wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 357 200
3760 m2
Mam do zaproponowania działkę budowlaną o powierzchni 3,105 m2 w Morzyczynie, gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie. Od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów. O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji. Korzystna lokalizacja powoduje zainteresowanie terenem gminy ze strony inwestorów. Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie Jest ona idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się. Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne `FUNDACJI SZCZECIŃSKA`, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek. Powyższe placówki, zapewniają bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych. Na ich terenie funkcjonują różnego rodzaju koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie. We wszystkich placówkach edukacyjnych dzieci mogą się kształcić i rozwijać w poczuciu bezpieczeństwa. Działka budowlana, o powierzchni 3,105 m2, w kształcie kwadratu, otoczona ścianą lasu, wokół jest dużo zieleni, miejsc do rekreacji, spacerów wycieczek rowerowych, w niedalekim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Do działki prowadzi droga asfaltowa, która następnie przechodzi w utwardzoną (udziały w drodze w cenie). W planie zabudowy działka przeznaczone jest pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną, z usługami nieuciążliwymi, max powierzchni zabudowy 30% W drodze dojazdowej znajdują się następujące media: prąd, zalecana studnia głębinowa, co z pewnością nie generuję kosztów, potencjalnym mieszkańcom i użytkownikom. W sąsiedztwie tej działki, znajdują się inne atrakcyjne działki o co stwarza możliwość dokupienia kolejnych działek, co stwarza możliwości dla potencjalnych inwestorów budujących małe kameralne osiedla domów. Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 132 570
1473 m2
Działka położona w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasów, jeziora, terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Powierzchnia działki 1473 m2, znajduje się w Morzyczynie, sąsiaduje z innymi działkami, z możliwością zakupu pod inwestycję. W gminnej drodze dojazdowej początkowo asfaltowej, przechodzącej w utwardzoną - media Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, zabudowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi, maksymalna powierzchnia zabudowy 30% Morzyczynie, gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie, od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów. O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji. Korzystna lokalizacja powoduje zainteresowanie terenem gminy ze strony inwestorów. Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie Jest ona idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się. Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne `FUNDACJI SZCZECIŃSKA`, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek. W sąsiedztwie tej działki, znajdują się inne atrakcyjne działki o co stwarza możliwość dokupienia kolejnych działek, co stwarza możliwości dla potencjalnych inwestorów budujących małe kameralne osiedla domów. Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 114 380
1204 m2
Polecam działkę w atrakcyjnej cenie, położonej w pięknej spokojnej okolicy - Morzyczyn, działka znajduje się w otulinie lasu, w bliskim sąsiedztwie innych działek z możliwością kupienia pod inwestycję, idealna lokalizacja na małe osiedle doków jednorodzinnych. Do działki prowadzi droga asfaltowa, która przechodzi w utwardzaną, w gminnej drodze dojazdowej media: prąd, ujęcie wody ze studni głębinowej, proponowane szambo. Takie możliwości uzbrojenia są dobrym rozwiązaniem, co w przyszłości nie generuje kosztów utrzymania nieruchomości. Plan zagospodarowania przestrzennego, dom jednorodzinny z usługami nieuciążliwymi, max powierzchnia zabudowy 30%. Od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów. O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji. Korzystna lokalizacja powoduje zainteresowanie terenem gminy ze strony inwestorów. Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie, a z działki o której mowa jest oddalona od jeziora o 20 min, działka jest idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się. Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne `FUNDACJI SZCZECIŃSKA`, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek. Powyższe placówki, zapewniają bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych. Na ich terenie funkcjonują różnego rodzaju koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie. We wszystkich placówkach edukacyjnych dzieci mogą się kształcić i rozwijać w poczuciu bezpieczeństwa. Zapraszam na prezentację
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 133 650
1485 m2
Mam do zaproponowania działkę budowlaną położoną w Morzyczynie o powierzchni 1485m2 w otulinie lasu, w kompleksie innych działek z możliwością zakupu inwestycyjnego większej ilości działek. Na terenie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi - maksymalna powierzchnia zabudowy 30%. Morzyczyn, gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie, od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów. O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji. Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie, działka usytuowana jest w odległości 20 min od jeziora. Jest ona idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się. Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne `FUNDACJI SZCZECIŃSKA`, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek. Powyższe placówki, zapewniają bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych. Na ich terenie funkcjonują różnego rodzaju koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie. We wszystkich placówkach edukacyjnych dzieci mogą się kształcić i rozwijać w poczuciu bezpieczeństwa. Zapraszam na prezentację!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 279 450
3105 m2
Mam do zaproponowania działkę budowlaną w otulinie lasu o powierzchni 3,105 m2 w Morzyczynie, gmina Kobylanka, województwo zachodniopomorskie. Od północy gmina graniczy z Puszczą Goleniowską, rajem dla grzybiarzy, pasjonatów wędrówek, rowerzystów. O atrakcyjności działki decyduje przede wszystkim jej łatwa dostępność do drogi krajowej nr 10, Stargard oddalony od gminy zaledwie o 11 km, Szczecin 24 km, w niedalekiej odległości działki przebiega linia kolejowa Miedwiecko, co umożliwia szybki dojazd do wymienionych lokalizacji. Korzystna lokalizacja powoduje zainteresowanie terenem gminy ze strony inwestorów. Gmina Kobylanka posiada dostęp do jeziora Miedwie Jest ona idealnym miejscem na wypoczynek oraz na osiedlenie się. Na terenie gminy istnieją trzy szkoły podstawowe: w Kobylance, Kunowie i Reptowie, przedszkole Publiczne `FUNDACJI SZCZECIŃSKA`, Niepubliczne Przedszkole w Kobylance, żłobek. Powyższe placówki, zapewniają bogatą ofertę zajęć pozaszkolnych. Na ich terenie funkcjonują różnego rodzaju koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie. We wszystkich placówkach edukacyjnych dzieci mogą się kształcić i rozwijać w poczuciu bezpieczeństwa. Działka budowlana, o powierzchni 3,105 m2, w kształcie kwadratu, wokół jest dużo zieleni, miejsc do rekreacji, spacerów ,wycieczek rowerowych, w niedalekim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Do działki prowadzi droga asfaltowa, która następnie przechodzi w utwardzoną (udziały w drodze w cenie). W planie zabudowy działka przeznaczone jest pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną, z usługami nieuciążliwymi, o max powierzchni zabudowy 30% W drodze dojazdowej znajdują się następujące media: prąd, zalecana studnia głębinowa, co nie generuję kosztów, potencjalnym mieszkańcom i użytkownikom. W sąsiedztwie tej działki, znajdują się inne atrakcyjne działki o co stwarza możliwość ich dokupienia, co stwarza również możliwości dla potencjalnych inwestorów budujących małe kameralne osiedla domów. Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt