ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 019 000
146 m2
1200 m2
3
1
BARDZO DOBRY
Dom w zabudowie bliźniaczej w Tanowie (8 km od Szczecina) z roku 2009 o powierzchni użytkowej 100,1m2, całkowitej 146,36m2, na działce o powierzchni 1200m2. Dom wybudowany z dużą dbałością o szczegóły. Postawiony na fundamentach domu poniemieckiego ale rozbudowany o garaż w bryle domu i pomieszczenie nad garażem. Na powierzchnię domu składa się: na parterze - otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia z której jest wyjście na duży taras i ogród - wiatrołap, z którego jest wejście do garażu oraz piwnicy, -WC na piętrze - duża sypialnia - gabinet - łazienka z wanną i prysznicem Garaż jednostanowiskowy ok. 23m2 Piwnice ok. 21 m2 Kuchnia z drewna egzotycznego, wykonana na zamówienie. Wysokiej jakości drewniana stolarka drzwiowa i okienna. Za dodatkową opłatą możliwość pozostawienia mebli i wszystkiego co jest w wyposażeniu. Dom pokryty dachówką ceramiczną. Ogrzewany jest ekonomiczną pompą ciepła. Miesięczne koszty w okresie zimowym to ok. 200 zł. W domu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo jest możliwość ogrzewania dwustronnym kominkiem. Przestronna działka 1200 m2. Obecnie na działce jest wybudowana ziemianka pełniąca rolę lodówki/spiżarni oraz piwniczki na wino, w której temperatura o każdej porze roku wynosi ok. 5-8 st.C., dodatkowo drewutnia. Działka ma wystarczająco dużo miejsca aby wybudować dodatkowy obiekt. Okolica cicha i spokojna, wśród zieleni. Niewątpliwym Atutem domu jest usytuowanie domu w bezpośredniej bliskości objętej programem Natura 2000 Puszczy Wkrzańskiej. Zapraszam do obejrzenia domu na żywo.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 333 700
1963 m2
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police - tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 17 UHG. Usługi handlu i gastronomi z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową włąściciela lub personelu. Funkcja mieszkaniowa dopuszczalna pod warunkiem realizacji funkcji usługowej. Powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Zabudowa wolnostojąca lub zespołowa. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 17 UHG -1800 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 40%. Obiekty i obszary chronione nie występują. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, sieć kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W otoczeniu las. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 456 400
2440 m2
Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 2.440 m2. Rodzaje użytków: RVI - 1345 m2, LZ-rvi - 305 M2, Lz-ŁV - 790 m2. DZIAŁKA GRANICZY BEZPOŚREDNIO Z LASEM. Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police- tzw: "Tanowo" ( Dz. Urz. Woj.2012.1870), teren elementarny oz. symbolem 11 M J. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym wysoki dach. Minimalna powierzchnia działki dla terenu 11 MJ- 850 m2. Udział pow. biologiczno czynnej min 50%. Działa jest uzbrojona w sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK, sieć wodociągową z przyłączem na działce, sieć gazową z przyłączem, sieć kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe z dróg, kanalizacji sanitarnej do szczelnych zbiorników bezodpływowych , sieć oświetlenia ulic wewnętrznych. ( Projekt budowlany i pozwolenie na budowę sieci). Drogi wewnętrzne z polbruku. Dla działki jest pozwolenie na budowę pod dom jednorodzinny pn" Pod Dęb." Achron. Wykonano badania geologiczne gruntu. Działka do zakupu na osiedlu z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W bezpośrednim otoczeniu lasu. Ciche i spokojne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą nieruchomością gruntową, do szybkiej zabudowy. Cena ofertowa do negocjacji.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt