wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Mieszkanie na wynajem
Cena: 2 900
75 m2
3
4
IDEALNY
Mieszkanie na wynajem w super lokalizacji z pięknym widokiem ZALETY - mieszkanie po kapitalnym remoncie, nigdy nie używane - świetna lokalizacja - miejsce parkingowe na zamkniętym terenie w cenie - możliwość urządzenia pod potrzeby Najemcy - piękny widok z balkonu LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane bardzo blisko wyjazdu na ul. Kartuską. Szybki dojazd do centrum Gdańska. - 400m do przystanku autobusowego - 10 minut do centrum Gdańska (Stare Miasto) - sklep spożywczy 150m - Żabka 300 m - żłobek 350 m - szkoła podstawowa 500 m MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajduje się na 3 pietrze budynku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe wyposażenie. Ogrzewanie podłogowe, regulowane w każdym pomieszczeniu. Całe wyposażenie kuchni i łazienki nowe. W mieszkaniu znajduje się duży balkon z widokiem na staw. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (telewizor, meble, wyposażenie kuchni - płyta grzewcza, lodówka, zmywarka) - łazienki głównej - pralka - łazienki przy sypialni (prysznic) - sypialni (łóżko podwójne, szafa, telewizor) - sypialni - brak wyposażenia, możliwość umeblowania zgodnie z potrzebami przez Właciciela Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie mieszkania. BUDYNEK Budynek 4-kondygnacyjny zabezpieczony domofonem. W budynku znajduje się winda. Miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Teren monitorowany. Budynek w stanie idealnym. WARUNKI WYNAJMU - Minimalny okres najmu - 12 mc - Kaucja - 2 x czynsz miesięczny - Czynsz płacony z góry za miesiąc - Dla klienta indywidualnego - wyłącznie najem okazjonalny - prowizja biura - jednomiesięczny czynsz
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 1 249 000
177 m2
8
3
DO ODŚWIEŻENIA
Piękne, duże mieszkanie w starej kamienicy w centrum Wrzeszcza Mieszkanie o powierzchni 177 m2 znajduje się na wysokim parterze starej kamienicy z 1905 w urokliwej części Wrzeszcza przy ul. Sobótki. Ulica bezpośrednio sąsiaduje z wejściem do zielonej części części Wrzeszcza stanowiącej element Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. LOKALIZACJA Ulica Sobótki znajduje się w starej części Wrzeszcza tuż przy wejściu do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednocześnie bardzo blisko z tego miejsca do centrum Wrzeszcza będącego handlową dzielnicą Gdańska. - Galeria Manhattan - 500m - przystanek autobusowy - 150 m - Galeria Bałtycka - 1,4 km - dworzec kolejowy we Wrzeszczu - 1,3 km - Politechnika - 1 km - Akademia Medyczna - 1,8 km Położenie stanowi niewątpliwy atut tego miejsca, ze względu na obecność zarówno infrastruktury miejskiej jak również terenów zielonych. MIESZKANIE Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze starej kamienicy. Wejście po schodach od strony ul. Sobótki ,przy której znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia. W całym mieszkaniu zachowała się oryginalna stolarka drzwiowa. Wymieniono okna na nowe co znacząco obniża ewentualne koszty remontu lub adaptacji. Mieszkanie składa się z: - 8 pokoi - od 8,1 m2 do 28,6 m2 - łazienki - 2,7 m2 (pierwotnie sanitariaty były usytuowane inaczej, obecnie w lokalu prowadzona jest działalność gospodarcza co spowodowało zmiany konstrukcyjne i wydzielenie z części kuchennej i łazienki dodatkowy pokój biuro. Nie ma problemu z przywróceniem stanu pierwotnego). W całym mieszkaniu drewniane oryginalne podłogi. Układ mieszkania umożliwia wydzieleni dwóch odrębnych mieszkań lub zmianę przeznaczenia na usługi hotelowe. KAMIENICA Kamienica z 1905 roku w stanie dobrym. Wymieniono stolarkę okienną. Wejście do kamienicy zabezpieczone domofonem. Położona przy cichej i spokojnej ulicy.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 999 000
27231 m2
Trzy działki o łącznej powierzchni 27 231 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną W ofercie znajdują się trzy działki o łącznej powierzchni 27 231 m2 określone w księdze wieczystej jako grunty orne. OPIS NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenów przemysłowo-składowych `Trójkąt Przemysłowy` w Kościerzynie zatwierdzonego uchwałą nr LXX/547/18 Rady Miasta Kościerzyna z dnia 14 listopada 2018 r. i jest oznaczona symbolem 13.MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Kościerzyna z dnia 14 listopada 2018 na wskazanym terenie można budować: - domy jednorodzinne - budynki zamieszkania zbiorowego: o zaspakajające specyficzne potrzeby mieszkaniowe - tj. dom dziecka, dom rencisty, internat, dom akademicki itp. o Związane ze świadczeniem usług turystyki w obiektach hotelarskich - tj. hotel, motel, pensjonaty, itp. o Inne specjalistyczne WARUNKI SZCZEGÓLNE Przez teren przebiega istniejąca napowietrzna linia elektroenergetyczna wysokiego napięcia WN 110kV, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego objęta jest strefą ochronną o szerokości 20m z każdej strony co wyklucza budowę infrastruktury na stały pobyt ludzi. Zgodnie z analizą przeprowadzoną przez biegłego na potrzeby wyceny odszkodowania strefa wynosi 5300 m2 i taka została przyjęta do wyceny nieruchomości. W ocenie biegłego strefa ochronna wynosi 10m z każdej strony.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt