wyszukiwarka
 
ilość na stronie
sortuj
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 235 000
44 m2
2
4
BARDZO DOBRY
Tylko u Nas! Przestronna adaptacja poddasza, 2 pokoje, budynek z cegły z 1998 roku. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej części osiedla, na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. W niedalekim sąsiedztwie budynku zaplecze handlowo usługowe i przystanki komunikacji miejskiej Lokal o powierzchni użytkowej 43,71m2 (powierzchnia liczona po podłodze ok. 54m2) składa się z ; - 2 pokoi (pokój dzienny przejściowy do sypialni) - osobnej kuchni - łazienki z WC (wejście z sypialni) - niewielkiego przedpokoju Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Podłogi w kuchni i pokojach wykończone panelami, ściany gładkie malowane, w kuchni na ścianie częściowo glazura częściowo gładkie malowane. Łazienka z WC wykończona glazurą i terakotą, wyposażona w kabinę prysznicową. Okna w całym mieszkaniu drewniane, połaciowe, drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwu obiegowego. Czynsz administracyjny to ok. 270 zł (przy 2 osobach zameldowanych), w który wliczone są zaliczki na zimną wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie czystości. Istnieje możliwość innej aranżacji mieszkania i usytuowania łazienki (podciągnięte piony wod.kan) Polecam ze względu na lokalizację w sąsiedztwie zaplecza handlowo - usługowego i przystanków komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum Szczecina ok. 20 minut komunikacją ok. 10 min autem. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 2 230 000
13740 m2
Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, pętla szybkiego tramwaju, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 1 250 000
6266 m2
Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 529 000
116 m2
3
4
BARDZO DOBRY
Polecam do sprzedaży bardzo przestronną adaptację poddasza zlokalizowaną na osiedlu Arkońskim w budynku z cegły z 1992r. Mieszkanie zlokalizowane na 4 pietrze bloku o powierzchni użytkowej 115,58m2 (powierzchnia liczona po podłodze to ok. 143m2) składa się z: - pokoju dziennego 40,37 m2 (po podłodze ok. 53m2) - sypialni 17,86m2 (po podłodze ok 40m2) - pokoju 8,21 m2 (ok. 16m2 po podłodze) - otwartej na salon kuchni 13,52m2 (po podłodze ok. 20m2) - łazienki z WC ok 8,02 m2 - garderoby 4,43m2 (po podłodze ok 7m2) - przedpokoju 17,98 m2 - przedpokoju (klatka schodowa) 5,07m2 Powierzchnia użytkowa pomieszczeń podana na podstawie inwentaryzacji mieszkania przez zarządcę. Skosy mało uciążliwe co daje dodatkowo poczucie przestrzeni. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Podłogi wykończone parkietem, w kuchni częściowo na podłodze terakota, łazienka wykończona glazurą i terakotą w neutralnych kolorach. Ściany we wszystkich pomieszczeniach gładzone i malowane, drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe. Okna w całości lokalu połaciowe, drewniane. Łazienka z WC wyposażona w kabinę prysznicową i wannę. Kuchnia otwarta na salon wyposażona w meble i sprzęt AGD. Ogrzewanie i ciepła woda z indywidualnej, osiedlowej ciepłowni. Czynsz administracyjny to ok. 900, w który wlicza się fundusz remontowy, zaliczki na zimną, ciepłą wodę oraz ogrzewania, utrzymanie czystości, administrowanie budynkiem. Standard mieszkania pozwala na zamieszkanie w nim bez większych nakładów finansowych lub wg. wyboru nabywcy do odświeżenia i własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dodatkowo pomieszczenie na strychu, bezpośrednio nad mieszkaniem. polecam szczególnie ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów handlowo usługowych, przystanków komunikacji miejskiej a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta, parku. Zapraszam do osobistej weryfikacji nieruchomości podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 515 000
77 m2
3
2
BARDZO DOBRY
3-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowane na drugimpiętrze budynku z 2013r. Zamknięte osiedle w nowej części Warszewa Powierzchnia użytkowa mieszkania to 76,78 m2, na która składają się: - salon połączony z kuchnią w forie aneksu o powierzchni 28,16 m2 , - sypialnia o pow.15,74m2, - sypialnia o pow. 13,90m2, - łazienka o pow. 6,90m1, - przedpokój o pow. 12,08m2. Z pokoju dziennego wyjście na balkon o powierzchni 7,21m2. W księdze wieczystej podana łączna powierzchnia mieszkania z komórką lokatorską 80,4m2 (komórka lokatorska ok. 3,3m2) Kuchnia w formie aneksu z meblami i wyposażeniem w sprzęt AGD pozostającymi w cenie. Ściany wykończone tapetą, na podłodze panele. Łazienka wyposażona w wannę i kabinę prysznicową, wykończona glazurą i terakotą w neutralnych kolorach. Ciepła woda i ogrzewanie z SEC. Czynsz administracyjny przy trzech osobach to ok. 500 zł.w który wliczone są: fundusz remontowy, utrzymanie czystości, oświetlenie, zaliczkę na zimną wodę wodę, ścieki i wywóz śmieci) W cenie mieszkania pozostają zabudowy stałe. Mieszkanie sprzedawane jest wraz ze stanowiskiem parkingowym w garażowcu za dodatkową opłatą 35 tys. (osobna KW na na miejsce parkingowe). Dodatkowo można dokupić przynależne do mieszkania miejsce parkingowe na zewnątrz budynku w cenie 15 tys. zł (osobna KW na miejsce postojowe). Polecam ze względu na lokalizację (w pobliżu przystanek autobusowy, sklep spożywczy, szkoła) a także ze względu na standard mieszkania. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji.
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na wynajem
Cena: 2 000
56 m2
2
3
IDEALNY
Polecam na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina. Nieruchomość zlokalizowana na nowym, ładnie zagospodarowanym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,86m2 składa się z: - pokoju dziennego i kuchni o powierzchni 25,72m2, w formie aneksu, oddzielonej od pokoju dziennego ładną, funkcjonalna ścianką - sypialni o powierzchni 14,07m2 - łazienki z WC o powierzchni 5,68m2 - garderoby 1,25m2 Całość wykonana i wykończona z dbałością o każdy szczegół z materiałów wysokiej klasy. Kuchnia z meblami w zabudowie oraz wyposażeniem w postaci sprzętu AGD (m.in. lodówka, zmywarka, piekarnik) Łazienka z WC wykończona modną glazurą i terakotą wyposażona w bezbrodzikowa kabinę. Pokój dzienny z wyjściem na bardzo duży balkon. Sypialnia wyposażona w dużą, pojemną szafę. Podłogi wykończone gresem, terakotą i panelami. Ściany gładkie malowane, w kuchni nad szafkami i baltem roboczym częściowo pokryte płytą drewnopodobną. Całości dopełnia funkcjonalnie rozwiązane oświetlenie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , wykończone w wysokim standardzie. Opłaty za wynajem to czynsz najmu 2000 zł/mc, do którego należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości ok.350 zł oraz opłaty za zużycie mediów. Właściciel zastrzega pobranie nieoprocentowanej kaucji gwarancyjnej w wyskości jednomiesięcznego czynszu najmu. Najem mieszkania tylko na zasadzie najmu okazjonalnego. Wynajem bez zwierząt. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia od właścicela mieszkania garażu zlokalizowanego w przyziemiu budynku w cenie 300 zł/miesiąc. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty w czasie prezentacji. Polecam ze względu na lokalizację w spokojnej części Centrum jednocześnie w niewielkiej odległosci od ścisłego centrum a także ze względu na standard wykończenia i wykonania mieszkania. Klucze w biurze!
czytaj dalej
notatnik
Działka na sprzedaż
Cena: 219 000
1261 m2
Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntowa położoną w prwobrzeznj dzielnicy Szczecina Wielgowo. Działka usytuowana w samym centrum dzielnicy, w niewielkiej odległości od głównej ulicy a jednocześnie w odległości zapewniającej brak bezpośredniego wpływu ruchu ulicznego. Powierzchnia działki to 1261m2, o prostokątnym kształcie, uporządkowana i ogrodzona przez obecnego właściciela. Dostępne media to prąd w odległości ok. 1m od granicy działki, woda w odległości ok. 100m od działki. Zgdonie z obowiązujeącym planem zagospodarowania przestrzennego zaopatrzenie w wodę, energię elektryczną, gaz i odprowadzenie ścieków należy realizować w oparciu o istniejące lub planowane sieci. W przypadku wystąpienia sieci wodociagowych i kanalizacyjnych planowanych MPZP dopuszcza zapatrzenie w wodę z indywidualnych źródeł (studnia) a odprowadzenie ścieków do szczelnych zbiorników bezodpływowych. Pozostałe ustalenia MPZP są następujące: 1. przeznaczenie terenu: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca z dopuszczeniem usług 2. minimalny udziła powierzchni biologicznie czynnej - 55% 3. maksymalna powierzchnia zabudowy - 25% 4. maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje nadziemne. lecvz nie więcej niż 9,5m 5. budynki kryte dachmi stromymi 6. zasady parcelacji: minimalna powierzchnia działki budowlanej 600 m2 Polecam szczególnie ze względu na lokalizację działki oraz cenę. Zapraszam do osobistej weryfikacji nieruchomości podczas prezentacji
czytaj dalej
notatnik
Mieszkanie na sprzedaż
Cena: 283 000
59 m2
3
4
BARDZO DOBRY
Tylko u Nas! Przestronna adaptacja poddasza, 3 pokoje, budynek z cegły z 1992 roku. Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji biura. Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Podjuchy, na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku otulina Puszczy Bukowej. Lokal o powierzchni 59,2m2 (powierzchnia liczona po podłodze ok. 74m2) składa się z ; - 3 pokoi (pokój dzienny przejściowy do sypialni, pokój dla dziecka) - osobnej kuchni - łazienki z WC - przedpokoju - garderoby (wejście z sypialni) Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Podłogi w kuchni i pokojach wykończone panelami, ściany gładkie malowane, w kuchni na ścianie częściowo glazura częściowo gładkie malowane. Łazienka z WC wykończona glazurą i terakotą, wyposażona w kabinę prysznicową. Okna w całym mieszkaniu drewniane, połaciowe, drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe. Ogrzewanie z pieca gazowego (wyminiony, na gwarancji), ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz administracyjny to ok. 550 zł (przy 4 osobach), w który wliczone są zaliczki na zimną i ciepłą wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie czystości. Do dyspozycji właścicieli zagospodarowany strych nad mieszkaniem (forma antresoli zastępujący komórkę lokatorską). Polecam ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej a więc terenów do aktywnego wypoczynku i relaksu oraz w otoczeniu ciszy i spokoju. Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty podczas prezentacji!
czytaj dalej

Strona główna | Oferty | Sprzedaj | Finansowanie | Firma | Zespół | Kariera | Akademia Pośrednika

Zapisane oferty | Wyróżnione oferty | RODO | Mapa strony | Miejscowości | Kategorie | Mapa ofert | Kontakt