wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 3 400 000
574 m2
4100 m2
6
1
IDEALNY
Oferta aktualna, możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. POTRÓJNY DZIEŃ OTWARTY już 5 czerwca - możliwość umówienia prezentacji i obejrzenia swobodnie tej unikalnej rezydencji do wprowadzenia. Przy domu znajduje się osobne mieszkanie. W okolicy liczne tereny zielone i rekreacyjne - Rezerwat przyrody Jezioro Kiełpińskie: 300 m, Stadnina koni Wilczeniec: 700 m, Stajnia Lider 1500 m, rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie nad Wisłą: 2000 m, Puszcza Kampinoska: 2000 m. Salon podzielony jest na trzy strefy: jadalniana, sala kominkowa, sala kinowa (sala kinowa posiada specjalnie wygłuszone ściany, w oknach zainstalowano zaciemniające rolety elektryczne), z salonu przejście ogrodu zimowego, ogrzewany i klimatyzowany z widokiem na staw. Wyjście na ogród gdzie jest strefa grillowa, boisko do kosza boisko sportowe. Garaż z podgrzewanym podjazdem. Osobna widna kuchnia z jadalnią i spiżarnią, garderoba w hallu typu walk-in oraz toaleta dla gości. Na piętrze 4 sypialnie (każda ok. 20 m2) + garderoba przy sypialni małżeńskiej, 3 łazienki, w tym pokój kąpielowy z bujną roślinnością, gabinet z biblioteką, pokój bilardowy z barkiem, siłownia, pralnia, strych z pokojem gier (tenis stołowy i dart). Dodatkowo na działce dom ogrodnika o powierzchni ok 20 m2. W obrysie domu znajduje się odrębne mieszkanie o powierzchni ok 29 m2 z osobnym wejściem (pokój, kuchnia i łazienką z kabiną prysznicową). Ogrodzenie murowane, wypełnione ręcznie kutymi elementami wykonanymi w pracowni kowalstwa artystycznego. Ogrodzenie zaprojektowane z poszanowaniem rosnących starych wierzb, w linii działki od strony bramy wjazdowej. Zarówno podjazd do garażu jak i główne wejście do domu są podgrzewane. W ogrodzie mamy staw o powierzchni ok. 50 m2 z zamkniętym obiegiem wody, samooczyszczający (kaskada i strumień) dodatkowo lampy UV. Niecka przygotowana do pływania wpław. Na terenie ogrodu taras z drewna egzotycznego, częściowo zawieszony nad taflą wody. Dom wybudowany jako szkielet ze zbrojonego betonu, wypełniony betonem komórkowym. Rekuperacja, odkurzać centralny. Ściany działowe z cegły porotherm, dachówka ceramiczna, ocieplony metodą BSO i otynkowany tynkiem mineralnym wysokiej jakości, stolarka okienna z drewna mahoniowego, szyby P4 firmy WELET. Dodatkowo: - ogrzewanie: gazowe, nawiewowe z rekuperacją, - ogrzewanie wodne podłogowe, - klimatyzacja strefowa, - woda miejska i własna studnia do podlewania ogrodu - stacja uzdatniania wody, - system inteligentnego domu E i B: programowalne i sterowane systemowo: oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, bramy, wewnętrzne rolety, - - bramy garażowe Hoermann, - system nagłośnienia domu, - strefowy system alarmowy, - system kamer zewnętrznych, zapraszamy do umówienia się na obejrzenie.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 3 900 000
574 m2
4100 m2
6
1
IDEALNY
DZIEŃ OTWARTY 5.06.2020 - nowa niższa cena na dzień otwarty i czerwiec - zadzwoń - PROWIZJA dla Agenta współpracującego zobacz opis dla agentów. Oferta aktualna, możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Jeśli szukasz spokoju z dala od zgiełku miasta, rezydencja ze stawem i ogrodem zimowym z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Salon podzielony jest na trzy strefy: jadalniana, sala kominkowa, sala kinowa (sala kinowa posiada specjalnie wygłuszone ściany, w oknach zainstalowano zaciemniające rolety elektryczne), z salonu mamy przejście do oranżerii, która jest całoroczna, ogrzewana i klimatyzowana z widokiem na staw oraz dalej wyjście do przepięknego ogrodu. Osobna widna kuchnia z jadalnią i spiżarnią, garderoba w hallu typu walk-in oraz toaleta dla gości. Na piętrze 4 sypialnie (każda ok. 20 m2) + garderoba przy sypialni małżeńskiej, 3 łazienki, w tym pokój kąpielowy z bujną roślinnością, gabinet z biblioteką, pokój bilardowy z barem z marmuru, siłownia, pralnia, strych z pokojem gier (tenis stołowy i dart) Garaż na 2 duże samochody, motocykl oraz dodatkowo na działce dom ogrodnika o powierzchni ok 20 m2. W obrysie domu znajduje się odrębne mieszkanie o powierzchni ok 29 m2 z osobnym wejściem (pokój, kuchnia i łazienką z kabiną prysznicową). Ogrodzenie murowane, wypełnione ręcznie kutymi elementami wykonanymi w pracowni kowalstwa artystycznego. Ogrodzenie zaprojektowane z poszanowaniem rosnących starych wierzb, w linii działki od strony bramy wjazdowej. Zarówno podjazd do garażu jak i główne wejście do domu są podgrzewane. W ogrodzie mamy staw o powierzchni ok. 50 m2 z zamkniętym obiegiem wody, samooczyszczający (kaskada i strumień) dodatkowo lampy UV. Niecka przygotowana do pływania wpław. Na terenie ogrodu taras z drewna egzotycznego, częściowo zawieszony nad taflą wody. Dom wybudowany jako szkielet ze zbrojonego betonu, wypełniony betonem komórkowym. Ściany działowe z cegły porotherm i kartongipsu, dachówka ceramiczna, ocieplony metodą BSO i otynkowany tynkiem mineralnym wysokiej jakości, stolarka okienna z drewna mahoniowego, szyby P4 firmy WELET. Podłogi drewniane: dąb wykończony egzotycznym wenge / jodła francuska z boniowaniem / stolarka wykonana z drewna dębowego. Dodatkowo: - ogrzewanie: gazowe, nawiewowe z rekuperacją, - ogrzewanie wodne podłogowe, - klimatyzacja strefowa, - woda miejska i własna studnia do podlewania ogrodu - stacja uzdatniania wody, - szambo własne, przygotowane do podłączenia do sieci miejskiej, - system inteligentnego domu E i B: programowalne i sterowane systemowo: oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, bramy, wewnętrzne rolety, - - bramy garażowe Hoermann, - system nagłośnienia domu, - strefowy system alarmowy, - system kamer zewnętrznych, W okolicy liczne tereny zielone i rekreacyjne - Rezerwat przyrody Jezioro Kiełpińskie: 300 m, Stadnina koni Wilczeniec: 700 m, Stajnia Lider 1500 m, rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie nad Wisłą: 2000 m, Puszcza Kampinoska: 2000 m.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 3 400 000
574 m2
4100 m2
6
1
Oferta aktualna, możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. NOWA cena - dzień otwarty 5.06.2020 Jeśli szukasz domu na siedzibę firmy, salon SPA lub masz inny interesujący pomysł, ten dom z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Salon podzielony jest na trzy strefy: jadalniana, sala kominkowa, sala kinowa (sala kinowa posiada specjalnie wygłuszone ściany, w oknach zainstalowano zaciemniające rolety elektryczne), z salonu mamy przejście do oranżerii, która jest całoroczna, ogrzewana i klimatyzowana z widokiem na staw oraz dalej wyjście do przepięknego ogrodu. Osobna widna kuchnia z jadalnią i spiżarnią, garderoba w hallu typu walk-in oraz toaleta dla gości. Na piętrze 4 sypialnie (każda ok. 20 m2) + garderoba przy sypialni małżeńskiej, 3 łazienki, w tym pokój kąpielowy z bujną roślinnością, gabinet z biblioteką, pokój bilardowy z barem z marmuru, siłownia, pralnia, strych z pokojem gier (tenis stołowy i dart) Garaż na 2 duże samochody, motocykl oraz dodatkowo na działce dom ogrodnika o powierzchni ok 20 m2. W obrysie domu znajduje się odrębne mieszkanie o powierzchni ok 29 m2 z osobnym wejściem (pokój, kuchnia i łazienką z kabiną prysznicową). Ogrodzenie murowane, wypełnione ręcznie kutymi elementami wykonanymi w pracowni kowalstwa artystycznego. Ogrodzenie zaprojektowane z poszanowaniem rosnących starych wierzb, w linii działki od strony bramy wjazdowej. Zarówno podjazd do garażu jak i główne wejście do domu są podgrzewane. W ogrodzie mamy staw o powierzchni ok. 50 m2 z zamkniętym obiegiem wody, samooczyszczający (kaskada i strumień) dodatkowo lampy UV. Niecka przygotowana do pływania wpław. Na terenie ogrodu taras z drewna egzotycznego, częściowo zawieszony nad taflą wody. Dodatkowo: - ogrzewanie: gazowe, nawiewowe z rekuperacją, - ogrzewanie wodne podłogowe, - klimatyzacja strefowa, - woda miejska i własna studnia do podlewania ogrodu - stacja uzdatniania wody, - szambo własne, przygotowane do podłączenia do sieci miejskiej, - system inteligentnego domu E i B: programowalne i sterowane systemowo: oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, bramy, wewnętrzne rolety, - - bramy garażowe Hoermann, - system nagłośnienia domu, - strefowy system alarmowy, - system kamer zewnętrznych, W okolicy liczne tereny zielone i rekreacyjne - Rezerwat przyrody Jezioro Kiełpińskie: 300 m, Stadnina koni Wilczeniec: 700 m, Stajnia Lider 1500 m, rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie nad Wisłą: 2000 m, Puszcza Kampinoska: 2000 m.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 2 750 000
325 m2
1560 m2
5
1
BARDZO DOBRY
Oferta aktualna, możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Kampinowski Park Narodowy, duży ogród a w nim starodrzew, cicha i spokojna okolica, kameralny śpiew ptaków... Piętrowy dom o powierzchni użytkowej 325 m2 znajduje się nieopodal Kampinowskiego Parku Narodowego, w cichym zakątku Łomianek. Ta 10 letnia nieruchomość otoczona jest ogrodem o pow. 1090 m2, stanowiącym działkę leśną. Na parterze znajdują się: - salon z wyjściem taras, - 2 pokoje, w tym jeden z łazienką, - kuchnia z jadalnią otwarta na salon i spiżarnią, - toaleta, - pomieszczenie gospodarcze, - garaż z miejscem na dwa samochody typu SUV oraz rowery. Na piętrze: - sypialnia master z łazienką i garderobą, - 3 sypialnie, - łazienka (dedykowana do 2 sypialni), - garderoba, - pralnia z suszarnią, - taras na który jest wyjście z hallu (pierwotnie przeznaczony na ogród; pokryty żywicą epoksydową). Piwnica docieplona: pokój o pow. 36m, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze Okna drewniane antywłamaniowe. Deska dębowa na podłogach w pokojach i hallu. OKOLICA Nieopodal przystanek autobusowy, około 15 minut zajmuje dojazd do metra. Kilka dróg dojazdowych do/z centrum Warszawy. W okolicy szkoła podstawowa, przedszkola, kościół oraz Galeria Łomianki i Biedronka. Nieco dalej w centrum Łomianek pełna infrastruktura miejska. Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 800 000
360 m2
1700 m2
7
2
Przestronny i elegancki, wolnostojący dom 320m2 w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeni zieleni, na działce 1700m2. Parter to głównie przestrzeń do rekreacji czyli salon ze stołem bilardowym 45 m2 (na podłodze terakota) i siłownia 10m2 oraz pralnia z łazienką 15m2, garderoba 5m2 i korytarz ok. 10 m2 - gres polerowany. I piętro to serce domu: salon 35m2, z kominkiem oraz wyjsciem na duży i słoneczny balkon oraz taras, połączony z jadalnią 20m2 i z kuchnią 18 m2 , gabinet 10 m2, przestronna łazienka 8 m2, przedpokój 6 m2. Na całym poziomie (za wyjątkiem łazienki) na podłodze jest klepka dębowa ze wstawkami z jesionu i mahonia. W łazience jest terakota i glazura. Kuchnia jest wyłożona gresem. II piętro to enklawa odpoczynku: główna sypialnia 35m2, dwie przytulne sypialnie po około 20 m2, funkcjonalna łazienka 5m2, garderoba 10m2, korytarz ok. 10 m2. Na całym poziomie (za wyjątkiem łazienki) na podłodze jest klepka dębowa ze wstawkami z jesionu i mahonia. W łazience jest terakota i glazura. Poddasze: to dodatkowa przestrzeń do przechowywania np. rzeczy sezonowych, powierzchnia powyżej 2,2m wysokości to ok. 30 m2. Garaż: 40m2, na poziomie 0, na 2 samochody, usytuowany w bryle budynku. Dotychczasowi właściciele stawiają również auta na podjeździe oraz przed budynkiem - można zaparkować kolejne 2 a nawet 4 samochody. Ogród: duży i zadbany, z ciekawymi nasadzeniami. Od frontu głównie drzewa iglaste - mini lasek sosnowy oraz jodły kalifornijskie i świerki srebrne. Na tyłach budynku jest duży trawnik z roślinami ozdobnymi, jodły kalifornijskie, świerki, są tez drzewa owocowe - jabłonie, czereśnie, wiśnia, porzeczki, agrest. Na tyłach ogrodu jest domek gospodarczy + wiata , całość ok. 40 m2. Okolica: W pobliżu tereny rekreacyjne ( ścieżki rowerowe, ośrodek jeździecki).  Doskonale rozwinięta infrastruktura: CH Auchan, Biedronka, ośrodek zdrowia, szkoła, basen. Do stacji metra Młociny ok.7 km, przystanek autobusowy MZK 10 min spacer (dojazd do stacji Metra Młociny zajmuje ok. 15 minut). Standard wykończenia: ściany wszędzie - gładź gipsowa, w kuchni i w łazienkach glazura; podłogi - klepka dębowa, terakota, schody - drewno dębowe; okna PCV nowego typu, antywłamaniowe, Drzwi zewnętrzne dębowe Dom pokryty dachówką, niepodpiwniczony. TV, Internet Domofon, alarm + monitoring Media: woda miejska, wodociąg + kanalizacja miejska, prąd , gaz ziemny ogrzewanie gazowe - piec gazowy. Zapraszam do odwiedzenia tego przestronnego i przytulnego domu:).
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 949 000
194 m2
399 m2
5
3
English version below Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniano - murowany położony na zadrzewionej działce w willowej części Łomianek na osiedlu Dąbrowa Rajska Dom wybudowany przez zakopiańskich cieśli i oddany do użytku w 1981 roku przeszedł gruntowną modernizację i przebudowę rozpoczętą w 2014 roku. Ciepłe klimatyczne wnętrza domu sprawiają, że jest przytulny i rodzinny. Dom jest zdrowy a osoby w nim przebywające nie chorują. Budynek nadaje się również do prowadzenia firmy Pierwsze piętro jest miejscem w którym najchętniej przebywa cała rodzina. Znajduje się tutaj wygodna, duża jasna kuchnia, przestronny salon z kozą na opał drewniany, osobny pokój, gabinet stanowiący przedłużenie salonu, pokój, łazienka z prysznicem oraz WC . Wyjście na balkon, który wychodzi na dwie strony domu znajduje się od strony salonu. Piękne rzeźbione, przez rodzinę góralską schody nadają klimatu nieruchomości. Na jasnym, przytulnym poddaszu znajdują się 3 sypialnie w tym jedna z balkonem, garderoba, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka Na parterze znajduje się dobrze doświetlona pracownia, wiatrołap, garderoba, wc, kotłownia oraz wyjście go garażu 27,92 m2 INFORMACJE OGÓLNE: Dach budynku kryty blachą. Podłoga drewniana i kafle, ściany drewniane. Okna PCV Wysokość pomieszczeń ok 2,25 m Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówkę, kuchenkę gazową i meble CO: Lokalne, gazowe CW: Gazowe Prąd, gaz, kanalizacja miejska Dwie łazienki (w tym 3 wc) N terenie posesji znajduje się również murowana szopa. Teren zamknięty i ogrodzony - brama na pilota, działka płaska, wjazd do garażu wyłożony kostką. Wjazd jednokierunkową ulicą Sarą - dostęp do drogi publicznej Powierzchnia całkowita 194,28 m2 Powierzchnia użytkowa 111,31 m2 Garaż 28,35 m2 działka 399 m2 POŁOŻENIE: Dom znajduje się w Łomiankach blisko drogi nr 7 przy czym z racji zwartej zabudowy szum ulicy nie dociera do posesji W najbliższym otoczeniu znajduje się Kampinoski Park Narodowy oraz początek licznych szlaków pieszych i rowerowych W pobliżu na ul. Zachodniej znajdują się przystanki komunikacji miejskiej z Warszawy autobus 250 dojeżdżający do Metra Młociny oraz przystanek komunikacji L7 W pobliżu apteka, restauracje, w okolicy CH Auchan na ul. Brukowej oraz CH. Treny Cena do sporej negocjacji Drzwi w stylu art deco oddzielające kuchnię od jadalni nie stanowią przedmiotu oferty - właściciel posiada kontakt do osoby, która może takie wykonać. Serdecznie zapraszam na prezentację For sale: a unique wooden and brick house located in the residential part of Łomianki. The house was built in 1981. It underwent modernization and reconstruction in 2014. GENERAL INFORMATION: Roof of the building covered with sheet metal. Wooden floor and tiles, wooden walls. PVC windows Room height around 2.25 m The kitchen is equipped with a dishwasher, fridge, gas stove and furniture Central heating: Local, gas Hot water: Gas Electricity, gas, municipal sewage system Two bathrooms (including 3 wc) Enclosed and fenced area - gate for remote control, flat plot, garage entrance paved with cubes. One-way entrance via Sara Street - access to a public road The total area is 194.28 m2 Usable floor area 111.31 m2 Garage 28.35 m2 plot of 399 m2 POSITION: The house is located in Łomianki near road No. 7, but due to the densely built-up street noise does not reach the property In the immediate vicinity there is the Kampinos National Park and the beginning of numerous walking and cycling routes Nearby there are public transport stops from Warsaw, the 250 bus going to Metro Młociny and the L7 communication stop Near the pharmacy, restaurants, in the vicinity of Auchan Shopping Center on ul. Tabloid. Price is quite negotiable. Art deco doors separating the kitchen from the dining room are not the subject of the offer.
czytaj dalej
nr oferty: 135/4565/ODS
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 2 790 000
545 m2
1682 m2
6
1
Oferuję na sprzedaż piękny dom wolnostojący, usytuowany w prestiżowej części Łomianek- Dąbrowie, tuż przy wejściu do Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom usytuowany jest przy zacisznej, kameralnej uliczce, na działce ze starodrzewiem. Powierzchnia działki 1682 m2. Całkowita powierzchnia domu 545,15 m2. Powierzchnia użytkowa 442,21 m2. Garaż na 3 auta. Wszystkie media miejskie. Dom z 2006 r wybudowany został według projektu autorskiej pracowni architektury LINEARTE. Aktualnie dom jest tuż po remoncie- wszystkie pomieszczenia zostały pomalowane, podłogi zostały wycyklinowane, kamień na podłodze wyszlifowany- wygląda jak nowy. W 2018 r. powstał nowy taras wykonany z drewna egzotycznego oraz pomalowano elewację domu. Dom nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest gotowy do zamieszkania, nikt tu nie mieszka. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie według projektu pracowni projektowej Jankowski i Opyrchał. Do wykończenia użyto materiałów wysokiej klasy. Niewątpliwą ozdobą części dziennej jest zjawiskowa wysokość w części dziennej (ok 6 m) oraz nowoczesne, kręcone schody. Nieruchomość składa się z 3 sypialni, gabinetu, siłowni/pokoju gościnnego, 3 łazienek, pralni, kuchni, spiżarni, jadalni i pokoju dziennego. Rozkład szczegółowy. PARTER- 292,43 mkw garaż na 3 auta-66,68 mkw garderoba-11,15 mkw łazienka z prysznicem 8,18 mkw pralnia 9,31 mkw pokój sportowy/pokój gościnny 26,45 gabinet 17,62 mkw kuchnia 21,98 mkw spiżarnia 6,55 mkw jadalnia 34,10 mkw pokój dzienny 54,59 mkw PIETRO- 149,78 MKW główna sypialnia 27,14 mkw łazienka 13,55 mkw garderoba 6,7 mkw sypialnia nr 2 20,17 mkw łazienka 7,52 mkw sypialna nr 3 23,26 mkw Wysokie sufity, duże przeszklenia, nowoczesność i przestrzeń to duże zalety tego wnętrza. Dużym atutem jest bliskość lasu, wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego znajduje się 5 min pieszo od domu. Dom wyposażony jest w: - rozbudowany system alarmowy, - system inteligentnego domu, - nagłośnienie, - automatyczne podlewanie, - system uzdatniania wody. Konstrukcja budynku: tradycyjna murowana. Dach: dachówka ceramiczna. W Łomiankach można odpocząć zarówno na kameralnym koncercie w Klubie Jazz Cafe jak i zjeść obiad w dobrej restauracji. Najbliższa restauracja i sklep znajduje się 600 m od domu. Pełna infrastruktura edukacyjno-rekreacyjna. W Łomiankach znajdują się: -bardzo dobre Szkoły Podstawowe: państwowe i prywatne, -dwujęzyczne Liceum, -przedszkola i żłobki- państwowe, katolickie i prywatne, -basen, -siłownie, -skatepark, -stadnina koni, -szkółka piłkarska, -korty tenisowe, -prężnie działające Centrum Kultury. -liczne sklepy oraz lokalny bazarek ze świeżymi warzywami. Do metra Młociny lub Marymont dojedziesz bezpośrednio miejską linią 150. Jeśli jesteś ciekawa/y, jak się żyje w Łomiankach chętnie odpowiem- mieszkam tu od 12 lat. Zapraszam do kontaktu. Monika Żurek
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 400 000
1770 m2
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1770 m2. Działka położona jest w obszarze zabudowy willowej Dąbrowy leśnej, na skraju Kampinowskiego Parku Narodowego. Lokalizacja zapewnia spokój i dostęp do pobliskiej przyrody, ale też dostęp do pełnej infrastruktury miasta, w tym do sklepów i usług w znajdującej się w pobliżu galerii handlowej w Łomiankach. Obszar ten objęty jest planem miejscowym z następującymi ustaleniami: 1) przeznaczenie terenu - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca; 2) wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu oraz gabaryty budynków: a) maksymalna wysokość budynków: - dla budynków mieszkalnych - 9.0 m. - dla garaży i budynków gospodarczych - 6,0 rn, b) forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - dach stromy; c) intensywność zabudowy w przedziale od 0,05 do 0,6, d) maksymalna powierzchnia zabudowy 30%, e) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej 60%, 3) minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek budowlanych z podziału nieruchomości - 1500 m2, 4) zasady i warunki scalania i podziału nieruchomości: a) minimalna powierzchnia działki - 1200 m2, b) minimalna szerokość frontu działki - 25 m. Na działce znajduje się dom o powierzchni ok. 100 m2, do ewentualnego wykorzystania w trakcie budowy.
czytaj dalej
nr oferty: 146/3460/OGS

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt