ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 79 000
1000 m2
Atrakcyjna oferta działek budowlanych na sprzedaż. Miejsce z widokiem na piękne krajobrazy. W sąsiedztwie nowoczesna zabudowa jednorodzinna. Przedmiotowa, projektowana do wydzielenia działka o powierzchni około 1000 m2 idealnie pasuje do inwestycji pod budownictwo jednorodzinne. Dogodna lokalizacja-ok. 3 km od Goleniowa, niedaleko drogi ekspresowej S3 oraz S6! W miejscowości funkcjonuje komunikacja miejska. Według przyznanej decyzji o warunkach zabudowy, planowana inwestycja powinna mieć następujące parametry zabudowy: - zabudowa wolno stojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter+ poddasze użytkowe lub nieużytkowe) - linia zabudowy- 10 m od planowanej drogi dojazdowej - wskaźnik zabudowy kubaturowej- 15% - maksymalna wysokość od poziomu terenu do kalenicy- 9,5 m - kąt nachylenia dachu- dach wielospadowy z kalenicą 30*-45* Dostęp do drogi publicznej jest pośredni, poprzez drogę wewnętrzną. W cenie działki wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. MEDIA: - woda- w drodze wewnętrznej, przy 1-szej działce - prąd- w drodze wewnętrznej, przy 1-szej działce - kanalizacja- w drodze wewnętrznej, przy 1-szej działce - gaz- brak, zgoda na posadowienie zbiornika naziemnego na gaz Spełnij swoje marzenie o własnym domu w wyjątkowym miejscu już dziś! ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, czy też gotówkowych!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 55 000
1500 m2
DZIAŁKA pod zabudowę w ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI i CENIE! Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1500 m2 położona w Marszewie. Działka zlokalizowana jest pod lasem na osiedlu domków w zabudowie jednorodzinnej. Przyblizone wymiary działki 27,80 m x 53,40 m. Istnieje również możliwość zakupu działki sąsiadującej o powierzchni 1322 m2. Dla działek została wydana DECYZJA o WARUNKACH ZABUDOWY dla inwestycji POLEGAJĄCEJ na: BUDOWIE BUDYNKU JEDNORODZINNEGO o pow. 180-200 m2, z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM z przyłączami oraz budowie instalacji zbiornikowej na gaz płynny o poj. 2700 l. PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa nie może przekraczać 30% zabudowy działki - na działce wyznaczonej pod inwestycję muszą być zabezpieczone miejsca parkingowe w ilości niezbędnej do przewidywanego programu - przewidywana uciążliwość projektowanej inwestycji nie może przekroczyć granic własnej lokalizacji - dla budownictwa jednorodzinnego zaleca się wysokie dany ceramiczne lub ceramicznopodobne - wysokość zabudowy powinna być zharmonizowana z zabudową otaczającą Media: - wodociąg - studnia kopana do czasu budowy wodociągu - kanalizacja - szczelny zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia dla potrzeb gospodarstwa domowego - prąd - skrzynka z prądem na działce - gaz - instalacja zbiornikowa na gaz płynny o poj.2700 l. Marszewo to prężnie rozbudowująca się miejscowość w bezpośrednim sąsiedztwie Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowana z miastem. W miejscowości powstają małe osiedla domów jednorodzinnych, których właścicielami i mieszkańcami są w przeważającej części rodziny pochodzące ze Goleniowa, Szczecina i okolic. OFERTA BEZPOŚREDNIA: - KOSZTY POŚREDNICTWA W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!! Skorzystaj z okazji. Bądź pierwszy.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 49 000
1322 m2
Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową przy lesie. Niska cena. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1322 m2 położona w Marszewie. Działka zlokalizowana jest na obrzeżach miejscowości na osiedlu domów jednorodzinnych. Przybliżone wymiary działki: 24,60 x 52,30 m. Istnieje również możliwość zakupu działki sąsiadującej o powierzchni 1500 m2. Dla działek została wydana DECYZJA o WARUNKACH ZABUDOWY dla inwestycji POLEGAJĄCEJ na: BUDOWIE BUDYNKU JEDNORODZINNEGO o pow. 180-200 m2, z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM z przyłączami oraz budowie instalacji zbiornikowej na gaz płynny o poj. 2700 l. PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa nie może przekraczać 30% zabudowy działki - na działce wyznaczonej pod inwestycję muszą być zabezpieczone miejsca parkingowe w ilości niezbędnej do przewidywanego programu - przewidywana uciążliwość projektowanej inwestycji nie może przekroczyć granic własnej lokalizacji - dla budownictwa jednorodzinnego zaleca się wysokie dany ceramiczne lub ceramicznopodobne - wysokość zabudowy powinna być zharmonizowana z zabudową otaczającą Media: - wodociąg - studnia kopana do czasu budowy wodociągu - kanalizacja - szczelny zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia dla potrzeb gospodarstwa domowego - prąd - skrzynka z prądem przy działce - gaz - instalacja zbiornikowa na gaz płynny o poj.2700 l. Marszewo to prężnie rozbudowująca się miejscowość w bezpośrednim sąsiedztwie Goleniowa, bardzo dobrze skomunikowana z miastem. W miejscowości powstają małe osiedla domów jednorodzinnych, których właścicielami i mieszkańcami są w przeważającej części rodziny pochodzące ze Goleniowa, Szczecina i okolic. OFERTA BEZPOŚREDNIA: - KOSZTY POŚREDNICTWA W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!! Atrakcyjna lokalizacja dla - atrakcyjna cena. Oferta dla zdecydowanego kupujacego.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt