wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 6 500
78 m2
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 78,48 m2 na nowym osiedlu na Skoroszach. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji na dowolną działalność (obecnie wydzielone jest zaplecze z miejscem na łazienkę). Znajduje się w budynku narożnym przy skrzyżowaniu ulicy Skoroszewskiej i Starodęby, około 400 m od Al Jerozolimskich. Na osiedlu jest 450 mieszkań, w najbliższej okolicy są jeszcze 3 podobne osiedla. Wejście bezpośrednio z ulicy, przy której jest dużo dostępnych miejsc parkingowych. Wymiary lokalu to: - szerokość 6,50 m - długość 12,10 m. Prąd trójfazowy, obecny przydział mocy to 8 kW z możliwością podwyższenia w dowolnym momencie (w razie potrzeby dysponuję kontaktem do polecanego w branży energetycznej specjalisty, który skutecznie i szybko zajmuje się takimi rzeczami). W najbliższej okolicy nie ma np. dobrej apteki, delikatesów z wysokiej jakości produktami (była Alma, która cieszyła się dużym powodzeniem), pralni i podobnych usług. Za to w sąsiednim lokalu otwiera się niedługo gabinet stomatologiczny, na rogu zaś jest Pizza Hut, co już w tej chwili przyciąga sporą ilość potencjalnych klientów. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia, czy ten lokal może być dobry dla Twojego biznesu. Jerzy Cieśliński tel. 532 377 550 ---------------------------- BONUS Nieruchomości Zajmujemy się nieruchomościami - robimy to na 100%!
czytaj dalej
notatnik
Lokal na wynajem
Cena: 7 500
62 m2
8
[pour francais appellez/for english call] Oferta jakich niewiele w centrum - nowy lokal gotowy pod gastronomię (w okolicy nie ma np. sushi)! Dostępny od zaraz. Lokal jest w stanie deweloperskim, znajduje się w nim już instalacja do klimatyzacji oraz wyciąg. Reszta do własnej aranżacji. Dodatkowo mamy ZGODĘ NA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNĄ I SPRZEDAŻ ALKOHOLU. Jest również zgoda na szyld, bez dodatkowych opłat (poza kosztami wykonania i montażu, rzecz jasna). Powierzchnia całkowita: 61,92 m2 Witryna lokalu ma szerokość 3,5 m. Przydział mocy: 19,5 kW Najemca będzie miał do dyspozycji pilota otwierającego bramę wjazdową na teren osiedla. To pozwala na parkowanie bezpośrednio przed lokalem. Zgodnie z oświadczeniem dewelopera (w akcie notarialnym) lokal ten może być przeznaczony na działalność typu: salon urody, butik, restauracja, kawiarnia, bank, instytucja finansowa, biuro, apteka, placówka opieki zdrowotnej, lokal usługowy oferujący towary spożywcze i konsumpcyjne (w tym napoje alkoholowe), z możliwością całodobowego funkcjonowania, itp. Do kwoty najmu należy oczywiście doliczyć podatek VAT, czynsz administracyjny (obecnie: 470,81 zł) oraz opłaty licznikowe. Więcej szczegółów telefonicznie: Jerzy Cieśliński tel. 532 377 550 Marta Domańska tel. 533 155 727 -------------------- BONUS Nieruchomości Zajmujemy się nieruchomościami - robimy to na 100%!
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 499 000
51 m2
2
6
DOBRY
[pour francais appelez/for english call: +48 532 377 550] Można mieszkać w Miasteczku Wilanów... ale może też mieszkać bliżej centrum - na Sadybie! Proponuję świetne mieszkanie w jednym z pierwszych apartamentowców w okolicy. Stosunkowo ciche (budynek odsunięty od głównej ulicy), posiada wygodny rozkład, w ramach którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - WC - łazienka (powierzchnie pomieszczeń podane na załączonym rzucie) Dodatkowo (płatne 20 tys. zł) miejsce postojowe w garażu oraz (w cenie mieszkania) pomieszczenie w piwnicy, 3,18 m2. Świetna lokalizacja: 100 m do szkoły, 300 m do Sadyba Best Mall, na poranną kawę można się przespacerować 5 minut do włoskiej kawiarni, a autobus do centrum zatrzymuje się też całkiem niedaleko. Jeśli masz ochotę uciec od świata, Escape Room jest tuż za rogiem. Jaki jest pomysł na to mieszkanie? Można, na przykład, przenieść kuchnię do salonu i w ten sposób wygospodarować salon z aneksem oraz dwie sypialnie. Można też salon podzielić na 2 pokoje (po około 8 i 10 m2), zyskując w ten sposób 3 oddzielne pokoje i kuchnię do wspólnego użytku. Jest też pomysł na zrobienie 4 pokoi (wszak mamy tam 4 okna!), ale to już trzeba samemu zobaczyć. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane (umowa do połowy lutego), o nie przeszkadza w zakupie - niech od razu na siebie zarabia! Zapraszam do oglądania po uprzednim umówieniu się (najemca prosi o uprzedzenie o wizycie 2-3 dni wcześniej). Po więcej szczegółów zachęcam do kontaktu telefonicznego: Jerzy Cieśliński, tel. 532 377 550 ---------------------------- BONUS Nieruchomości Zajmujemy się nieruchomościami - robimy to na 100%!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt