wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 390 000
133 m2
889 m2
4
BARDZO DOBRY
Funkcjonalny i przytulny dom wolnostojący z pięknym ogrodem. BUDYNEK Dom o zgrabnej, optymalnie rozplanowanej bryle dla kilkuosobowej rodziny, posadowiony na działce o powierzchni 889 m2. Taras umiejscowiony na tyłach budynku to idealne miejsce relaksu, podobnie jak zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, zapewniającymi intymność i komfort użytkowania. W ogrodzie domek gospodarczy oraz wiata. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, polbruk. Na powierzchnię domu - 132,9 m2 składa się: PARTER - przedsionek - 4,50m2 - hall z komunikacją - 6,10 m2 - salon z kominkiem i wyjściem na ogród - 24,10 m2 - jadalnia - 9,80 m2 - kuchnia w zabudowie- 7,60 m2 - kotłownia - 3,30 m2 - WC - 1,60 m2 - garderoba - 2,80 m2 RAZEM: 59,80 m2 - garaż jednostanowiskowy - 19,20 m2 Na PIĘTRO prowadzą dębowe schody: - hall - 6,10 m2 - pokój z wejściem na balkon - 14,50 m2 - pokój z wejściem na balkon - 14,90 m2 - pokój - 11 m2 - łazienka z wanną, kabiną prysznicową i WC - 7,40 m2 RAZEM: 53,90 Dodatkowo nieużytkowe poddasze pełniące funkcję strychu. DODATKOWE INFORMACJE - dom wybudowany z cegły typu POROTHERM, dachówka BRAAS - okna drewniane nowego typu - ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego - podłogi: na parterze - panele, na piętrze - deska barlinecka, kuchnia, łazienka - terakota - kominek bez płaszcza wodnego Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 135 000
3362 m2
Piękna działka w malowniczej lokalizacji. LOKALIZACJA Działka położona w miejscowości Chwarstnica oddalonej ok. 15 min. od Gryfina oraz 30 min. od Szczecina (S3). We wsi znajduje się zabytkowy kościół, sklep i szkoła. Lokalizacja działki jest jej ogromnym atutem. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, znajdujące się w okolicy jeziora i duża powierzchnia działki pozwalają na stworzenie wyjątkowego miejsca do życia. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 3362 m2 ma kształt trójkąta. Grunty opisane jako grunty orne - rodzaj RIIIb, RIVb i RV. Dostępne uzbrojenie - w drodze, ok. 80 m od działki - woda i prąd. Odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe, docelowo do sieci kanalizacyjnej. W wydanej w 2007 roku decyzji o warunkach zabudowy teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ze zgodą na budowę domu jednorodzinnego z garażem. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy wynosi 0,08, co umożliwia lokalizację zabudowy o maksymalnej powierzchni 269 m2. Obowiązująca forma dachów - dachy dwuspadowe. Kąt nachylenia połaci głównych od 40 do 45 stopni. Oferta godna uwagi ze względu na atrakcyjną powierzchnię, lokalizację i gotowość do budowy wymarzonego domu z dużym ogrodem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3362 m2. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 135 000
3362 m2
Piękna działka w malowniczej lokalizacji. LOKALIZACJA Działka położona w miejscowości Chwarstnica oddalonej ok. 15 min. od Gryfina oraz 30 min. od Szczecina (S3). We wsi znajduje się zabytkowy kościół, sklep i szkoła. Lokalizacja działki jest jej ogromnym atutem. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, znajdujące się w okolicy jeziora i duża powierzchnia działki pozwalają na stworzenie wyjątkowego miejsca do życia. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 3362 m2 ma kształt zwężającego się prostokąta o wymiarach 30x122 m. Dostępne uzbrojenie - w drodze, ok. 80 m od działki - woda i prąd. Odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe, docelowo do sieci kanalizacyjnej. W wydanej w 2007 roku decyzji o warunkach zabudowy teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ze zgodą na budowę domu jednorodzinnego z garażem. Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy wynosi 0,08, co umożliwia lokalizację zabudowy o maksymalnej powierzchni 269 m2. Obowiązująca forma dachów - dachy dwuspadowe. Kąt nachylenia połaci głównych od 40 do 45 stopni. Oferta godna uwagi ze względu na atrakcyjną powierzchnię, lokalizację i gotowość do budowy wymarzonego domu z dużym ogrodem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3362 m2. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 990 000
181 m2
1225 m2
5
BARDZO DOBRY
Funkcjonalny i komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej. BUDYNEK Nieruchomość została podzielona na strefę dzienną znajdującą się na parterze i strefę nocną na piętrze. Parter: - przestronny, doskonale doświetlony salon z jadalnią i wyjściem na taras - 34,8 m2 - gabinet - 11,1 m2 - łazienka z WC i kabiną prysznicową - 4,5 m2 - kuchnia - 10,9 m2 - hall - 11,7 m2 - przedsionek - 4,5 m2 - kotłownia - 4,8 m2 - garaż - 19,9 m2 Kamienne schody prowadzą na piętro, na którym znajdują się: - korytarz z balkonem - 10 m2 - sypialnia z balkonem - 21,9 m2 - sypialnia - 14,2 m2 - sypialnia - 14,1 m2 - duża łazienka z prysznicem, wanną i WC - 18,2 m2 Dom wybudowany w technologii Ytong, wykończony materiałami wysokiej jakości, z dbałością o detale. Okna i drzwi drewniane - Urzędowski. Dach pokryty dachówką ceramiczną. W 2021 roku przeprowadzono następujące prace remontowe: - malowanie i konserwacja elewacji - szlifowanie i malowanie podbitki wraz z montażem obróbki blacharskiej w celu zabezpieczenia desek czołowych - wymiana izolacji i płytek na balkonach - renowacja stolarki okiennej - wymiana zadaszenia tarasu na blachę na rąbek oraz montaż podbitki drewnianej - konserwacja wiaty ogrodowej - pomalowanie na kolor elewacji domu - montaż instalacji fotowoltaicznej 3,5 kW. Dom posadowiony na działce o wielkości 1225 m2, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Zadbany ogród z licznymi nasadzeniami to doskonałe miejsce na odpoczynek czy plac zabaw dla dzieci. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, apteka, przychodnia, przedszkole. Bliska odległość Puszczy Wkrzańskiej czy drogi rowerowe sprzyjają spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. DODATKOWE INFORMACJE: termin wydania nieruchomości - ok. 9 miesięcy. Zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 080 000
3031 m2
Malowniczo położona działka o powierzchni 3031 m2 z możliwością podziału na trzy działki. Na jednej z 3 części rozpoczęto budowę domu - obecnie stan zero. Działka w spokojnym miejscu, blisko lasu, na pograniczu Wołczkowa i Dobrej. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i przestrzeń. W sąsiedztwie domy. Działka o powierzchni 3031 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40mx77m. Teren płaski o suchym podłożu - wykonano badania geotechniczne, oznaczony jako łąki trwałe. Dojazd do nieruchomości drogą z płyt betonowych oraz drogą polną. Media: - skrzynka ZK na działce, - gaz przy granicy działki (wydane warunki przyłączy), - woda na działce, - kanalizacja - brak, konieczność wykonania przydomowej oczyszczalni lub zbiornika bezodpływowego. Działka z wydaną w czerwcu 2016 roku Decyzją o warunkach zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz z wydanym pozwoleniem na budowę i dziennikiem budowy. Warunki i wymagania dotyczące zabudowy: - maksymalna powierzchnia zabudowy terenu inwestycji - 16% - dach dwuspadowy lub wielospadowy, kąty nachylenia głównych połaci dachowych 40-45 stopni - minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50% powierzchni terenu inwestycji - realizacja minimum dwóch miejsc postojowych na terenie działki dla każdego lokalu mieszkalnego. Bardzo dobry dojazd do centrum Szczecina. W okolicy lasy, jezioro Głębokie, liczne szlaki rowerowe i piesze. Dodatkowe informacje do uzyskania w biurze. Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt