wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 5 000 000
5156 m2
Komercyjny obiekt na sprzedaż w prawobrzeznej dzielnicy miasta Dąbie. Całość obiektu to dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 5156 m2 - jedna z nich zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej ok. 2000m2. Budynek biurowy w chwili obecnej wykorzytywany przez kilka firm będących najemcami powierzchni. Składa się z dwóch kondygnacji: piętro i parter po ok 1000m2 powierzchni użytkowej każda. W budynku istnieją przyłacza mediów: woda, prąd kanalizacja. Pomieszczenia częściowo są klimatyzowane. Wszystkie pomieszczenia okablowane siecią tele-informatyczną, sieć elektryczna dostosowana do zapotrzebowania na energię elektryczną do całości odbiorców, zabezpieczona częściowo przed spadkami napięcia i przepięciami. Każda kondygnacja posiada wydzielone zaplecze socjalne i sanitarne zapewniające swobodne korzystanie z niego przez użytkownikó biur. Częć obiektu będąca gruntem przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną - wydane warunki zabudowy (na chwilę obecną brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego). Warunki zabudowy przedstawiają się następująco: 1. funkcja zabudowy: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna 2. wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu - 25% 3. powierzchnia biologicznie czynna: minimum 50% powierzchni terenu inwestycyjnego 4. szerokość elewacji frontowej: 31-46m 5. wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (spodu okapu): 6,7-7,3m 6. geometria dachu: - dach stromy, minimum dwuspadowy o kącie nachylenia głównej połaci 30-45 stopni - kierunek głównej kalenicy - równolegle do osi ul. Szybowcowej - wysokość górnej krawędzi głównej kalenicy: 11-13,5m 7. zaopatrzenie w wodę: z istniejącej sieci wodociągowej 8. sposób od[prowadzenia ścików: zgodnie z warunkami określonymi przez zarządcę sieci 9. zaopatrzenie w energię elektryczną: zgodnie z warunkami technicznymi przyłącza określonymi przez zarządcę sieci 10. sposób zaopatrzenia w gaz: zgodnie z warunkami technicznymi przyłącza określonymi przez zarządcę sieci 11. wymagana ilość miejsc parkingowych: nie mniej niż 1mp/lokal mieszkalny Właścicciel w chwili obecnej posiada koncepcję inwestycji, w/g której przewidziana jest budowa budynku czterokondygnacyjnego o następujących parametrach: 1. powierzchnia użytkowa mieszkań : - Wariant nr I ok.2300 m2 + 29-30 garaży w przyziemiu - Wariant nr II ok. 2700 m2 bez garaży w przyziemiu 2. Wielkość planowanej zabudowy (w obrysie budynku) - ok 1400m2 3. wymiary planowanego budynku: - szerokość skrzydła bocznego 32-35 m - wielkość skrzydła bocznego 20m - długość tylnej elewacji 48 m - szerokość elewacji frontowej (łączna kolejnych fragmentów budynku) - do 55m - górna krawędź elewacji frontowej - do 10m - górna wysokość kalenicy od poziomu terenu - do 17m Działka zlokaliwana w rozwijającej się pod wzgledm zabudowy wielorodzinnej części dzielnicy. Polecam ze względu na lokalizację i możliwość przejęcia istniejących ustaleń dotyczących zabudowy terenu. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 5 000 000
5156 m2
5156 m2
40
1
Komercyjny obiekt na sprzedaż w prawobrzeżnej dzielnicy miasta Dąbie. Całość obiektu to dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 5156 m2 - jedna z nich zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej ok. 2000m2. Budynek biurowy w chwili obecnej wykorzytywany przez kilka firm będących najemcami powierzchni. Składa się z dwóch kondygnacji: piętro i parter po ok 1000m2 powierzchni użytkowej każda. W budynku istnieją przyłacza mediów: woda, prąd kanalizacja. Pomieszczenia częściowo są klimatyzowane. Wszystkie pomieszczenia okablowane siecią tele-informatyczną, sieć elektryczna dostosowana do zapotrzebowania na energię elektryczną do całości odbiorców, zabezpieczona częściowo przed spadkami napięcia i przepięciami. Każda kondygnacja posiada wydzielone zaplecze socjalne i sanitarne zapewniające swobodne korzystanie z niego przez użytkownikó biur. Częć obiektu będąca gruntem przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną - wydane warunki zabudowy (na chwilę obecną brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego). Warunki zabudowy przedstawiają się następująco: 1. funkcja zabudowy: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna 2. wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu - 25% 3. powierzchnia biologicznie czynna: minimum 50% powierzchni terenu inwestycyjnego 4. szerokość elewacji frontowej: 31-46m 5. wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (spodu okapu): 6,7-7,3m 6. geometria dachu: - dach stromy, minimum dwuspadowy o kącie nachylenia głównej połaci 30-45 stopni - kierunek głównej kalenicy - równolegle do osi ul. Szybowcowej - wysokość górnej krawędzi głównej kalenicy: 11-13,5m 7. zaopatrzenie w wodę: z istniejącej sieci wodociągowej 8. sposób od[prowadzenia ścików: zgodnie z warunkami określonymi przez zarządcę sieci 9. zaopatrzenie w energię elektryczną: zgodnie z warunkami technicznymi przyłącza określonymi przez zarządcę sieci 10. sposób zaopatrzenia w gaz: zgodnie z warunkami technicznymi przyłącza określonymi przez zarządcę sieci 11. wymagana ilość miejsc parkingowych: nie mniej niż 1mp/lokal mieszkalny Właścicciel w chwili obecnej posiada koncepcję inwestycji, w/g której przewidziana jest budowa budynku czterokondygnacyjnego o następujących parametrach: 1. powierzchnia użytkowa mieszkań : - Wariant nr I ok.2300 m2 + 29-30 garaży w przyziemiu - Wariant nr II ok. 2700 m2 bez garaży w przyziemiu 2. Wielkość planowanej zabudowy (w obrysie budynku) - ok 1400m2 3. wymiary planowanego budynku: - szerokość skrzydła bocznego 32-35 m - wielkość skrzydła bocznego 20m - długość tylnej elewacji 48 m - szerokość elewacji frontowej (łączna kolejnych fragmentów budynku) - do 55m - górna krawędź elewacji frontowej - do 10m - górna wysokość kalenicy od poziomu terenu - do 17m Działka zlokaliwana w rozwijającej się pod wzgledm zabudowy wielorodzinnej części dzielnicy. Polecam ze względu na lokalizację i możliwość przejęcia istniejących ustaleń dotyczących zabudowy terenu. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 420 000
64 m2
3
4
IDEALNY
Polecam 3 pokojowe mieszkanie w idealnym standardzie, w super lokalizacji na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze czteropietrowego budynku z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia mieszkania to 63,87m2 (w księdze wieczystej powierzchnia mieszkania została zsumowana z powierzchnią 4,59m2 piwnicy - całośc to 68,46m2). Składają się na nią 3 pokoje o powierzchniach odpowiednio ok. 23/12/8 m2, kuchni ok. 7,5m2, przedpokoju 8m2 oraz łazienki i osobnego WC. Standard mieszkania wysoki, kilka lat wstecz przeszło kapitalny remont z wymianą wszystkich instalacji. Ściany w przedpokoju i pokojach gładzone, malowane, w kuchni częsciowo malowane, częściowo szkło "Lacobel", łazienka i WC wykończone glazurą i terakotą. Łazienka wyposażona w wannę. Podłogi w salonie i przedpokoju drewniane, w sypialni i mniejszym pokoju na podłodze panele. Okna w całym mieszkaniu wymienione na PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W sypialni i przedpokoju duże szafy w zabudowie typu "Komandor". Czynsz administracyjny to ok. 420 zł, w który wliczone są zaliczki na zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóż śmieci, utrzymanie czystości, administrowanie budynkiem. W czynszu ujęte opłaty za gaz w formie ryczałtu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych wkładów finansowych. Polecam ze względu na stndard wykończenia mieszkania oraz jego lokalizację w bezpośrednij odległości od zaplecza handlowo usługowego, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkola. W odlegości ok. 400 m funkcjonuje ryneczek "Słoneczne" , w niedużej odległości szkoła podstawowa z basenem, oraz centrum handlowe "Helios" z punktami handlowymi, usługowymi i bankami. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 3 620 000
8931 m2
Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną położona w dzielnicy Gumieńce, w idealnej lokalizacji pod względem wyjazdu do granicy państwa. Całość nieruchomości to 8931m2, na którą składają się trzy działki. Dwie działki stanowią użytkowanie wieczyste do 2099r. Jedna działka jest odrębną własnością. Grunt w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych ulic osiedla, z możliwością dojazdu z dwóch stron. Nieruchomość sprzedawana jest z udziałami w przylegających drogach. Uzbrojenie w postaci mediów w przebiegającej bezpośrednio przy działce ulicy. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W 2017 roku (obowiązujące 3 lata) wydane zostały "Warunki zabudowy" pod zabudowę przemysłową z funkcją produkcyjno - magazynową z częścią socjalną. - wysokość zabudowy do górnej krawędzi elewacji: do 12 m - szerokość elewacji budynku nie więcej niż 16 m2 - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - nie większy niż 60% - wielkość wskaźnika powierzchni biologicznie czynnej - nie mniejszy niż 20%. Ze względu na usytuowanie gruntu oraz znajdująca się w otoczeniu infrastrukturę produkcyjno - handlowo - usługową nie ma możliwości wykorzystania działki na cele inwestycji mieszkaniowych. W chwili obecnej właściciel jest na etapie finalizowania projektu budowy hali przemysłowej z niezbędną infrastrukturą oraz uzyskania pozwolenia na jej budowę. Istnieje możliwość przejęcia gotowego projektu z wszelkiego rodzaju zgodami (np. projekty i decyzje przyłącza energetyczne z decyzją na jego wykonanie itp.) - warunki do uzgodnienia między stronami Cena całości gruntu to 3 620 000, do której należy doliczyć podatek VAT. Polecam ze względu na lokalizację, szczególnie z powodu idealnego wyjazdu na drogi prowadzące do granicy Państwa w Kołbaskowie lub drogi wojewódzkie i powiatowe łączące Szczecin z południowymi i północnymi obszarami Polski. Ponadto polecam również ze względu na możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy (przejęcie gotowego projektu) co niewątpliwie zaoszczędzi czas i skróci biurokratyczne procedury. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.
czytaj dalej
notatnik
Dom na wynajem
Cena: 4 800
202 m2
870 m2
3
1
IDEALNY
Parterowy, komfortowy dom do wynajęcia zlokalizowany w cichej części Mierzyna. Dom posadowiony na działce o powierzchni 870m2. Powierzchnia całkowita to 202 m2, powierzchnia użytkowa to 170m2. Składają się na nią: - obszerny salon z kominkiem - kuchnia - dwie sypialnie - dwie łazienki - dwa pomieszczenia gospodarcze - garderoba zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z sypialni - garderoba w wiatrołapie domu - pomieszczenie gospodarcze (kotłownia) z piecem dwu obiegowym firmy Saunier Duval z zasobnikiem wody - garaż dwustanowiskowy - dodatkowa powierzchnia ok. 40m2 na poddaszu w formie "open space" (nie wliczana do powierzchni użytkowej) Dom wykończony materiałami wysokiej jakości. Podłoga w salonie wykończona gresem polerowanym. Wszystkie okna PCV w kolorze dębu. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie firmy "Kaczmarek" ze sprzętem AGD. Łazienki w glazurze i terakocie o neutralnych kolorach - jedna wyposażona w kabinę prysznicową, druga wyposażona w wannę i kabinę prysznicową (zlokalizowana bezpośrednio przy większej sypialni) Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego dwu obiegowego. Sypialnie ogrzewane tradycyjnymi kaloryferami. Salon, kuchnia i komunikacja ogrzewane podłogowo. Ogrzewanie kominkowe po uzgodnieniu szczegółów z właścicielem. Budynek ocieplony. Dach wykończony dachówką ceramiczną. Całość posesji ogrodzona. Wjazd na posesję i do garażu przez bramy sterowane elektrycznie. Dodatkowo niezależne wejście do domu z garażu. Całość zabezpieczona alarmem z możliwością podziału na strefy. Koszt najmu domu to 4800 zł/ miesiąc, dodatkowo najemca ponosi opłaty za media (woda, ścieki, prąd, gaz, wywóz śmieci). Wymagana bezzwrotna kaucja gwarancyjna w wysokości 5000zł. Preferowany okres najmu co najmniej rok oraz forma najmu okazjonalnego. (szczegóły do uzgodnienia z właścicielem) Polecam ze względu na lokalizację w dobrze skomunikowanej części Mierzyna, w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej i z łatwym dojazdem do centrum miasta. Zapraszam do osobistej weryfikacji nieruchomości podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 565 000
70 m2
3
3
BARDZO DOBRY
Cisza, spokój i nowoczesność, wszystko w jednym miejscu. Mieszkanie w budynku apartamentowym w prestiżowej lokalizacji - osiedle "Park Ostrowska" Nieruchomość zlokalizowana w nowoczesnym budynku z 2012 roku na drugim piętrze o powierzchni 70,18m2 ( w księdze wieczystej podana powierzchnia łączna z przynależą komórką lokatorską 73,07m2) Na podaną powierzchnię składają się: - pokój z aneksem kuchennym 26,71m2 - dwie sypialnie o powierzchniach odpowiednio 9,76m2 i 8,10m2 - antresola 24,27m2 - łazienka o powierzchni 4,63m2 - przedpokój Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,18m2 oraz stanowisko parkingowe. Całość wykonana z materiałów wysokiej klasy. Ściany w mieszkaniu gładkie malowane, łazienka wykończona modną glazurą i terakotą, wyposażona w wannę. Okna w mieszkaniu drewniane nowego typu. Nad antresolą zamontowano okna połaciowe ze sterowanymi pilotem roletami solarnymi. Wejście na antresolę za pomocą nietypowych architektonicznie schodów. Całość powierzchni antresoli do własnej aranżacji. Podłogi wykończone panelami o wysokiej klasie ścieralności. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz administracyjny to ok. 360 zł, w który wliczają się zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie czystości, wywóz śmieci. W cenie mieszkania pozostają zabudowy stałe takie jak meble w zabudowie kuchennej z wyposażeniem w sprzęt AGD firmy "Bosch", wyposażenie i umeblowanie łazienki. Polecam ze względu na lokalizacje w cichym i spokojnym zakątku miasta w otoczeniu zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów pozwalających na rekreację i wypoczynek. Niewielka odległość do centrum miasta i przystanki komunikacji miejskiej dają możliwość szybkiego dotarcia do centrum. Ponadto polecam nieruchomość ze względu na standard wykonania i jakość użytych materiałów zarówno do wykończenia mieszkania jak i do wykonania całości osiedla. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji mieszkania.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 257 000
52 m2
3
1
BARDZO DOBRY
Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze przedwojennego jednopiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania to 51,72 m2. W księdze wieczystej podano powierzchnię 84,37 m2 i zawiera ona powierzchnię piwnicy (16,53m2) i pomieszczenia gospodarczego/garażu (16,12 m2). Na powierzchnię mieszkania składają się 3 pokoje o powierzchniach odpowiednio ok. 9/13/17m2, otwarta kuchnia ok 5m2, mała łazienka ok 3m2 i przedpokój. Mieszkanie po remoncie. Podłogi w pokojach wykończone panelami, w kuchni i łazience na podłodze terakota. Ściany w pokojach pokryte raufazą w łazience glazura. Okna w mieszkaniu wymienione na PCV. Ogrzewanie elektryczne dwutaryfowe, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Istnieje możliwość założenia ogrzewania gazowego (gaz doprowadzony do mieszkania). Czynsz administracyjny to ok. 270 zł, na który składają się zaliczki na zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci, administrowanie budynkiem, utrzymanie czystości. Budynek po remoncie z wyremontowaną elewacją i klatką schodową. Istnieje możliwość korzystania z ok. 80m2 ogródka. Widoczne wyposażenie i umeblowanie pozostaje w cenie mieszkania, garaż do kupienia dodatkowo za cenę 35 tys. (nie ma możliwości osobnego kupna mieszkania i garażu ze względu na wpis tych nieruchomości w jedną księgę wieczystą) Polecam szczególnie ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, zaplecza handlowo - usługowego, w niewielkiej odległości od mieszkania kompleks "Netto Arena" oraz szpital na Unii Lubelskiej. zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Obiekt na sprzedaż
Cena: 1 590 000
510 m2
3587 m2
8
Nieruchomość usługowa o powierzchni działki 3587m2 zabudowana budynkiem warsztatu i magazynowym o powierzchni zabudowy 510m2. Całość obiektu składa się z trzech działek gruntu o powierzchniach 2437m2, 1100m2 oraz 50m2. Działka o powierzchni 1100m2 jest odrębną własnością, pozostałe dwie działki w użytkowaniu wieczystym do 2091 roku. W skład nieruchomości wchodzą oprócz działek: 1) budynek biurowo - magazynowy (z pomieszczeniem umożliwiającym założenie sklepu) o powierzchni ok. 161m2, 2) warsztat samochodowy (z możliwością prowadzenia naprawy pojazdów ciężarowych) o łącznej powierzchni ok. 442m2 z przynależnymi do warsztatu dwoma placami: przed warsztatem - powierzchnia ok. 150m2 i za warsztatem ok. 165m2, 3) na działce 2437m2 znajduje się utwardzony, ogrodzony i oświetlony plac manewrowy z rozsuwaną bramą o powierzchni całkowitej ok. 2400m2 z wydzielonymi w obrębie placu boksami o betonowych ścianach o pojemności ok. 100m3 każdy na np. sypkie materiały budowlane oraz przyczepą campingową dla stróża (ochrony). Zarówno budynek biurowo - handlowy jak i warsztat samochodowy posiadają zaplecze sanitarno - socjalne (WC, natryski). Na placu manewrowym dodatkowy kanał do obsługi pojazdów. Część handlowo - magazynowa pozostaje wyposażona w regały magazynowe. Całość budynków podłączona do indywidualnej sieci ciepłowniczej i ogrzewana dwoma piecami: 2 - obiegowym gazowym i olejowym (ciepła woda z elektrycznego pieca przepływowego), wyposażona w instalacje wodno - kanalizacyjną. Budynki w całości pobudowane w 2000r. z cegły, pokryte blachą. Do obiektu prowadzi droga asfaltowa. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia należącego do właściciela w cenie obiektu (po uzgodnieniu między stronami transakcji) W chili obecnej obiekt wynajmowany - w przypadku zakupu istnieje możliwość dokonania cesji umowy najmu na nowego właściciela. Polecam szczególnie ze względu na możliwości rozbudowy, przebudowy bądź adaptacji obiektu na własne potrzeby. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 449 000
73 m2
2
4
DEWELOPERSKI
Apartament w kamienicy z windą w centrum Szczecina!!!!! Mieszkanie powstało w wyniku nadbudowy piętra kamienicy. Powierzchnia lokalu to 73,96m2, na którą składają się: - pokój dzienny o powierzchni 27,94m2, aneks kuchenny z jadalnią 15,29m2, pokój 17,30m2, garderoba 3,74m2, korytarz 3,69m2, oraz łazienka 5,13m2. Apartament w chwili obecnej w standardzie deweloperskim "+". Ściany wygładzone i przygotowane do malowania, rozprowadzone do gniazdek instalacje: elektryczna, telewizyjna, domofon. Zamontowano i podłączono do instalacji grzejniki oraz piec gazowy, kondensacyjny, z zamkniętą komora spalania dwuobiegowy typu "Junkers". W mieszkaniu zastosowano okna pionowe firmy "Drutex" z dolnymi szybami typu VSG (konstrukcja zabezpieczająca przed stłuczeniem lub przypadkowym wybiciem). Podłogi wykończone płytą "Fermacel" przygotowaną do położenia dowolnego wykończenia (panele lub terakota). Wykończenie zewnętrzne to dach ocieplony warstwą 30 cm wełny mineralnej zabezpieczonej folią aluminiową redukująca promieniowanie UV i nagrzewanie się wnętrza mieszkania. Rynny wykonane z blachy tytanowo cynkowej zapewniającej długoletnią eksploatację. Drzwi wejściowe do mieszkania ognioodporne, w mieszkaniu zainstalowane czujniki dymu, klatka schodowa wyposażona w automatyczną klapę oddymiającą. Bardzo dużym atutem nieruchomości jest znajdująca się w klatce schodowej, nowa, nowoczesna winda z kontrola dostępu (możliwość użytkowania tylko i wyłącznie przez osoby posiadające klucz do windy). Polecam szczególnie ze względu na lokalizację w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji, w niewielkiej odległości od instytucji samorządowych, oraz obiektów kulturalnych i oświatowych, na jednej z ważniejszych i głównych ulic Szczecina. Zapraszam na prezentację. Na zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja mieszkania oraz stan faktyczny apartamentu. Istnieje możliwość zakupu całości inwestycji składającej się z sześciu mieszkań, całość o powierzchni 361,91m2 za cenę 2 299 125 zł.
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt