wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 66 000
1100 m2
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DZIAŁEK BUDOWLANYCH położonych w miejscowości Podańsko, w cichej i malowniczej okolicy. Do wyboru 10 działek budowlanych w rozwijającym się kompleksie działek budowlanych (już 4 działki zostały sprzedane). W sąsiedztwie przedmiotowych nieruchomości gruntowych dom jednorodzinny, pola, las, ścieżka spacerowa. Dla każdej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następujących parametrach: - rodzaj inwestycji- budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wraz z infrastrukturą techniczną, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - obowiązująca linia zabudowy- 6 m od drogi wewnętrznej, - wskaźnik zabudowy do 12 %, wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej min. 50 %, - szerokość elewacji frontowej- 19 m z tolerancją do 20 %, - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9 m, - dach stromy wielospadowy lub dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni. W cenie nabywają Państwo udział w drodze wewnętrznej. Przedmiotem niniejszej oferty jest działka o pow. 1100 m2 (do wyboru są 3 działki o takiej powierzchni). Uzbrojenie terenu: - prąd- skrzynka z prądem bezpośrednio przy działce, - woda- w drodze gminnej, bezpośrednio przy działkach w 1-szej linii zabudowy, - gaz- brak, - kanalizacja- do czasu wybudowania sieci, zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo). Lokalizacja Podańsko oddalone jest 5 km od centrum Goleniowa. Można tu dojechać bezpłatną komunikacją miejską oraz nową ścieżką rowerową. Zaledwie 1,5 km dzieli nas od szkoły podstawowej, przedszkola, lokalnego sklepu spożywczego i apteki (Os. Helenów). ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA OFERTY ZAKUPU !
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 399 000
98 m2
499 m2
4
1
DEWELOPERSKI
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie DEWELOPERSKIM ! Zaoszczędź swój cenny czas i nie przejmuj się procedurą związaną z budową domu, znalezieniem dobrej firmy budowlanej, czy doborem i zakupem odpowiednich materiałów. Przedmiotowa oferta to 1 segment jednorodzinnego domu dwulokalowego, o pow. użytkowej 98,28 m2, z wbudowanym garażem o pow. użytkowej 20,98 m2. PRAWY SEGMENT AKTUALNIE ZAREZERWOWANY !!! Nieruchomość składa się z parteru i poddasza użytkowego. PARTER: - wiatrołap - 3,63 m2 - kuchnia - 6,63 m2 - salon i jadalnia - 16,84 m2 - toaleta - 1,79 m2 - garaż - 19,47 m2 PIĘTRO (poddasze użytkowe): - hall - 4,83 m2, - schody - 4,22 m2, - pokój - 9,61 m2 - pokój - 10,26 m2 - pokój - 11,01 m2 - łazienka - 5,72 m2 - garderoba - 2,78 m2 Dom położony jest na działce o pow. 499 m2, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Zlokalizowany jest w miejscowości Podańsko, jednej z najszybciej rozwijających się miejscowości w okolicach Goleniowa. Dom charakteryzuje nowoczesna i funkcjonalna bryła budynku, z dachem dwuspadowym. Na parterze projekt przewiduje otwartą kuchnię, jadalnię połączoną z pokojem dziennym, co bez wątpienia jest atutem tego projektu, tworząc w ten sposób "serce domu" i tym samym przestronne, przyjemne wnętrze. Na parterze znajduje się ponadto wiatrołap, toaleta oraz garaż jednostanowiskowy. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Jest też funkcjonalna garderoba oraz łazienka. Taras na zewnątrz sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt domu ma prostą bryłę i nowocześnie wykończoną elewację. W cenie ofertowej zagwarantowano stan DEWELOPERSKI obejmujący: - Kostka brukowa na podjeździe i wejściu oraz opaska w około domu; - Posadzka betonowa; - Tynki maszynowe gipsowe; - Domofon; - Instalacja wodno - kanalizacyjna; - Instalacja centralnego - ogrzewania; - Instalacja Gazu Ziemnego ( tania opcja ogrzewania, komfort i wygoda); - Instalacja elektryczna 220 V; - Strop budynku - monolityczny; - Dach pokryty blachą łączoną na rąbek stojący; - okna 3 szybowe; - Garaż w bryle domu; - Brama garażowa panelowa sterowana elektrycznie - 2 piloty; - Ogrodzenie działki z 3 stron - ogrodzenie panelowe; Technologia i konstrukcja: - Ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo - Organika 20 cm; - Tynk silikatowy; - Strop płyta żelbetowa; - Dach dwuspadowy, nachylenie 38 st. - Dach pokryty blachą łączoną na rąbek stojący; - Kocioł gazowy; - Ogrzewanie podłogowe. MEDIA - woda i kanalizacja - sieć miejska, - prąd, - gaz. Podańsko oddalone jest 5 km od centrum Goleniowa. Można tu dojechać bezpłatną komunikacją miejską oraz nową ścieżką rowerową. Zaledwie 1,5 km dzieli nas od szkoły podstawowej, przedszkola, lokalnego sklepu spożywczego i apteki (Os. Helenów). ATRAKCYJNA OFERTA!!! Do ceny należy doliczyć 8% VAT - kupujący zwolniony z podatku 2% PCC. Zapraszamy na prezentacje nieruchomości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 103 500
1380 m2
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą DZIAŁEK BUDOWLANYCH z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonych w Podańsku. Działki położone są na rozwijającym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej okolicy. Zostały do wyboru ostatnie 3 x DZIAŁKI w kompleksie 33 działek na sprzedaż !!! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1380 m2 z następującym przeznaczeniem ( według MPZP): ,,tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z urządzeniami towarzyszącymi obiektom budowlanym z dopuszczeniem usług nieuciążliwych w ramach działalności gospodarczej, prowadzonej w wyodrębnionej na ten cel części budynku, stanowiącej nie więcej niż 40% powierzchni całkowitej tego budynku` Parametry zabudowy przyszłej inwestycji: - obowiązująca i nieprzekraczalna w odległości 6,0m od linii rozgraniczającej teren drogi wewnętrznej - wysokość zabudowy: max. 11,0 m od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do kalenicy dachu, - poziom parterów- do 0,5 m nad poziomem terenu, - geometria dachu- dach stromy symetryczny dwu lub wielospadowy, kąt nachylenia głównych połaci 35-45 stopni, układ kalenicowy dachu w stosunku do frontu działek, - procent zabudowy - max. 35% powierzchni działki, usług - max. 40% powierzchni całkowitej budynku Uzbrojenie terenu: - woda- w drodze wewnętrznej - kanalizacja miejska- ok. 30-40 m od granicy działki - prąd-w drodze wewnętrznej - gaz- w drodze gminnej Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje, bądź złożenia oferty zakupu !!!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt