wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 227 000
35 m2
1
4
BARDZO DOBRY
Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum handlowego , w otoczeniu niskich budynków wielorodzinnych, na drugim piętrze budynku z 2009r. Powierzchnia mieszkania to 35,42m2, na którą składają się: - pokój dzienny o powierzchni ok. 23m2, - kuchnia w formie aneksu o powierzchni ok. 5m2 - łazienka z WC o powierzchni 5,0m2 - przedpokój o powierzchni 2m2 Ściany w mieszkaniu gładkie, malowane, podłogi w przedpokoju, aneksie kuchennym i pokoju wykończone panelami. Łazienka wykończona terakotą i glazura w neutralnych, pastelowych kolorach. Kuchnia z oknem, wyposażona w meble w zabudowie, kuchenkę, zlewozmywak. Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwu obiegowego. Okna drewniane. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Zabudowy stałe pozostają w cenie mieszkania, pozostałe wyposażenie i umeblowanie do uzgodnienia między stronami Czynsz administracyjny na poziomie 200 zł, w który wliczone są zaliczki na zimną wodę, fundusz remontowy, utrzymanie czystości, wywóz smieci, admionistrowanie budynkiemn. Polecam ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie zaplecza handlowo- usługowego i przystanków komunikacji miejskiej jednocześnie w cichej i spokojnej części Mierzyna dającej stosunkowo szybkie i łatwe połączenie z Centrum Szczecin (samochodem pzrejazd zajmuje ok 7-10 minut). Chcesz mieszkać w fajnym miejscu, nie zwlekaj - dzwoń. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji mieszkania.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 019 000
218 m2
596 m2
5
1
BARDZO DOBRY
Polecamy wolnostojący dom przy cichej i spokojnej uliczne w Mierzynie. Niedaleko znajduje się szkoła, komunikacja miejska, idealne położenie dla rodziny. Dom wybudowany w 2007 roku osobiście przez obecnych właścicieli. Daje to nam pewność co do wysokiej jakości materiałów użytych przy budowie. Na powierzchnię użytkową 150,43 m2 (całkowitą 217,5 m2) składają się 2 poziomy: Parter - tutaj znajduje się duży salon, półotwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka, WC, komunikacja oraz duży garaż (25 m2). Piętro - stworzono tutaj sporą sypialnię, łazienkę oraz wielką otwarta przestrzeń, którą w razie potrzeby można podzielić na 2 niezależne pokoje. Stąd również jest wyjście na pokaźnej wielkości taras. Ze względu na układ można stworzyć dom 2-pokoleniowy z dwoma osobnymi mieszkaniami. W całym domu gładzie, na podłogach wysokiej jakości egzotyczne drewno lub terakota. Całą stolarka włącznie z meblami kuchennymi, drzwiami oraz futrynami z litego drewna. Okna również drewniane, na parterze antywłamaniowe. Na dachu dachówka ceramiczna (Roben). Ogrzewanie zarówno piecem gazowym jak i wydajnym kominkiem z rozprowadzeniem grawitacyjnym w pokojach. Dzięki dwóm źródłom ciepła oraz dobrym dociepleniu, koszty ogrzewania są naprawdę niewielkie. Ogród bardzo ładnie zagospodarowany. Liczne nasadzenia, ogródek warzywny, altanka, a to wszystko w otoczeniu wysokich tui zapewniających prywatność. Zapraszam na niewątpliwie miłą dla oka prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 320 000
763 m2
Ostatnia działka na sprzedaż w topowej lokalizacji na Mierzynie. Nieruchomość posadowiona na terenie na której obowiązuje Miejscowy Plan zagospodarowania. Teren elementarny oznaczony symbolem 1MNj. Dla terenu 1 MNj ustala się: 1) maksymalną wysokość zabudowy - 2 kondygnacje, w tym jedna w dachu stromym (do 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy); 2) powierzchnia zabudowy - do 35% powierzchni działki budowlanej; 3) dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia głównych połaci od 20° - 45°; 4) realizację zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej; 5) udział powierzchni biologicznie czynnej - min.50% powierzchni działki; 6) minimalną powierzchnię działki budowlanej: a) dla zabudowy wolnostojącej - na terenach 1 MNj - 800,0 m2 (dopuszcza się zmniejszenie minimalnej powierzchni o 10%, w przypadkach uzasadnionych racjonalnym podziałem istniejących działek geodezyjnych), b) dla zabudowy bliźniaczej - 500,0 m2 (dopuszcza się zmniejszenie minimalnej powierzchni o 10%, w przypadkach uzasadnionych racjonalnym podziałem istniejących działek geodezyjnych); Na działce znajduje się skrzynka energii elektrycznej, woda na działce, kanalizacja deszczowa na działce, gaz w drodze przy działce. Właściciel posiada zaświadczenie z gminy dotyczące partycypacji w przyłączeniu do kanalizacji sanitarnej. Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę! Zapraszam na prezentację!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 288 000
2400 m2
Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 2400m2. Nieruchomość składa się z czterech mniejszych działek po 600m2. Na chwilę obecna brak Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego - istnieje konieczność wystąpienia o Warunki Zabudowy. W "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego" dla terenu będącego ofertą przewiduje się : - strefy mieszkalno - usługowe - rozwój funkcji mieszkalnej jedno - i wielorodzinnej niskiej intensywności z towarzyszącymi usługami komercyjnymi i publicznymi - maksymalna powierzchnię zabudowy mieszkaniowej - 20% - minimum 10% terenu ogólnodostępnego z przeznaczeniem pod zieleń Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (ulicy) łączącej się bezpośrednio (odcinek ok 100m) z ulicą Lubiszyńską. Na chwilę obecną do działki doprowadzony jest prąd (do granicy działki), natomiast woda dostępna jest w przebiegającej przy działce drodze (wydane warunki na wykonanie przyłącza) PGNiG planuje również wykonanie sieci gazowej w ciągu dwóch lat od podpisania umowy na dostawę paliwa (wydane warunki techniczne na wykonanie przyłącza gazowego) Opisana oferta przeznaczona jest do sprzedaży w całości (2400m2). Właściciel dopuszcza sprzedaż częściami po 1200m2 z ceną 180zł/m2. Polecam ze względu na lokalizację w niewielkiej odległości od drogi łączącej Szczecin z granica Państwa a także w ciągle rozbudowującym się pod względem mieszkalnym i usługowym terenie z dużym potencjałem na rozwój rożnego rodzaju działalności zarówno komercyjnych jak i o charakterze rekreacyjnym.
czytaj dalej
notatnik
Dom na wynajem
Cena: 6 500
220 m2
550 m2
5
1
IDEALNY
Polecam do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się z: 1) parteru, na którym znajduje się salon, gabinet, kuchnia, łazienka, garaż, wiatrołap, 2) piętra na którym znajdują się 3 sypialnie , 2 łazienki (w tym jedna bezpośrednio zlokalizowana przy największej sypialni), garderoba oraz antresola. Podłoga w kuchni wykończona gresem polerowanym, pozostałe podłogi w salonie, na hallu oraz w sypialniach i gabinecie drewniane. Łazienki wykończone gustowną, modną glazurą i terakotą. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego. Alternatywą do ogrzewania domu jest nowoczesny kominek, ponadto do podgrzewania wody wykorzystany może być nowoczesny system solarny połączony z zasobnikiem wody na ok. 250 litrów. Okna w całości drewniane, na parterze większość okien bardzo przestronna, typu werandowego zapewniająca idealne doświetlenie pomieszczeń. Na parterze wyjście na ogródek oraz na taras, na piętrze z dwóch sypialni i hallu wyjście na obszerne balkony. Kuchnia wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD oraz meble z automatycznie otwieranymi frontami szafek. Całość wykonana z materiałów wysokiej jakości, gustownie wykończona z dużą dbałością o szczegóły. Całości dopełnia położenie w cichej części osiedla, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Czynsz najmu to 6500 zł plus opłaty za media wg. bieżącego zużycia. Polecam ze względu na jakość oraz niewątpliwy komfort domu a także ze względu na jego lokalizację. Zapraszam na prezentację
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 287 840
1028 m2
Polecam działkę budowlaną znajdującą się w Mierzynie - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu szkoła podstawowa, sklepy, poczta, urząd gminy. Samochodem około 10-15 min do centrum Szczecina. Dojazd do działek drogą asfaltową, dwie bramy wjazdowe na teren. Działka o powierzchni 1028m2, w kształcie trójkąta o wymiarach 47x37x58m, teren równy, suchy. Uzbrojona - prąd, na działce skrzynka ZK, kanalizacja, woda, gaz w głównej drodze. Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra. Znajduje się w strefie intensywnego rozwoju funkcji mieszkalnej jednorodzinnej. Na jedną z sąsiednich działek, wydane zostały warunki zabudowy: - funkcja: mieszkaniowa w zabudowie jednorodzinnej, wolno stojącej - maksymalna powierzchnia zabudowy: 18% - szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego: do 17m - wysokość zabudowy mieszkaniowej: do 10m - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia głównych połaci dachowych 30 - 45st. - linia zabudowy: 6m od granicy drogi wewnętrznej Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną - udziały w cenie działki. Drogi wewnętrzne utwardzone, szerokie. Na chwilę obecną dostępne są 24 działki o różnych powierzchniach do wyboru. Więcej informacji do uzyskania telefonicznie lub podczas prezentacji. Polecam i zapraszam do kontaktu. Teren idealny dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta. WARTO!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt