnik na wodę o pojemności 500l. Wyposażona jest również w nowoczesny system uzdatniania wody zaopatrzony w filtry, oraz miejsce do składowania opału. Istnieje możliwość podłączenia niezależnego pieca na gaz bądź olej. Łączna ilość metrów parteru: 140,62m2. I piętro: - Apartament składający się z dwóch pomieszczeń : pokój 11m2, pokój 22 m2, razem 33m2 - pokój chiński 12m2, pokój z łazienką; razem 23m2 - pokój 16m2, łazienka 4m2; razem 20m2 - salon 27m2 - taras 17m2 - kuchnia 12m2 - jadalnia 14m2 toaleta na korytarzu- 1,3m2 Łączna powierzchnia I piętra 147,3 m2 Drugie piętro: - pokój 25m2, łazienka w pokoju 12m2, taras 8m2; razem 45m2 - pokój 25m2, łazienka w pokoju 8m2, taras 2m2; razem 35m2 - pokój 25m2, łazienka na korytarzu 2,20m2/ możliwość adaptacji na wejście z pokoju/; razem 27,2m2 - apartament 25m2, łazienka 8m2, wieżyczka 7m, taras 24m2, razem 64m2 Łączna powierzchnia drugiego pietra wynosi 171, 2m2 Powierzchnia budynku A- 459,12m2. Budynek B Parter: - Drink bar -30m2 - sala kameralna - 7m2 - toaleta - 2,7m2 - kuchnia - 8m2 - jadalnia - 9m2 I piętro: - pokój 14m2 - pokój 9m2 - pokój 8m2 II piętro - pokój 14m2 - pokój 9m2 - pokój 8m2 Ciągi komunikacyjne 73m2 We wszystkich pokojach w budynku B znajdują się łazienki. Powierzchnia budynku B 118,7m2 Suma powierzchni w budynku A i B wynosi 650,82m2 Łączna powierzchnia tarasów 51m2 Pomieszczenia rekreacyjne 135m2 pomieszczenia gospodarcze 38,72m2 Przy budynku B znajdują się miejsca parkingowe na 5 samochodów, z przodu budynku 2 miejsca parkingowe zamykane bramą, od frontu budynku przy ogrodzeniu 3 miejsca parkingowe. Na powierzchnię działki 800 m2 składa się część 524m2 stanowiąca własność, pozostała część użytkowana jest na zasadzie nieodpłatnej bezterminowej dzierżawy. W całym budynku zainstalowano ekonomiczne oświetlenie ledowe, a w prysznicach wodooszczędne słuchawki. Podatek roczny od nieruchomości wynosi 1200zł. Do plaży prowadzi oświetlona, asfaltowa droga, odległość ok. 700m.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 1 990 000
294 m2
752 m2
7
3
Nieruchomość pesjonatowa, wlla poniemiecka (1898r.) całkowicie odrestaurowana (2005-2006r.), położona w nadmorskiej dzielnicy Ustki, 5 minut spacerem od plaży. 3 kondygnacje użytkowe: przyziemie, parter, I piętro. Dane techniczne obiektu: - powierzchnia zabudowy- 143,89 m2, - powierzchnia użytkowa- 294,24 m2, - powierzchnia mieszkalna- 190,41 m2, - powierzchnia usług- 103,83 m2, - kubatura- 1276,50 m2. Na powierzchnię mieszkalną składają się na parterze: 3 pokoje, jadalnia, samodzielna kuchnia i łazienka. Na piętrze: 4 pokoje z łazienkami, tv i internetem. . Na dzień dzisiejszy wynajmowane 4 pokoje na 10 miejsc noclegowych. W przyziemiu lokal gastronomiczny, kuchnia, zmywalnia do naczyń, 2 toalety, pom. gospodarcze. Lokal jest w pełni wyposażony, umeblowany. Do lokalu przylega taras zewnętrzny. Lokal może być obsługiwany niezależnie od części pensjonatowej. Budynek wyposażony w ogrzewanie gazowe. Nowoczesna, zautomatyzowana kotłownia, nowa instalacja grzewcza. Kominek z płaszczem wodnym- dodatkowe źródło ogrzewania i podgrzewania wody. Drewniane, nowe okna wykonane zgodnie z historyczną stylizacją. Pełne wyposażenie i umeblowanie obiektu w cenie sprzedaży. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski. Zagospodarowany ogród z rekreacyjną altaną. Obiekt nie wymaga dodatkowych nakładów, gotowy do użytkowania. Pod ochroną konserwatorską. Nie jest wpisany do rejestru zabytków.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt