ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 300 000
26607 m2
26607 m2
Nieruchomość w Pyrzycach - własność , usytuowana przy głównej drodze. Położona w niedalekiej odległości od jedynego zjazdu z drogi szybkiego ruchu S 3 między Szczecinem a Renicami i około 20 km od nowo wybudowanej obwodnicy Stargardu Szczecińskiego. Powierzchnia działki 26607 mkw ( w chwili obecnej istnieje możliwość powiększenia działki ) , zabudowana izolowaną halą chłodniczo - magazynową o powierzchni całkowitej 4.000 mkw , użytkowej 3.700 mkw z kompletnymi, sprawnymi urządzeniami chłodniczymi ( możliwy łatwy i szybki demontaż lub uruchomienie ) , wysokość hali głównej około 7,70 - 8 m , wysokość bocznej hali niższej ze skośnym dachem od 4,90 m do 6,50 m ( jest możliwość podniesienia dachu do wysokości hali głównej ) , nad połową hal położona nowa papa dachowa z 10 letnia gwarancją, budynkiem magazynowym 280 mkw, oraz budynkami magazynowo-garażowymi 690 mkw, magazynem paliw z warunkami na jego rozbudowę i modernizację do pojemności 300.000 litrów , wagą 50 ton do ważenia pojazdów ( sprawna ) , stanowiskiem myjni pojazdów - (brak urządzeń), budynkiem kotłowni z piecem ( niesprawne ) , własny transformator 400 kv po modernizacji , przy granicy działki gmina układa nową linię elektryczną , telefon, woda, 2 wjazdy na teren , bardzo ładne nasadzenia drzew i krzewów , całodobowa ochrona . Sprzedaż wyłącznie w całości. Cena nieruchomości 3300000 + Vat.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 509 000
144 m2
800 m2
4
IDEALNY
Na sprzedaż piękny dom wolnostojący z 2011 roku usytuowany na dużej działce o powierzchni 800 m2. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 144 m2 a użytkowej 130 m2, w skład którego wchodzą: Parter: - wiatrołap - 2 m2 - hol - 8,39 m2 - łazienka z wc z oknem w glazurze i terakocie - 5 m2 - duży przestronny salon z wyjściem na taras - 37 m2 - kuchnia w gustownej zabudowie z wysokiej klasy sprzętem - 9,48 m2 - garaż jednostanowiskowy w bryle budynku - 17 m2. Piętro: - sypialnia z garderobą - 27 m2 - pokój z wyjściem na balkon - 14 m2 - pokój, z którego również można wyjść na balkon - 18 m2 - łazienka z kabiną prysznicową oraz wanną w gustownej glazurze i terakocie - 12 m2. Dom wykończony jest wysokiej klasy materiałami oraz urządzony jest w nowoczesnym stylu. Na podłogach panele ściany gładzone i malowane, okna nowego typu PCV. Dach pokryty dachówką ceramiczną. W salonie klimatyczny kominek. Dom jest oszczędny w utrzymaniu - ogrzewanie jest własne (węgiel/ drewno) oraz gazowe woda. Dużym atutem jest własne ujęcie wody ( studnia głęinowa oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków co maksymalnie minimalizuje koszt utrzymania domu. Piękny ogród z licznymi nasadzeniami wokół posesji. Dodatkowe miejsce na grilla oraz rodzinny stół, przy którym można spędzić czas w miłej atmosferze. Polecam ten dom ze względu na lokalizację oraz bardzo atrakcyjną cenę jak za tego typu nieruchomość. Można zamieszkać w tym domu bez żadnego nakładu finansowego. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 990 000
1010 m2
16244 m2
Nieruchomość przemysłowa, częściowo zabudowana, zlokalizowana przy głównej drodze, w pobliżu innych terenów przemysłowych. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, teren oznaczony jest jako obszar zainwestowany do dalszego użytkowania jako przemy-składy. Na nieruchomość składają się dwie działki - większa o pow. ok. 1,14 ha zabudowana - oznaczona jest jako tereny przemysłowe i mniejsza o pow. ok. 0,48 ha - oznaczona jako zurbanizowane tereny niezabudowane. Zabudowę większej działki stanowi budynek socjalno - biurowy wymurowany z bloczków betonowych, budynek biurowo - magazynowy w konstrukcji stalowej szkieletowej wypełniony bloczkami z betonu komórkowego oraz wiata. Budynek socjalno - biurowy stanowią: 2 pomieszczenia socjalne o łącznej pow. ok. 64 m2, magazyn ok. 30 m2, kotłownia, toalety oraz garaże o łącznej pow. ok. 100 m2. Budynek biurowo - magazynowy stanowią: w parterze - hale garażowe o łącznej pow. ok. 450 m2, kotłownia, magazyn i pom. techniczne - ta część wykonana w standardzie podstawowym, na I piętrze - sala konferencyjna o pow. 43 m2, 6 pomieszczeń biurowych o pow. łącznej ok. 92 m2, magazyn, toalety. Ta część budynku wykonana została z materiałów o podwyższonym standardzie. Mniejsza działka stanowi plac składowy i manewrowy, w dużej części wybetonowany. Obie działki stanowią całość, posiadają dwa niezależne wjazdy z drogi publicznej.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 990 000
1010 m2
16244 m2
1
Nieruchomość przemysłowa, częściowo zabudowana, zlokalizowana przy głównej drodze wyjazdowej z Pyrzyc, w pobliżu innych terenów przemysłowych. Dla terenu nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, teren oznaczony jest jako obszar zainwestowany do dalszego użytkowania jako przemy-składy. Na nieruchomość składają się dwie działki - większa o pow. ok. 1,14 ha zabudowana - oznaczona jest jako tereny przemysłowe i mniejsza o pow. ok. 0,48 ha - oznaczona jako zurbanizowane tereny niezabudowane. Zabudowę większej działki stanowi budynek socjalno - biurowy wymurowany z bloczków betonowych, budynek biurowo - magazynowy w konstrukcji stalowej szkieletowej wypełniony bloczkami z betonu komórkowego oraz wiata. Budynek socjalno - biurowy stanowią: 2 pomieszczenia socjalne o łącznej pow. ok. 64 m2, magazyn ok. 30 m2, kotłownia, toalety oraz garaże o łącznej pow. ok. 100 m2. Budynek biurowo - magazynowy stanowią: w parterze - hale garażowe o łącznej pow. ok. 450 m2, kotłownia, magazyn i pom. techniczne - ta część wykonana w standardzie podstawowym, na I piętrze - sala konferencyjna o pow. 43 m2, 6 pomieszczeń biurowych o pow. łącznej ok. 92 m2, magazyn, toalety. Ta część budynku wykonana została z materiałów o podwyższonym standardzie. Mniejsza działka stanowi plac składowy i manewrowy, w dużej części wybetonowany. Obie działki stanowią całość, posiadają dwa niezależne wjazdy z drogi publicznej.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na wynajem
Cena: 10 000
588 m2
5700 m2
Nieruchomość położona w Pyrzycach, zabudowana obiektami przystosowanymi do prowadzenia działalności handlowej, biurowej lub magazynowej. Przedmiotem dzierżawy jest część nieruchomości (2/3 działki) o powierzchni ok. 5700m2. Pozostała cześć nieruchomości (1/3 działki) - nie będąca przedmiotem dzierżawy - stanowi baza paliw. Dojazd do nieruchomości korzystny (pobliżu drogi krajowej Szczecin - Zielona Góra). Teren działki jest w przeważającej części utwardzony nawierzchnią z kostki brukowej polbruk, pozostałą część działki stanowi trawnik. Działka zabudowana wolnostojącymi obiektami: budynkami i budowlami o charakterze usługowym z zapleczem administracyjno-socjalnym. W skład kompleksu wchodzą następujące obiekty: 1) Budynek administracyjny (powierzchnia użytkowa - 165,10m2): - Budynek jednokondygnacyjny, wolnostojący. - Składa się z pomieszczeń biurowych, socjalnych (kuchnia, stołówka, szatnie, sanitariaty), portierni i kotłowni. - Posadzki: płytki terakoty, wykładzina PCV i dywanowa, w pom. kotłowni betonowa. - Ściany: malowane i tapetowane, w pomieszczeniach mokrych - glazura. - Okna: z profili PCV. - Drzwi: drewniane (wewnątrz) oraz z profili PCV (na zewnątrz). - Instalacje w budynku: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, c.o., odgromowa i teletechniczna. 2) Budynek magazynowy z pomieszczeniami remizy ppoż. (powierzchnia użytkowa - 252,20m2, w tym: magazyn - 202,50m2, remiza ppoż. - 49,70m2): - Obiekt jednokondygnacyjny, dwubryłowy. - Składa się z pomieszczeń sprężarkowni i magazynu, w budynku znajdują się również pomieszczenia remizy ppoż. - Posadzki: betonowe zatarte na ostro. - Ściany: malowane farbami. - Okna: PCV. - Drzwi: metalowe. - Instalacje w budynku: elektryczna siły i światła, wodociągowa, odgromowa i technologiczna. 3) Budynek elektrowni awaryjnej (powierzchnia użytkowa - 36,00m2) - Obiekt jednokondygnacyjny, wolnostojący. - Składa się z jednego pomieszczenia mieszczącego agregator prądotwórczy. - Posadzki: betonowe zatarte na ostro. - Ściany: malowane farbą. - Okna: przemysłowe, metalowe, szklone. - Drzwi: wrota stalowe pełne rozwierane. - Instalacja w budynku: elektryczna siły i światła oraz odgromowa. 4) Budynek warsztatu (powierzchnia użytkowa 11,70m2) - Obiekt jednokondygnacyjny, jednobryłowy, wolnostojący. - Składa się z jednego pomieszczenia warsztatowego. - Posadzki: betonowe zatarte na ostro. - Ściany: malowane farbami. - Okna: drewniane zespolone. - Instalacje: elektryczna siły i światła i odgromowa. Czynsz dzierżawy netto: 10.000 PLN / m-c (+23% VAT). Do czynszu należy doliczyć opłaty za media (woda, kanalizacja, energia elektryczna). Przedmiotowa nieruchomość może być przeznaczona do prowadzenia działalności: handlowej, biurowej lub magazynowej Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt