wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 019 000
218 m2
596 m2
5
1
BARDZO DOBRY
Polecamy wolnostojący dom przy cichej i spokojnej uliczne w Mierzynie. Niedaleko znajduje się szkoła, komunikacja miejska, idealne położenie dla rodziny. Dom wybudowany w 2007 roku osobiście przez obecnych właścicieli. Daje to nam pewność co do wysokiej jakości materiałów użytych przy budowie. Na powierzchnię użytkową 150,43 m2 (całkowitą 217,5 m2) składają się 2 poziomy: Parter - tutaj znajduje się duży salon, półotwarta kuchnia, 2 sypialnie, łazienka, WC, komunikacja oraz duży garaż (25 m2). Piętro - stworzono tutaj sporą sypialnię, łazienkę oraz wielką otwarta przestrzeń, którą w razie potrzeby można podzielić na 2 niezależne pokoje. Stąd również jest wyjście na pokaźnej wielkości taras. Ze względu na układ można stworzyć dom 2-pokoleniowy z dwoma osobnymi mieszkaniami. W całym domu gładzie, na podłogach wysokiej jakości egzotyczne drewno lub terakota. Całą stolarka włącznie z meblami kuchennymi, drzwiami oraz futrynami z litego drewna. Okna również drewniane, na parterze antywłamaniowe. Na dachu dachówka ceramiczna (Roben). Ogrzewanie zarówno piecem gazowym jak i wydajnym kominkiem z rozprowadzeniem grawitacyjnym w pokojach. Dzięki dwóm źródłom ciepła oraz dobrym dociepleniu, koszty ogrzewania są naprawdę niewielkie. Ogród bardzo ładnie zagospodarowany. Liczne nasadzenia, ogródek warzywny, altanka, a to wszystko w otoczeniu wysokich tui zapewniających prywatność. Zapraszam na niewątpliwie miłą dla oka prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 990 000
319 m2
2066 m2
6
1
IDEALNY
Nowoczesny, inteligentny dom w jednym z najwyższych miejsc w Mierzynie! Z okien widać panoramę Szczecina. Dom stoi na działce o imponującej powierzchni 2066 m2. Posiada bardzo reprezentatywną, nowoczesną bryłę i składa się z 2 poziomów: PARTER: znajduje się to przestronny salon z częścią jadalnianą (74 m2), kuchnia (18 m2), gabinet (17 m2), łazienka, garderoba, spiżarnia oraz przedpokój z wiatrołapem. W bryle jest również 2-stanowiskowy garaż. PIĘTRO: tutaj znajdują się 4 pokoje: sypialnia główna (28 m2) z balkonem, osobną łazienką (8 m2) i garderobą (5 m2), dwa pokoje dla dzieci (16 m2 i 24 m2), w tym jeden z własną garderobą, pomieszczenie rekreacyjne (23 m2), pokój kąpielowy (14 m2), a także pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcję pralni i kotłowni. Z ogromnego, świetnie nasłonecznionego salonu wychodzi się do ogrodu, który robi naprawdę niesamowite wrażenie. Ogród w całości starannie zagospodarowany z wykonaną instalacją automatycznego nawadniania, z wydzieloną częścią pod plac zabaw/basen (z dostępem do ciepłej wody), pod altankę oraz tzw. warzywniakiem. Przy ogrodzeniu znajduje się 6 lamp ulicznych oświetlających część posesji przy ogrodzeniu zewnętrznym, oraz całą ulicę dojazdową do posesji. WYPOSAŻENIE DOMU: - ogrzewanie oraz ciepła woda jest z pieca gazowego 2-obiegowego firmy ACV Prestige - wspomaganego dwoma solarami próżniowymi, - ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach na piętrze, a także korytarzu, w sypialniach kaloryfery, - system rekuperacji wraz z gruntowym wymiennikiem ciepła, - w całym domu (włącznie z garażem) funkcjonuje centralny odkurzacz, - biologiczna oczyszczalnia ścieków, - brama wjazdowa, jak również dwie bramy garażowe otwierają się na pilota, - okna z szybami antywłamaniowymi oraz rolety antywłamaniowe na parterze, - instalacja alarmowa z monitoringiem (z dźwiękiem) w środku i na zewnątrz. - oraz wiele innych ciekawych rozwiązań technicznych, których nie sposób tutaj wymienić. Niemal wszystkimi powyższymi elementami domu można zdalnie sterować, poniewaz w całym domu zastosowano rozwiązanie inteligentnego domu MOELLER - XCOMFORT. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, panelu sterowania oraz aplikacji, którą można zainstalować na telefonie lub tablecie. Nie ma drugiego tak świetnie wyposażonego domu. Oferta tylko dla wymagających klientów.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 320 000
763 m2
Ostatnia działka na sprzedaż w topowej lokalizacji na Mierzynie. Nieruchomość posadowiona na terenie na której obowiązuje Miejscowy Plan zagospodarowania. Teren elementarny oznaczony symbolem 1MNj. Dla terenu 1 MNj ustala się: 1) maksymalną wysokość zabudowy - 2 kondygnacje, w tym jedna w dachu stromym (do 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy); 2) powierzchnia zabudowy - do 35% powierzchni działki budowlanej; 3) dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia głównych połaci od 20° - 45°; 4) realizację zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej; 5) udział powierzchni biologicznie czynnej - min.50% powierzchni działki; 6) minimalną powierzchnię działki budowlanej: a) dla zabudowy wolnostojącej - na terenach 1 MNj - 800,0 m2 (dopuszcza się zmniejszenie minimalnej powierzchni o 10%, w przypadkach uzasadnionych racjonalnym podziałem istniejących działek geodezyjnych), b) dla zabudowy bliźniaczej - 500,0 m2 (dopuszcza się zmniejszenie minimalnej powierzchni o 10%, w przypadkach uzasadnionych racjonalnym podziałem istniejących działek geodezyjnych); Na działce znajduje się skrzynka energii elektrycznej, woda na działce, kanalizacja deszczowa na działce, gaz w drodze przy działce. Właściciel posiada zaświadczenie z gminy dotyczące partycypacji w przyłączeniu do kanalizacji sanitarnej. Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę! Zapraszam na prezentację!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 288 000
2400 m2
Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 2400m2. Nieruchomość składa się z czterech mniejszych działek po 600m2. Na chwilę obecna brak Miejscowego Planu Zagospodarowania przestrzennego - istnieje konieczność wystąpienia o Warunki Zabudowy. W "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego" dla terenu będącego ofertą przewiduje się : - strefy mieszkalno - usługowe - rozwój funkcji mieszkalnej jedno - i wielorodzinnej niskiej intensywności z towarzyszącymi usługami komercyjnymi i publicznymi - maksymalna powierzchnię zabudowy mieszkaniowej - 20% - minimum 10% terenu ogólnodostępnego z przeznaczeniem pod zieleń Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (ulicy) łączącej się bezpośrednio (odcinek ok 100m) z ulicą Lubiszyńską. Na chwilę obecną do działki doprowadzony jest prąd, natomiast woda dostępna jest w przebiegającej przy działce drodze. PGNiG planuje równiez wykonanie sieci gazowej. Opisana oferta przeznaczona jest do sprzedaży w całości (2400m2). Właściciel dopuszcza sprzedaż częściami po 1200m2 z ceną 180zł/m2. Polecam ze względu na lokalizację w niewielkiej odległości od drogi łączącej Szczecin z granica Państwa a także w ciągle rozbudowującym się pod względem mieszkalnym i usługowym terenie z dużym potencjałem na rozwój rożnego rodzaju działalności zarówno komercyjnych jak i o charakterze rekreacyjnym.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 287 840
1028 m2
Polecam działkę budowlaną znajdującą się w Mierzynie - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu szkoła podstawowa, sklepy, poczta, urząd gminy. Samochodem około 10-15 min do centrum Szczecina. Dojazd do działek drogą asfaltową, dwie bramy wjazdowe na teren. Działka o powierzchni 1028m2, w kształcie trójkąta o wymiarach 47x37x58m, teren równy, suchy. Uzbrojona - prąd, na działce skrzynka ZK, kanalizacja, woda, gaz w głównej drodze. Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra. Znajduje się w strefie intensywnego rozwoju funkcji mieszkalnej jednorodzinnej. Na jedną z sąsiednich działek, wydane zostały warunki zabudowy: - funkcja: mieszkaniowa w zabudowie jednorodzinnej, wolno stojącej - maksymalna powierzchnia zabudowy: 18% - szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego: do 17m - wysokość zabudowy mieszkaniowej: do 10m - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia głównych połaci dachowych 30 - 45st. - linia zabudowy: 6m od granicy drogi wewnętrznej Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną - udziały w cenie działki. Drogi wewnętrzne utwardzone, szerokie. Na chwilę obecną dostępne są 24 działki o różnych powierzchniach do wyboru. Więcej informacji do uzyskania telefonicznie lub podczas prezentacji. Polecam i zapraszam do kontaktu. Teren idealny dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta. WARTO!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt