wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 320 000
74000 m2
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leśna z częściowym prawem zabudowy, o powierzchni 7,4 ha, w Grudunkach, gm. Rzewnie, pow. Maków Mazowiecki, w odległości 90 km od Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu rzeki Narew - ok.1 km i dużych stawów po wyrobiskach żwirowych - ok.500 m. Teren z drzewami, w przeważającej części iglastymi - sosna. Nieruchomość składa się z 2 działek ewidencyjnych, znajdujących się w kompleksie oferowanych do sprzedaży 5 działek o łącznej powierzchni 21,41 ha. Możliwość zakupu całego kompleksu lub innej jej części 14,01 ha. Nieruchomość 7,4 ha objęta jest MPZP i częściowo znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową. Dojazd od drogi asfaltowej gminnymi drogami utwardzonymi. Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym; lasy, pola, łąki, obszary Natura 2000 z rezerwatami przyrody - bogata i unikalna flora i fauna. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, super tereny dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania oraz sportów wodnych. Dominuje zabudowa wiejska, a także rekreacyjno-letniskowa. Duże kompleksy działek z domami letniskowymi i całorocznymi znajdują wzdłuż rzeki Narew - Bindużka, Orłowo, Nowe Łachy, Drozdowo oraz wokół dużego jeziora w miejscowości Brzóze - ok. 7km. Jezioro, z kąpieliskiem gminnym, połączone jest przesmykiem z Narwią. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 320 000
140100 m2
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leśna o powierzchni 14,01 ha, w Grudunkach, gm. Rzewnie, pow. Maków Mazowiecki, w odległości 90 km od Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu rzeki Narew - ok.1 km i dużych stawów po wyrobiskach żwirowych - ok.500 m. Teren z drzewami, w przeważającej części iglastymi - sosna. Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych, znajdujących się w kompleksie oferowanych do sprzedaży 5 działek o łącznej powierzchni 21,41 ha. Pozostałe dwie działki w tym kompleksie objęte są MPZP i częściowo znajdują się na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową. Możliwość zakupu całej nieruchomości, tj. 21,41 ha lub innej jej części 7,4 ha. Dojazd od drogi asfaltowej gminnymi drogami utwardzonymi. Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym; lasy, pola, łąki, obszary Natura 2000 z rezerwatami przyrody - bogata i unikalna flora i fauna. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, super tereny dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania oraz sportów wodnych. Dominuje zabudowa wiejska, a także rekreacyjno-letniskowa. Duże kompleksy działek z domami letniskowymi i całorocznymi znajdują wzdłuż rzeki Narew - Bindużka, Orłowo, Nowe Łachy, Drozdowo oraz wokół dużego jeziora w miejscowości Brzóze - ok. 7km. Jezioro, z kąpieliskiem gminnym, połączone jest przesmykiem z Narwią. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 590 000
214100 m2
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leśna z częściowym prawem zabudowy, o powierzchni 21,41 ha, w Grudunkach, gm. Rzewnie, pow. Maków Mazowiecki, w odległości 90 km od Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu rzeki Narew - ok.1 km i dużych stawów po wyrobiskach żwirowych - ok.500 m. Teren z drzewami, w przeważającej części iglastymi - sosna. Nieruchomość składa się z 5 działek ewidencyjnych. Dwie z nich objęte są MPZP i częściowo znajdują się na terenie przeznaczonym pod zabudowę letniskową. Dojazd od drogi asfaltowej gminnymi drogami utwardzonymi. Możliwość zakupu części nieruchomości, tj. 14,01 ha lub 7,4 ha. Okolica bardzo ciekawa pod względem turystycznym i rekreacyjnym; lasy, pola, łąki, obszary Natura 2000 z rezerwatami przyrody - bogata i unikalna flora i fauna. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, super tereny dla amatorów wędkarstwa, grzybobrania oraz sportów wodnych. Dominuje zabudowa wiejska, a także rekreacyjno-letniskowa. Duże kompleksy działek z domami letniskowymi i całorocznymi znajdują wzdłuż rzeki Narew - Bindużka, Orłowo, Nowe Łachy, Drozdowo oraz wokół dużego jeziora w miejscowości Brzóze - ok. 7km. Jezioro, z kąpieliskiem gminnym, połączone jest przesmykiem z Narwią. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt