wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Mieszkanie na wynajem
Cena: 2 900
53 m2
3
4
IDEALNY
Mieszkanie (53 m2) na wynajem na granicy Włoch i Ochoty. Z dogodnym dojazdem na lotnisko i do Centrum. Może służyć jako lokal do prowadzenia działalności (przystosowane) albo dobrze skomunikowane mieszkanie. Lokal znajduje się na ostatnim 4 piętrze, na który składa się: - salon z kuchnią, - 2 pokoje, - łazienka, - holl. DODATKOWE INFORMACJE - dostępne od zaraz, - świeżo wyremontowane, - przygotowane pod biuro lub inną działalność, - dobre połączenie w każdą częścią miasta (linie autobusowe i tramwajowe, PKP, lotnisko), - ogrzewanie, ciepła woda z sieci miejskiej, - duża piwnica. CENA - dodatkowo płatny czynsz (niecałe 400 zł) i opłaty licznikowe za prąd, - jednomiesięczna kaucja zwrotna, - wynajem na rok z możliwością przedłużenia. LOKALIZACJA - 4 km do Lotniska Chopina - 2,2 km na Uniwersytet Medyczny - 2 km do Parku Szczęśliwickiego - 2,5 km na Pola Mokotowskie Zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa i ma charakter informacyjny. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku i Olsztynie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 1 800 000
321 m2
514 m2
10
1
Rzadko pojawia się na rynku taki obiekt. Położony w sercu Tarchomina, skomunikowany z Warszawą, dający olbrzymie możliwości rozwoju osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Budynek jest położony przy ul Światowida. Dzięki czemu mamy doskonały dojazd od ul. Modlińskiej, Mehoffera, Trasy Mostu Marii Curie- Skłodowskiej. Na wysokości budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Do Pancera 16 można dojść z Białołęckiego Ośrodka Sportu (5 minut spacerkiem), Białołęckiego Ośrodka Kultury (13 minut spacerkiem). Budynek stoi na działce o powierzchni 514m2. Na posesji znajduje się parking dla 8 samochodów osobowych. Oprócz prywatnego parkingu klienci mają do dyspozycji duże, ogólnodostępne parkingi wokół posesji. A sam budynek? Pancera 16 został zaprojektowany przez Jerzego Aleksego Androsiuka (głównego projektanta Tarchomina) i zbudowany w 1994 roku. Do dyspozycji posiadamy łącznie 321,3 m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Pancera 16 został zaprojektowany w taki sposób aby dać swoim właścicielom wolność aranżacyjną przestrzeni. Ścian nośnych jest bardzo niewiele. W strukturze widać regularność elementów co ułatwia przystosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Parter: 138,6m2 obecnie zajmuje pracowania krawiecka; 49m2 to lokal z osobnym wejściem 25m2 to lokal z osobnym wejściem 16m2 to magazyn Dodatkowo na parterze znajduje się biuro, i toaleta. Przestronny hol i szerokie schody prowadzą na pierwsze piętro. I Piętro: Obecnie na piętrze znajduje się część mieszkalna (87,3m2) oraz pracownia krawiecka. Na uwagę zasługuje oszklony i zadaszony taras, z którego można korzystać przez cały rok. Wyjątkowym rozwiązaniem są ergonomiczne kręcone schody łączące obie kondygnacje. Budynek i jego lokalizacja nadają się idealnie do prowadzenia działalności handlowej, oświatowej, usług prozdrowotnych i innych. A ponieważ budynek jest widoczny z ulicy Światowida nie może on zostać niezauważony. Zapraszam na prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 1 800 000
321 m2
514 m2
10
1
Rzadko pojawia się na rynku taki obiekt. Położony w sercu Tarchomina, skomunikowany z Warszawą, dający olbrzymie możliwości rozowju osobom prowadzącm działaność gospodarczą. Budynek jest położony przy ul Światowida. Dzięki czemu mamy doskonały dojazd od ul. Modlińskiej, Mehoffera, Trasy Mostu Marii Curie- Skłodowskiej. Na wysokości budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Do Pancera 16 można dojść z Białołeckiego Ośrodka Sportu (5 minut spacerkiem), Białołęckiego Ośrodka Kultury (13 minut spacerkiem). Budynek stoi na działce o powierzchni 514m2. Na posesji znajduje się parking dla 8 samochodów osobowych. Oprócz prywatnego parkignu klienci mają do dyspozycji duże, ogólnodostępne parkingi wokół posesji. A sam budynek? Pancera 16 został zaprojektowany przez Jerzego Aleksego Androsiuka (głównego projektanta Tarchomina) i zbudowany w 1994 roku. Do dyspozycji posiadamy łącznie 321,3 m2 powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Pancera 16 został zaprojektowany w taki sposób aby dać swoim właścicielom wolność aranżacyjną przestrzeni. Ścian nośnych jest bardzo niewiele. W strukturze widać regularność elementów co ułatwia przystosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Parter: 138,6m2 obecnie zajmuje pracowania krawiecka; 49m2 to lokal z osobnym wejściem 25m2 to lokal z osobnym wejściem 16m2 to magazyn Dodatkowo na parterze znajduje się biuro, i toaleta. Przestronny hol i szerokie schody prowadzą na pierwsze piętro. I Piętro: Obecnie na piętrze znajduje się część mieszkalna (87,3m2) oraz pracownia krawiecka. Na uwagę zasługuje oszklony i zadaszony taras, z którego można korzystać przez cały rok. Wyjątkowym rozwiązaniem są ergonomiczne kręcone schody łączące obie kondygnacje. Budynek i jego lokalizacja nadają się idealnie do prowadzenia działalności handlowej, oświatowej, usług prozdrowotnych i innych. A ponieważ budynek jest widoczny z ulicy Światowida nie może on zostać niezauważony. Zapraszam na prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 550 000
504 m2
800 m2
14
1
Obecnie mieści się tu salon fryzjersko - kosmetyczny. LOKAL: Lokal zajmuje 2 kondygnacje, każda o wysokości 3 m. Wejście bezpośrednio z ulicy, z dużą witryną. Obok budynku, na posesji 3 miejsca postojowe. Na parterze 194,5 m2, znajduje się: - przedsionek (3,9 m2), - salon fryzjerski (36,4 m2), - 2 gabinety (6,9 i 8,9 m2), - toaleta (1,9 m2). W drugiej części: - salon (40,3 m2), - jadalnia (14,2 m2), - kuchnia (13,1 m2) ze spiżarką (2,8 m2), - gabinet (12 m2), - toaleta (2 m2) - garaż (23 m2). Na piętrze 92,4 m2 znajduje się: - gabinet (35,2 m2), - poczekalnia (17,1 m2), - gabinet (11,6 m2), - solarium (9 m2), - pokój socjalny (10,4 m2), - łazienka (7 m2), - pom. gospodarcze ( 2,1 m2). W drugiej części 93,6 m2: - 3 pokoje (26,3 m2, 20,3 m2 i 21,1 m2), - garderoba (7,9 m2), - 2 łazienki (10,8 i 7,2 m2). Na podłodze gres, częściowo drewno. Okna, drzwi drewniane. Na parterze żaluzje przeciwwłamaniowe. Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna z wodociągu miejskiego, gazowa - ogrzewanie piecem gazowy, kanalizacyjna ze szczelnym zbiornikiem, telefon, rozprowadzone przewody pod klimatyzację. BUDYNEK: Budynek mieszkalno - usługowy z 2005 roku, na działce 800 m2. Wykonany w technologii tradycyjnej z pustaków porotherm, nadproża i wieńce żelbetowe, strop nad parterem typu `Teriva`. Strop nad poddaszem - lekki z płyt k-g. Schody o konstrukcji żelbetowej. Dach kopertowy pokryty blachodachówką. Okna połaciowe z PCV. Tynki wewnętrzne - gipsowe. Ocieplenie dachu - wełna mineralna gr. 20 cm. Elewacja ocieplona steropianem gr. 12 cm. LOKALIZACJA: Zielona część Białołęki. Ulica Skarbka z Gór, przy której mieszka ponad 20 000 mieszkańców. Budynek położony w północno - wschodniej części Warszawy, w środku osiedla z zabudową jednorodzinną i wielorodzinną. Dojazd do centrum miasta ul. Toruńską albo komunikacją miejską - 5 minut do metra na Targówku. Przystanek autobusowy 120 m. Odległość od obiektów infrastruktury społecznej ( urzędy, banki, handel i usługi, opieka zdrowotna, szkolnictwo) do ok. 1 km. Nieruchomość położona przy drodze publicznej, o nawierzchni utwardzonej. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. Na lokalnym rynku nieruchomości położenie uznaje się za atrakcyjne. Wg MPZP jest to teren mieszkaniowy (M), dla terenu tego przewiduje się nst. przeznaczenie: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna niska wraz z usługami lokalnymi z zakresu: - handlu, usług bytowych i publicznych, - usługi turystyki (hotele i motele), - dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych nieprzekraczalna wysokość zabudowy do 10m (do 3,5 kondygnacji), - dla budynków jednorodzinnych do 2,5 kondygnacji, - dla obiektów usługowych do 12m (do 3 kondygnacji) - zachowanie minimum 40% powierzchni biologicznie czynnej dla każdej działki inwestycyjnej Spacer 3D części prywatnej dostępny mailowo. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.
czytaj dalej
notatnik
Lokal na sprzedaż
Cena: 3 550 000
504 m2
14
1
Obecnie mieści się tu salon fryzjersko - kosmetyczny. LOKAL: Lokal zajmuje 2 kondygnacje, każda o wysokości 3 m. Wejście bezpośrednio z ulicy, z dużą witryną. Obok budynku, na posesji 3 miejsca postojowe. Na parterze 58 m2, znajduje się: przedsionek (3,9 m2), salon fryzjerski (36,4 m2), 2 gabinety (6,9 I 8,9 m2), toaleta (1,9 m2). Na piętrze 92,4 m2 znajduje się: gabinet (35,2 m2), poczekalnia (17,1 m2), gabinet (11,6 m2), solarium (9 m2), pokój socjalny (10,4 m2), łazienka (7 m2), pom. gospodarcze ( 2,1 m2). Na podłodze gres. Okna, drzwi drewniane. Na parterze żaluzje przeciwwłamaniowe. Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna z wodociągu miejskiego, gazowa - ogrzewanie piecem gazowy, kanalizacyjna ze szczelnym zbiornikiem, telefon, rozprowadzone przewody pod klimatyzację. Druga, większa część budynku to przestrzeń prywatna o powierzchni 350 m2, wysokość pomieszczeń 3 m. Na piętrze skosy, wysokość ścianek kolankowych 1,4 m. BUDYNEK: Budynek mieszkalno - usługowy z 2005 roku, na działce 800 m2. Wykonany w technologii tradycyjnej z pustaków porotherm, nadproża i wieńce żelbetowe, strop nad parterem typu `Teriva`. Strop nad poddaszem - lekki z płyt k-g. Schody o konstrukcji żelbetowej. Dach kopertowy pokryty blachodachówką. Okna połaciowe z PCV. Tynki wewnętrzne - gipsowe. Ocieplenie dachu - wełna mineralna gr. 20 cm. Elewacja ocieplona steropianem gr. 12 cm. LOKALIZACJA: Zielona część Białołęki. Ulica Skarbka z Gór, przy której mieszka ponad 20 000 mieszkańców. Budynek położony w północno - wschodniej części Warszawy, w środku osiedla z zabudową jednorodzinną i wielorodzinną. Dojazd do centrum miasta ul. Toruńską albo komunikacją miejską - 5 minut do metra na Targówku. Przystanek autobusowy 120 m. Odległość od obiektów infrastruktury społecznej ( urzędy, banki, handel i usługi, opieka zdrowotna, szkolnictwo) do ok. 1 km. Nieruchomość położona przy drodze publicznej, o nawierzchni utwardzonej. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność komunikacyjną. Na lokalnym rynku nieruchomości położenie uznaje się za atrakcyjne. Wg MPZP jest to teren mieszkaniowy (M), dla terenu tego przewiduje się nst. przeznaczenie: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna niska wraz z usługami lokalnymi z zakresu: - handlu, usług bytowych i publicznych, - usługi turystyki (hotele i motele), - dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych nieprzekraczalna wysokość zabudowy do 10m (do 3,5 kondygnacji), - dla budynków jednorodzinnych do 2,5 kondygnacji, - dla obiektów usługowych do 12m (do 3 kondygnacji) - zachowanie minimum 40% powierzchni biologicznie czynnej dla każdej działki inwestycyjnej Link do spaceru 3D części mieszkalnej dostępna mailowo. Zapraszam do kontaktu.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 3 550 000
504 m2
800 m2
14
1
BARDZO DOBRY
DOM: Powierzchnia 350 m2, wysokość pomieszczeń 3 m. N a parterze o powierzchni 136,8 m2 znajduje się: salon (40,3 m2), kuchnia (13,1 m2), spiżarnia (2,8 m2), jadalnia (14,2 m2), gabinet (12 m2), hol ( 15,6 m2), toaleta ( 2 m2), wiatrołap (2,9 m2), kotłownia ( 23 m2), garaż (23 m2). Na piętrze: 3 sypialnie (20,3 m2, 26,3 m2, 21,1 m2), korytarz (14,1 m2), garderoba (7,9 m2) i 2 łazienki ( 10,8 i 7,2 m2). Wysokość ścianek kolankowych 1,4 m. Na podłodze gres, drewno, wykładzina. Okna, drzwi drewniane. Na parterze żaluzje przeciwwłamaniowe. Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna z wodociągu miejskiego, gazowa - piec gazowy, kanalizacyjna ze szczelnym zbiornikiem, telefon. Druga część budynku, to lokal usługowy ( obecnie działa tu salon fryzjersko - kosmetyczny) o powierzchni 151,94 m2. Z oddzielnym wejściem, bezpośrednio z ulicy, z 1 dużą witryną. Zajmuje 2 kondygnacje, każda o wysokości 3 m. BUDYNEK: Budynek mieszkalno - usługowy z 2005 roku, na działce 800 m2. Wykonany w technologii tradycyjnej z pustaków porotherm, nadproża i wieńce żelbetowe, strop nad parterem typu `Teriva`. Strop nad poddaszem - lekki z płyt k-g. Schody o konstrukcji żelbetowej. Dach kopertowy pokryty blachodachówką. Okna połaciowe z PCV. Tynki wewnętrzne - gipsowe. Ocieplenie dachu - wełna mineralna gr. 20 cm. Elewacja ocieplona styropianem gr. 12 cm. LOKALIZACJA: Zielona część Białołęki, ulica Skarbka z Gór. Dojazd do centrum miasta ul. Toruńską albo komunikacją miejską - 5 minut do metra na Targówku. Przystanek autobusowy 120 m. Odległość od obiektów infrastruktury społecznej ( urzędy, banki, handel i usługi, opieka zdrowotna, szkolnictwo) do ok. 1 km. Spacer 3D części usługowej dostępny mailowo. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 130 000
1500 m2
Działka o powierzchni 1500 m 2 położona w Nowych Gniewniewicach w gminie Leoncin. Możliwość dokupienia większej parceli łącznie 4080m2. Działka dla miłośników spokoju oraz natury, znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Mimo usytuowania poza miejskimi aglomeracjami, w krótkim czasie dojedziemy do Warszawy (35 km krajową "7") lub Nowego Dworu Mazowieckiego (6 km), skąd szybką kolejką możemy udać się do stacji Warszawa Gdańska w ciągu 35 min. W pobliskim mieście Leoncin znajdziemy sklepy, restauracje, szkołę, przedszkole, przychodnię zdrowia oraz wiele punktów usługowych. Dany obszar objęty jest MPZP i znajduje się na terenie elementarnym 20MN/UTL. Według treści MPZP możliwość zabudowy wolnostojącej w zabudowie jednorodzinnej oraz bliźniaczej. Dla tego terenu elementarnego ustala się: 1) minimalną powierzchnię nowowydzielanej działki budowlanej - 1000m2, 2) intensywność zabudowy - minimalna 0,0001 - maksymalna - 0,4, 3) maksymalna powierzchnia zabudowy działki budowlanej - 30%, 4) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 70%, 5) maksymalna wysoko zabudowy: - dla budynków mieszkalnych, letniskowych oraz usług podstawowych - 11m, maksimum dwie kondygnacje nadziemne, - dla pozostałej zabudowy - 7m, 6) geometria dachów: - dachy dwuspadowe lub wielospadowe, - spadek dachu od 20 do 45 stopni (36% - 100%) z dopuszczeniem dachów płaskich. Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt