wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 369 000
340 m2
4800 m2
4
DO ODŚWIEŻENIA
Dla osób ceniących ciszę i relaks w ogrodzie, wśród terenów wiejskich. Na sprzedaż (lub wynajem) klimatyczny dom z czerwonej cegły na fundamencie z kamienia, na pięknie położonej działce o powierzchni 4800m2 w Brzozowie gm. Przybiernów. Posiadłość zlokalizowana jest w malowniczej okolicy, idealnie nadająca się do spokojnego życia. W pobliżu las oraz wiele terenów zielonych. Położona jest 1 km od S3, dobrze skomunikowana: 5 km do Przybiernowa - miejscowości gminnej, 5 km do Jeziora Przybiernowskiego, 30 km do Międzyzdrojów, 45 km do Świnoujścia, 60 km do Szczecina. Korzystając z potencjału lokalizacji oraz otaczających atrakcji - nieruchomość można wykorzystać do prowadzenia biznesu związanego z agroturystyką. Dom ma około 349 m2. Może funkcjonować jako jednolita powierzchnia użytkowa lub dwa oddzielne mieszkania. Składa się z 2 kondygnacji i małej piwnicy. Na dół domu (ok. 170m2) składają się pomieszczenia: 3 duże pokoje (na podłogach deska modrzewiowa,sosnowa; ściany pomalowane, częściowo wytapetowane); 1 mniejszy pokój (na podłodze deska, na ścianach tapeta); kuchnia (na podłodze panele, ściany wygładzone, między szafkami glazura, w rogu szare płytki imitujące kamień); 1 łazienka z wc (na podłodze terakota, na ścianie glazura, prysznic, pralka); 1 łazienka (terakota, glazura, wanna); 1 wc (terakota, glazura, prysznic); przedpokój (na podłodze klepka brzozowa, na ścianie panel drewniany). Góra domu (ok. 170m2), to wysoki strych gdzie wyodrębnione są dwa pokoje. Strych do własnej aranżacji. Okna wymienione na PCV, woda z sieci (możliwość udrożnienia studni znajdującej się przed domem), szambo ekologiczne, ogrzewanie: piec miałowy. Dach pokryty grubą blachą. Na działce znajdują się zabudowania gospodarcze, duża stodoła w zabudowie ryglowej (mur pruski), dwa garaże. Ogród i sad z licznymi wieloletnimi nasadzeniami. Można także wykorzystać potencjał terenu do prowadzenia biznesu związanego z agroturystyką ze względu na otaczające ją atrakcje, a także pod inne działalności gospodarcze. Zapraszam.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 1 845 000
292 m2
5725 m2
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem wykonanym z bali drewnianych, krytym strzechą położona we wsi Brzozowo na działce o powierzchni 5725m2 z obrębu Brzozowo, gmina Przybiernów. Gmina Przybiernów to gmina wiejska, położona w północnej części powiatu przy drodze krajowej nr 3 w odległości ok. 29 km od Goleniowa i ok. 60 km od Szczecina, ok. 35 km od Międzyzdrojów oraz 44 km od Świnoujścia. szybki dojazd. ieruchomość jest zabudowana obiektami: budynkiem usługowym o funkcji gastronomicznej. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem usługowym z ogródkiem letnim, część działki wykorzystywana jest jako parking dla klientów i pracowników obiektu. Budynek pełni funkcje w zakresie usług gastronomicznych. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą następujące jej części składowe: grunt; budynek usługowy gastronomiczny wraz z urządzeniami i uzbrojeniem terenu. Działka posiada kształt prostokąta. Obecnie jest nie ogrodzona. Uzbrojenie działki: - woda; - energia elektryczna; - kanalizacja sanitarna i kanalizacja deszczowa - odprowadzenie do zbiornika bezodpływowego. Budynek usługowy o funkcji gastronomicznej: restauracja z zapleczem socjalnym, nie podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, z dachem stromym w zabudowie wolnostojącej. Technologia budowy domów z bali jest metodą wieńcową tzn. wytoczone bale świerkowe lub sosnowe układa się warstwami przy czym stosuje się ich łączenia wyciętymi czopami (zamkami) na połączeniach poprzecznych i "na obłap" wyciętymi frezowaniami wzdłużnie. Układ funkcjonalny Wejście główne do budynku przez podcień podparty podwójnymi słupami drewnianymi. Na parterze zlokalizowana jest sala konsumpcyjna, bar, sanitariaty oraz zaplecze kuchenne. Na poddaszu zlokalizowana będzie druga część sali konsumpcyjnej, łazienka dla personelu, biuro kierownika, pomieszczenie socjalne dla personelu oraz pomieszczenie gospodarcze - kotłownia, w której umieszczony jest stojący piec gazowy marki `Vaillant` z zasobnikiem na wodę. Przed budynkiem znajduje się duży drewniany taras. Wyposażenie w instalacje: - Instalacja elektryczna siły i światła ze stacji trafo, - Woda z istniejącej sieci wodociągowej; - Instalacja kanalizacyjna z odprowadzeniem do zbiornika bezodpływowego; - Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z kotła gazowego zasilanego gazem płynnym z zbiornika na gaz. Piec c.o. typu `Vaillant` z zasobnikiem na 250 l. - Instalacja odgromowa.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 162 000
257 m2
5725 m2
Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w odległości ok. 60 km od Szczecina, ok. 35 km od Międzyzdrojów oraz 44 km od Świnoujścia. Działka zabudowana jest budynkiem usługowo-mieszkalnym z ogródkiem letnim o charakterze gastronomicznym, część działki wykorzystywana jest jako parking dla klientów i pracowników obiektu .Budynek usługowo-mieszkalny wolnostojący, restauracja z zapleczem socjalnym, nie podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, dach stromy. Obiekt zbudowany metodą wieńcową - wytoczone bale ułożone zostały warstwami przy zastosowaniu ich łączenia wyciętymi czopami (zamkami) na połączeniach poprzecznych i "na obłap" wyciętymi frezowaniami wzdłużnie. Na parterze budynku zlokalizowana jest sala konsumpcyjna, bar, sanitariaty oraz zaplecze kuchenne. Na poddaszu zlokalizowana będzie druga część sali konsumpcyjnej, łazienka dla personelu, pomieszczenia biurowe, socjalne i gospodarcze. Przed budynkiem znajduje się duży drewniany taras, przystosowany do obsługi turystów.Restauracja od samego początku kojarzy się turystom z dobrą kuchnią, stylowym wystrojem oraz miłą i fachową obsługą. Ekologiczne miejsce, duży parking oraz plac zabaw dla dzieci dodatkowo sprawiają, że to miejsce jest często odwiedzane przez turystów. Usytuowanie restauracji sprzyja również organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez i szkoleń w klimacie domowej atmosfery. NA TEN TEREN WYDANE SĄ WARUNKI POD STACJĘ PALIW!!!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt