ilość na stronie
sortuj
wyszukiwarka
 
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 990 000
219 m2
800 m2
5
1
UWAGA !! OKAZJA ! ŚWIETNY PROJEKT ! WYJĄTKOWY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM POD WARSZAWĄ ZA 990.000,- zł KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Jest takie miejsce, gdzie można zapomnieć o wszystkim, odpocząć od wielkomiejskiego gwaru a jednocześnie w 30 minut być w City. Wyobraź sobie niedzielny poranek, śpiew ptaków, przyjemny dotyk promieni słonecznych. Siedzisz wygodnie w fotelu we własnym ogrodzie i delektujesz się przyrodą, uczysz się rozpoznawać głosy ptaków, z czasem czekasz na ich śpiew. Na stoliku filiżanka wyśmienitej kawy. Na wprost rozlega się daleki, urozmaicony widok. Zielone tereny pokrywają większość obszaru, który możesz objąć wzrokiem. To właśnie tutaj znajduje się niesamowity dom, który stanie się Twoim azylem. Z całą pewnością nikt nie przejdzie obojętnie obok tego miejsca. Jeśli zatem odnalazłeś się w tej wymarzonej wizji masz ogromne szczęście, bo ten dom pozwoli spełnić Twoje marzenie o chęci posiadania niezwykłego a zarazem wyjątkowego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Czosnowie, przy ul. Diamentowej, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dbałość właściciela o najmniejsze szczegóły domu przejawia się tutaj w każdym detalu. Suma włożonego zapału i serca pozwoliła finalnie stworzyć niepowtarzalny dom. Prezentowany dom jest budynkiem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym posadowionym na działce 800 m2 stanowiącej pięknie urządzony ogród. Do wejścia doprowadzi nas w pełni wybrukowany podjazd. Nie sposób wymienić wszystkiego co tutaj znajdziemy. W tych 219 m2 powierzchni całkowitej znajdzie się miejsce dla każdego z domowników. Bezpośredni przy wejściu znajduje się mini-apartament dla gości: gabinet + łazienka. Na parterze oprócz połączonych ze sobą kuchni, jadalni i salonu znajduje się spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Na piętrze wydzielono 3 sypialnie i łazienkę oraz pokój kąpielowy. Pomieszczenia na piętrze wymagają dopieszczenia: w dwóch pokojach należy położyć panele lub parkiet. Łazienki wymagają położenia ceramiki i białego montażu. W pokoju kąpielowym są przygotowane wszystkie instalacje - przewidziano tu m. in. saunę i wannę z hydromasażem. Gorąco polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 328 383
3317 m2
Na sprzedaż działka budowlana w Sowiej Woli w gminie Czosnów, powiat nowodworski. Działka o powierzchni 3317m2 o wymiarach około 96m x 35m, dojazd drogą asfaltową. Istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Przyjazne tereny, bliskość lasu - kraina rowerowych, spacerowych i konnych pasji, miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój. Położenie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej umożliwia dogodny dojazd do trasy Warszawa-Gdańsk, skąd bardzo szybko można przenieść się do lotniska Modlin (15 min) czy Warszawy (20 min). W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, centrum handlowe. Gmina Czosnów leży na północ od Warszawy, w środkowej części województwa mazowieckiego, sąsiaduje z gminami: Leoncin, Łomianki, Leszno, Izabelin, Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Jabłonna. Liczy 33 sołectwa i jedno osiedle. Zajmuje obszar pomiędzy Wisłą a Puszczą Kampinoską (najbardziej znanym miejscem w Puszczy jest cmentarz w Palmirach, gdzie odbywają się coroczne uroczystości ku czci rozstrzelanych w II wojnie światowej). Główną oś gminy stanowi trasa E 7, ważna arteria łącząca południową część Polski z wybrzeżem Bałtyku, wzdłuż której lokują się duże firmy polskie i zagraniczne. Na terenie gminy działa również wiele mniejszych przedsiębiorstw, sklepów, barów i zakładów usługowych. Jest gminą wiejską o charakterze przemysłowo - rolniczym.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 099 000
12004 m2
Na sprzedaż działka siedliskowa w Sowiej Woli w gminie Czosnów, powiat nowodworski. Działka o powierzchni 12004m2 o wymiarach około 80m x 150m, dojazd drogą asfaltową. Istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Przyjazne tereny, bliskość lasu - kraina rowerowych, spacerowych i konnych pasji, miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój. Położenie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej umożliwia dogodny dojazd do trasy Warszawa-Gdańsk, skąd bardzo szybko można przenieść się do lotniska Modlin (15 min) czy Warszawy (20 min). W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, centrum handlowe. Gmina Czosnów leży na północ od Warszawy, w środkowej części województwa mazowieckiego, sąsiaduje z gminami: Leoncin, Łomianki, Leszno, Izabelin, Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Jabłonna. Liczy 33 sołectwa i jedno osiedle. Zajmuje obszar pomiędzy Wisłą a Puszczą Kampinoską (najbardziej znanym miejscem w Puszczy jest cmentarz w Palmirach, gdzie odbywają się coroczne uroczystości ku czci rozstrzelanych w II wojnie światowej). Główną oś gminy stanowi trasa E 7, ważna arteria łącząca południową część Polski z wybrzeżem Bałtyku, wzdłuż której lokują się duże firmy polskie i zagraniczne. Na terenie gminy działa również wiele mniejszych przedsiębiorstw, sklepów, barów i zakładów usługowych. Jest gminą wiejską o charakterze przemysłowo - rolniczym.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt