wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Obiekt na wynajem
Cena: 38 544
2336 m2
3
Ofertę wynajmu stanowi hala magazynowa położona w Stobnie , 10 km od centrum Szczecina, gmina Kołbaskowo. Nieruchomość zlokalizowana jest jest w pobliżu tras wylotowych do Gdańska , Poznania i Bydgoszczy oraz blisko dojazdu do drogi S3 i autostrady A6 . Dużym atutem tego miejsca, jest również bliskość przejścia granicznego Szczecin - Kołbaskowo. Oferowana hala jest jedną z czterech hal w kompleksie, położona jest na ogrodzonym i oświetlonym terenie. Jest to hala jednonawowa, jednokondygnacyjna wykonana w konstrukcji stalowej. Posadzki w halach magazynowych wykonane są w nowoczesnej technologii korundowej chroniącej przed pyleniem o nacisku 6T/m2 . Powierzchnia hali do wynajęcia wynosi: 2336 m2. i pom. socjalno - biurowych : 98,1 m2. Wysokość hali 12 m. Hala posiada z przodu 3 doki hydrauliczne dostosowane do załadunku i wyładunku samochodów TIR. Z tyłu hali są 4 duże bramy na poziomie `0`., instalacja tryskaczowa do automatycznego gaszenia pożaru. Wyposażona jest w 2 nagrzewnice gazowe do utrzymywania odpowiedniej temperatury wewnątrz hali. Cały kompleks jest chroniony przez profesjonalną agencję ochrony w dni powszednie od 15 00 do 7 00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i święta 24h/dobę. Cena za 1 m2 powierzchni magazynowej wynosi 16,50 zł netto + VAT Cena za 1 m2 powierzchni biurowo- socjalnej wynosi 26 zł netto + VAT Opłata eksploatacyjna wynosi 1,90 zł /m2 Media rozliczane wg wskazań liczników lub na podstawie refaktury. Opłata za oświetlenie terenu nieruchomości, na której położone są hale ponoszona jest przez wszystkich najemców proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni, w tym przypadku wskaźnik wynosi 19,2% . Unikatowa loklaizacja, wysoki standrad obiektu i konkurencyjna cena najmu to główne atuty oferowanej nieruchomości. Termin wydania obiektu - od zaraz:) Zapraszamy na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 3 850 000
2656 m2
6241 m2
Hala produkcyjna z suwnicą 3,2T Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 6241 m 2 zabudowany budynkiem dwunawowej hali produkcyjnej o powierzchni 2297m 2 i części socjalno-biurowej 410m 2. Przedmiotowy budynek jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w latach 80-90 tych XX wieku. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią zabudowania przemysłowe (budynki magazynowe, warsztatowe, produkcyjne), obiekty handlowo-usługowe oraz biurowe, oczyszczalnia ścieków oraz rzeka Odra Zachodnia wraz z kanałami. Hala produkcyjna wykonana jest w konstrukcji stalowej, podzielona została na dwie niezależne części produkcyjne o powierzchni 1160 m2 każda z suwnicami 3,2T i cześcią biurowo-socjalną 205 m 2 każda wykonaną w technologii murowanej, biura klimatyzoane. Standard biur i hali - foto. Hala ma wysokość 7m do kratownicy, ogrzewanie nawiewowe, nowe świetlenie, bramy przelotowe 5x5 m i 5x4 m, plac manewrowy ok. 1 100m2. Zbywany obiekt jest w 100% wynajmowany, od lat generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości. W związku z powyższym istnieje możliwość alternatywnie zakupu pustego obiektu lub z Najemcami:) Uwaga: Do wglądu dysponujemy kompletną dokumentacją techniczna i finansową firmy. Zapraszamy na prezentację:)
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 748 000
301 m2
477 m2
6
DOBRY
Nowa cena:))) Chcesz zamieszkać w w cichej części Żelechowa? Poszukujesz miejsca na własne lokum wraz z gabinetem, biurem? Szukasz energooszczędnego domu z samodzielnym mieszkaniem na wynajem? Jeżeli tak, to możemy zaproponować Ci taki dom :) Ofertę sprzedaży stanowi dom jednorodzinny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Budunek zlokalizowany jest w otoczeniu wyłącznie zabudowy jednorodzinej, (koniec ulicy osiedlowej), bardzo cicha okolica. Zbywany dom wybudowany został 1994 roku, na działce ( własność) o powierzchni 477m 2, wykonany metodą tradycyjną, ściany wewnętrzne i zewnętrzne piwnicy z bloczków betonowych, ściany parteru i podddasza o konstrukcji drewnianej dodatkowo ocieplone styropianem 10 cm plus putz, w dachu wielospadowym - dachówka betonowa. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 301 m 2, użytkowa 211 m 2. Dom całkowicie podpiwniczony : samodzielne miszkanie/gabinet ok. 80 m2, pomieszczenie gospodarcze 26 m2 i garaż 19 m 2. Z piwnicy możliwość wejścia do domu. Parter domu stanowi podcień wraz przedsionkiem ok. 30 m2, salon 23 m 2 z wyjściem na taras 23 m 2, kuchnia z jadalnią ok. 13 m 2, wc plus komunikacja. Strefę nocną na poddaszu stanowią dwie sypialnie 19/ 20 m 2, łazienka 6 m 2 i taras nad garażem 29m2 . Standard domu - foto. Dom ogrzewany jest z pieca dwuobiegowego, bardzo niskie koszty (ok.3000 zł rocznie). Media - woda, kanalizacja , prąd (siła), gaz. Teren ogrodzony z w dwoma miejscami postojowymi przed posesja:) Szczególnie polecamy osobom wolnych zawodów. Niezależne mieszkanie usytuowane w przyziemiu stwarza możliwość prowadzenia gabinetu, kancelarii, pracowni, lokal ten może być wynajmowany również na cele mieszkaniowe. Lokalizacja ( cichy i bardzo dobrze skomunikowany rejon ), niska cena sprzedaży , duży potencjał inwestycyjny to główne atuty oferowanej nieruchomości - zapraszamy na prezentację. Uwaga: Opcjonalnie istnieje mozliwość zamiany domu na mieszkanie ( nowe budownictwo, 2 pokoje, najlepiej Żelechowa), za dopłatą. Taka szansa może się już nie powtórzyć, złóż swoją ofertę:)
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 980 000
319 m2
19900 m2
6
IDEALNY
Na sprzedaż rezydencja na Pojezierzu Wałeckim:) Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą p o s i a d ł o ś ć , zlokalizowaną we wsi Ługi Wałeckie, w powiecie wałeckim, gminie Wałcz. Nieruchomość położona jest na Pojezierzu Wałeckim, w pobliżu słynnego szlaku kajakowego Pętli Wałeckiej, niekończących się terenów leśnych. Zbywaną nieruchomość stanowią zabudowane grunty rolne o powierzchni 1.9900 ha, ogrodzone, podzielone na cz. rolną (sad) i rekracyjno - mieszkalną (dom wolnostojacy wraz z przyległym ogrodem). Budynek mieszkalny z 1920 roku, dawniej "Agronomówka" przeszedł w 2002 roku kapitalny remont. Właściciel dokonał szeregu prac restauracyjnych, począwszy od izolacji pionowej i poziomej budynku (ocieplenie 65 cm) przez remont dachu do wymiany wszystkich okien i okiennic z zachowaniem oryginalnych kształtów oraz pierwotnej architektury całego obiektu. Dom ma powierzchnię całkowitą 318 m2, użytkową 239 m2. Strefę dzienną stanowi reprezentacyjny salon z kominkiem 48 m2, obszerna kuchnia 17,65 m2 (w cenie zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd) z jadalnią 23,45 m2, gabinet 15,42 m2, pokój kąpielowy 14,41 m2, wiatrołap i komunikacja ok. 18m2. Strefę nocną stanowią 4 sypialnie w tym jedna z łązienką (14,79/16,90/53/64/32,27 m2). Komfort i funkcjonalność pomieszczeń jak i otoczenia wokół budynku zwraca szczególną uwagę. Do wykończenia użyto materiałów wysokiej jakości (w zał. foto). Właściciele posesji szczególną uwagę przywiązali do zagospodarowania terenu okalającego dom tworząc niepowtarzalny klimat tego miejsca. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki. Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt