wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 200 000
142 m2
1409 m2
5
1
DOBRY
Dom o powierzchni 150m2, który położony jest na pięknej działce o pow. 1400 m2 w miejscowości Baniocha - powiat piaseczyński Dwukondygnacyjny budynek wybudowany w 2010 r z garażem, dodatkowym pomieszczeniem za garażem oraz strychem do zaadoptowania Na dom składają się: Parter: - Salon z aneksem kuchennym - 45m2 - Pokój/sypialnia/gabinet - 10m2 - Przedpokój + kotłownia/łazienka - 21m2 - Przedsionek - 5m2 I Piętro: - Pokój dzieci - 25 m2 - Sypialnia - 12m2 - Pokój - 17m2 - Łazienka 1 - 7 m2 - łazienka 2 - 3,5 m2 - Przedpokój - 4,5 m2 Dom położony jest na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1400m2 otoczonej drzewami. Na działce dodatkowo postawiony jest wyjątkowy domek dla dzieci ( widoczny na zdjęciu ) oraz wydzielony jest teren do zabaw na powietrzu. Zaprojektowane pomieszczenia pozwolą swobodnie poruszać się rodzinie np. 2+2, gdzie na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, gabinet do pracy, łazienka, dodatkowy przedsionek. Z salonu mamy wyjście na taras oraz ogród. Na piętrze natomiast jest sypialnia z łazienką, 2 pokoje dla dzieci oraz osobna dodatkowa łazienka. Wejście na strych do własnej adaptacji. W najwyższym punkcie można swobodnie stanąć. Z uwagi na swoje położenie, dom nadaje się również do prowadzenia drobnej działalności gospodarczej. Szybki dojazd z drogi głównej oraz wygodny wjazd na posesję i dostęp do garażu, za którym znajduje się jeszcze dodatkowe pomieszczenie. Dom położony jest w miejscowości Baniocha, powiat piaseczyński, 28 km od Centrum Warszawy
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 729 000
300 m2
488 m2
15
1
DOBRY
Dla inwestora - pokoje na wynajem, mieszkania, kwatery pracownicze - Wawer ul. Zagórzańska Zaprojektuj 300m2 powierzchni, podziel na pokoje, mieszkania, w dobrej lokalizacji - Tylko 20 km od centrum Warszawy Sprzedaż dotyczy 2 domów na jednej działce 488,00 m.kw. Dom pierwszy - wolnostojący, znajduje się bliżej ulicy Zagórzańskiej ma 3 kondygnacje o łącznej powierzchni ok 180 m. kw. składa się z: - Użytkowa suterena: kuchnia, 3 pokoje , łazienka , przedpokój - Parter: kuchnia, 3 pokoje, 2 łazienki, przedpokój - Piętro: kuchnia, 3 pokoje , łazienka , przedpokój Dom drugi - znajduje się w rogu posesji, ma 2 kondygnacje każda z nich ma osobne wejście o łącznej powierzchni 120 m. kw. i składa się z: - Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój - Piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój Elewacja domów jest w stanie ogólnym dobrym, pomieszczenia wymagają remontu. Na posesji znajdują się również 2 garaże Działka jest narożna na skrzyżowaniu ul. Zagórzańskiej i ul. Kalinowej. Bardzo cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Przy samym domu (100m) znajduje się przystanek autobusowy, w odległości 2 km (10min autobusem) znajduje się stancja PKP Falenica. Odległość od centrum Warszawy około 20 km. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość niedawno oddanej południowej obwodnicy Warszawy, która łączy Wawer z innymi dzielnicami Warszawy. Węzeł przy ul. Patriotów powstaje w odległości 1,2 km. Dojazd do lotniska Chopina będzie zajmował 15 minut. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 729 000
300 m2
488 m2
15
1
Sprzedaż dotyczy działki 488,00 m.kw. na której znajdują się dwa domy: Dom pierwszy - wolnostojący, znajduje się bliżej ulicy Zagórzańskiej ma 3 kondygnacji o łącznej powierzchni ok 180 m kw. składa się z: - użytkowa wysoka suterena: kuchnia, 3 pokoje, łazienka, przedpokój - Parter: kuchnia, 3 pokoje, 2 łazienki, przedpokój - Piętro: kuchnia, 3 pokoje, łazienka, przedpokój Dom drugi - bliźniak, znajduje się w koncie posesji, ma 2 kondygnacja każda z nich ma osobne wejście o łącznej powierzchni 120 m kw i składa się z: - Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój - Piętro: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój Domy są w stanie ogólnym dobrym. Niektóre pomieszczenia są do odświeżenia, ale generalnie stan pomieszczeń jest dobry. Na posesji znajdują się również 2 garaże Działka jest narożna na skrzyżowaniu ul. Zagórzanskiej a ul. Kalinowej. Bardzo cicha i spokojna okolica, dużo zieleni. Przy samym domu (100m) znajduje się przystanek autobusowy, w odległości 2 km (10min autobusem) znajduje się stancja PKP Falenica. Odległość od centrum Warszawy około 20 km. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość nowobudowanej południowej obwodnicy Warszawy (koniec budowy jest zaplanowany na 3 kwartał 2020r), która połączy Wawer z innymi dzielnicami Warszawy. Węzeł przy ul. Patriotów powstaje w odległości 1,2 km. Dojazd do lotniska Chopina będzie zajmował 15 minut. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt