wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 2 500 000
69800 m2
Działka o powierzchni 69.800 m2 położona na prawobrzeżu tylko 9 km od granicy Szczecina, przy autostradzie z bardzo dobrym połączeniem zarówno z centrum miasta, jak i przy wyjeździe do granicy z Niemcami. Do najbliższej miejscowości Gryfina tylko 3,5 km. Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży stanowi kompleks działek sąsiadujących ze sobą. Teren pagórkowaty, w części porośnięty drzewami ( częściowo samosiejki) Zjazd z drogi głównej , asfaltowej. Ponieważ nieruchomość znajduje się na wzniesieniu roztacza się piękny widok na rozlewisko Odry oraz teren Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej odry. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego z zapisami: Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej z usługami towarzyszącymi i terenami rekreacji , oraz teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z usługami. Wskaźnik powierzchni zabudowy od 25-60 % powierzchni terenu wyznaczonego nieprzerywalną linią zabudowy Powierzchnia biologicznie czynna min 25 % do 70 % powierzchni terenu wyznaczonego nieprzekraczalną linią zabudowy Wysokość zabudowy od 2 do 3 kondygnacji naziemnych , maksymalnie od 9-12 m do najwyższego punktu dachu Dachy głównych brył budynków symetryczne, dwuspadowe o kącie nachylenia połaci głównych 25-45. Uzbrojenie przy działce Sąsiednie działki zabudowane. Jest sklep, restauracja, przystanki autobusowe i kolej.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 128 304
1296 m2
Działka budowlana z dala od hałaśliwych ulic dla osób ceniących ciszę i spokój. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy w zabudowie jednorodzinnej. Dobry dojazd do działki. Z drogi asfaltowej zjeżdżamy w drogę usypaną szutrem która prowadzi pod samą działkę. Działka w drugiej linii zabudowy od drogi wewnętrznej z tzw. sięgaczem o szerokości 4 m, który idealnie się sprawdzi gdy zajdzie potrzeba zaparkowania większej ilości samochodów. Dogodna lokalizacja dla osób potrzebujących szybkiego dojazdu do Szczecina ( 22 km do centrum miasta ) lub Gryfina ( 9 km do centrum miasta) Zaledwie 6 km od działki znajduje się węzeł wjazdowy na drogę A6 oraz S3. Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. - Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. - Ilość kondygnacji nadziemnych nie może przekraczać trzech - Wysokość budynków nie może przekraczać 10 m - Powierzchnia zabudowy działki budowlanej nie może przekraczać 30 % UZBROJENIE Działka uzbrojona w prąd ( skrzynka ZK przy działce ). Woda w drodze przy działce. Gazu brak w najbliższej odległości istnieje jednak wiele innych alternatywnych i tańszych rozwiązań do ogrzewania domu np. pompy ciepła. Kanalizacji brak - do czasu realizacji sieci kanalizacji ściekowej, dopuszcza się odprowadzenie ścieków bytowych do indywidualnych, szczelnych zbiorników bezodpływowych. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej . Wjazd na działkę od strony wschodniej co umożliwia dogodne usytuowanie budynku i ogrodu w stosunku do stron świata. Obecnie dostępnych jest kilka działek w tym kompleksie o powierzchniach od 1296 m2 do 1625 m2. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 499 000
300 m2
5000 m2
5
2
IDEALNY
Dom położony jest wśród niewielkich wzgórz i niewielkiej odległości od lasu, co nadaje całej posesji niespotykany charakter. Piękna panorama Między Odrza, jest dopełnieniem tego niezwykłego miejsca. Duża działka (5000 m2) daje możliwość własnej aranżacji terenu zielonego wokół domu. Niewielka odległość 5 km od Gryfina i 20 km. do Szczecina. Dom posadowiony jest z dala od gwaru miejscowości tranzytowej. Architektura domu, wyposażenie i aranżacja wnętrz zadowoli nawet najbardziej wysublimowany gust. Obecnych właścicieli charakteryzowała przy budowie domu, dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Okolica doskonale nadaje się na długie piesze i rowerowe wyprawy, oraz uprawianie spotu, np. Nordic Walking... Na ogrodzonej działce znajduje się oczko wodne, dużo nasadzeń drzew ozdobnych i owocowych. Dom został wybudowany z najwyższej jakości materiałów, zaopatrzony w instalację alarmową, przygotowana instalacja pod montaż solarów, na oknach zamontowane rolety zewnętrzne. Brama wjazdowa na posesję zdalnie sterowana, podjazd do domu wykonano z kamienia naturalnego. Wnętrze samego domu zachwyca perfekcyjnym wykonaniem, użyte materiały stawiają tą nieruchomość wśród innych podobnych, na czołowej pozycji. Każde pomieszczenie domu zaprojektowano i wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły. Załączona dokumentacja fotograficzna tego domu, nie oddaje w pełni wrażenia jakie wywołuje u obserwatora. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt