wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 580 000
180 m2
619 m2
5
1
BARDZO DOBRY
Dom po remoncie i budynek garażowo-warsztatowy!!! Możliwość funkcjonowania jako dwa niezależne mieszkania! Nieruchomość zlokalizowana na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Wielgowo. Budynek usytuowany w drugiej linii zbudowy na działce o powierzchni 619m2, wybudowany na początku lat osiemdziesiątych, 3 lata temu przeprowadzono jego remont. Na całość składają się trzy kondygnacje: przyziemie(piwnica), parter i piętro. Parter składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową połączonej z WC, - obszernego przedpokoju. Pietro składa się z: - pokoju dziennego, - dwóch sypialni, - obszernej kuchni, - łazienki wyposażonej w bezbrodzikową kabinę prysznicową i WC, - obszernego przedpokoju. W przyziemiu wyrózniamy: - 2 pomieszczenia gospodarcze, - kotłownię - garaż jednostanowiskowy Dom 3 lata temu przeszedł termomodernizację: została ocieplona i pomalowana elewacja w calości, wykonano remont dachu, przeprowadzono remont wszystkich pomieszczeń na piętrze zwymianą m.in. drzwi wejściowych do pokoi, remotem łazienki. Ściany na piętrze we wszystkich pokojach gładkie - malowane, na podłodze panele, w kuchni częściowo panele częściowo gres. Łazienka wykończona glazurą i terakotą w pastelowych kolorach, zamontowana kabina bezbrodzikowa. Okna w domu wymieniono na PCV. Ogrzewanie z pieca gazowego dwuobiegowego (w chwili obecnej wykorzytywana tylko funkcja c.o.), ciepła woda z dużego bjlera elektrycznego (ok.200 l). Własne ujęcie wody ze studni głębinowej. Możliwość użytkowania również pieca na paliwo stałe (węgiel, koks, drewno) W chwili obecnej w dzielnicy Wielgowo prowadzone są prace modernizacyjne sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w związku z powyższym w niedługim czasie będzie istniała możliwość podłączenia całości nieruchomości do wodociągów i kanalizacji. Na terenie posesji usytuowany budynek gospodarczy z garażem wyposażonym w kanał oraz trzema pomieszczeniami, które mogą być wykorzystane np. na warsztat. Budynek o powierzchni 90,35m2. Polecam ze względu na lokalizację w cichej i spokojnej części dzielnicy, w niewielkiej odległości od Puszczy Bukowej. Niewielka odległość do głownej ulicy dzielnicy, sklepów, przystanków komunikacji miejskiej daje duże możliwości skomunikowania z centrum miata. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Dom na sprzedaż
Cena: 1 800 000
250 m2
5200 m2
5
BARDZO DOBRY
Dom na działce 5200m!!! Możliwość wydzielenia 3 dodatkowych działek! Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję Kupującego pokrywa Sprzedający Nieruchomość zlokalizowana w Ustowie. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 5200m2, wybudowany w 1999 roku Na całość składają się trzy kondygnacje: przyziemie(piwnica), parter i piętro. Parter składa się z: - pokoju dziennego z kominkiem i wyjściem na b. duży taras, - pokoju gościnnego - jadalni - łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową, - dużej kuchni wyposażonej w meble w zabudowie, - przedpokoju. Piętro składa się z: - trzech dużych sypialni, - pokoju kąpielowego z wanną narożną, bidetem i WC, - przedpokoju. W przyziemiu wyróżniamy: - 2 pomieszczenia gospodarcze, - kotłownię - garaż jednostanowiskowy - łazienkę Ściany we wszystkich pokojach gładkie - malowane, na podłodze panele, w kuchni terakota. Łazienki wykończone glazurą i terakotą. Okna w domu drewniane, starszego typu. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwu obiegowego. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Możliwość podziału działki na mniejsze z wytyczeniem drogi dojazdowej wewnętrznej. Polecam ze względu na lokalizację z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum handlowego "Kołbaskowo", dojazd do centrum Szczecina w kilkanaście minut, niewielka odległość do autostrady i granicy państwa. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 399 000
74 m2
4
4
DO REMONTU
Oferta dla osób, które cenią szybki dojazd do Centrum miasta!!!! Mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Niebuszewa i Niemierzyna, w budynku z cegły z 1989r. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,04m2 na którą składają się: - pokój dzienny o powierzchni ok. 20 m2, - sypialnia ok. 12m2 z wyjściem na duży balkon od strony podwórka, - sypialnia ok. 9m2, - sypialnia ok. 9m2, - kuchnia ok. 11m2, - łazienka ok 4m2, - przedpokój Mieszkanie do własnej aranżacji. Podłogi wykończone parkietem bukowym we wszystkich pokojach, w łazience na podłodze glazura. Ściany przedpokoju wykończone drewnem. W pokojach ściany gładkie malowane, tynkowane. Łazienka wykończona terakotą i glazurą starszego typu wyposażona w wannę, z miejscem na ustawienie i podłączenie pralki w formie wnęki. Kuchnia wykończona glazurą i terakotą, bez wyposażenia. Do mieszkania prowadzą podwójne drzwi wejściowe, okna wyminione na PCV. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4m2 Koszty eksploatacyjne mieszkania to czynsz na poziomie ok. 430 zł, w który wliczone są zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie czystości, wywóz śmieci oraz administrowanie budynkiem. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej co zapewnia dobre skomunikowanie z centrum Szczecina. Polecam ze względu na lokalizację w niewielkiej odległości od centrum miasta, obiektów użyteczności publicznej, Muzem Techniki a także parku Kasprowicza. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. Chcesz osobiście poznać plusy oferty - zadzwoń i umów się na prezentację! Mieszkanie do wydania "od zaraz"!!!!
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 389 000
52 m2
3
2
BARDZO DOBRY
Oferta dla osób ceniących ciszę i spokój!!!! Mieszkanie zlokalizowane na strzeżonym, zamkniętym osiedlu w dwupiętrowym budynku, na 2 pietrze. Rok budowy 2009, powierzchnia użytkowa mieszkania to 51,58m2, (licząc po podłodze ok. 61m2 powierzchni całkowitej)na która składają się - pokój dzienny o powierzchni ok. 30 m2 wraz z aneksem kuchennym (wyposażenie AGD oraz meble w zabudowie pozostają w cenie mieszkania) - sypialnia ok. 10m2 - łazienka ok 4m2 - przedpokój - drugi poziom mieszkania to pokój w formie "Open Space" o powierzchni całkowitej (po podłodze) ok. 15m2 Mieszkanie posiada 2 balkony - wyjście z pokoju dziennego oraz sypialni. Mieszkanie wykończone z dużą starannością. Podłogi wykończone panelami we wszystkich pokojach, w łazience na podłodze glazura. Ściany gładkie malowane i tapeta, łazience wykończone ładną terakotą. Łazienka z WC wyposażona w kabinę prysznicową. Przestrzeń pod schodami zaadoptowana na dwie, funkcjonalne obszerne szafy (schowki). Mieszkanie bardzo słoneczne, super doświetlone światłem dziennym. Koszty eksploatacyjne mieszkania to czynsz na poziomie ok. 420 zł, w który wliczone są zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie czystości, wywóz śmieci oraz ochronę osiedla. Na osiedlu zlokalizowane place zabaw dla dzieci, boiska, miejsca postojowe dla mieszkańców. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej co zapewnia dobre skomunikowanie z centrum Szczecina. Polecam ze względu na lokalizację na strzeżonym, cichym i spokojnym osiedlu zapewniającym odpoczynek od zgiełku miasta. szczególnie SUPER oferta dla ludzi ceniących spokój i odpoczynek z dala od ulicznego ruchu. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. Chcesz mieszkać z dala od hałasu miasta a jednocześnie w miejscu zapewniającym szybki dostęp do jego centrum zadzwoń i umów się na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 2 230 000
13740 m2
Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, pętla szybkiego tramwaju, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 250 000
6266 m2
Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt