Maklerzy Bonus Nieruchomości | Bonus Nieruchomości
Infolinia
Szczecin 91 484 66 66
Warszawa 22 102 40 00
Wrocław 71 738 16 00
 

Maklerzy Bonus Nieruchomości

W Bonus Nieruchomości szczerze wierzymy, że najlepsi pracownicy tworzą najlepsze zespoły, najlepsze zespoły zaś budują wiodące na rynku firmy. W myśl tej zasady już od 16 lat świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie kredytowym. Przez ten okres obsłużyliśmy ponad 6 tysięcy zadowolonych klientów oraz zyskaliśmy opinię wiarygodnego i solidnego partnera. Nieustannie podnosimy swoje umiejętności oraz dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami.

Zespół Bonus Nieruchomości

Sławomir
Stachowiak
Makler
Napisz do mnie
500 102 908
Marek
Niewiadomski
Makler
Napisz do mnie
507 074 988
Paweł
Placek
Makler
Napisz do mnie
509 420 090
Karina
Skorupka
Makler
Napisz do mnie
512 044 001
Damian
Chudzikowski
Makler
Napisz do mnie
515 108 006
Bogusława
Kurek
Makler
Napisz do mnie
508 220 380
Monika
Pawlak
Makler
Napisz do mnie
501 136 488
Piotr
Ziontkowski
Makler
Napisz do mnie
501 140 139
Robert
Kotłowski
Makler
Napisz do mnie
517 494 640
Hanna
Gut
Makler
Napisz do mnie
512 044 023
Sylwia
Krysztofiak
Makler
Napisz do mnie
607 778 770
Tomasz
Mądro
makler
Napisz do mnie
531 148 206
Dorota
Pysar
Makler
Napisz do mnie
506 410 424
Katarzyna
Tomczak
Makler
Napisz do mnie
502 695 220
Konrad
Lisowski
Napisz do mnie
515 108 005
Robert
Kowalczyk
Makler
Napisz do mnie
517 494 648
Patrycja
Podlecka
Makler
Napisz do mnie
500 102 860
Anna
Górczana
Makler
Napisz do mnie
509 841 500
Szymon
Senderowicz
Makler
Napisz do mnie
664 416 037
Wigen
Cugunian
Makler
Napisz do mnie
510 873 603
Rafał
Jezierski
Makler
Napisz do mnie
512 044 000
Aleksandra
Chodyra
doradca kredytowy
Napisz do mnie
508 059 510
Iwona
Bogusławska
doradca kredytowy
Napisz do mnie
506 039 163
Wojciech
Walasik
Prezes zarządu
Napisz do mnie
501 078 877
Agnieszka
Binkowska
Dyrektor sprzedaży
Napisz do mnie
509 638 348
Marzena
Sosnowska - Wasiak
Specjalista ds. finansowo - ekonomicznych
Napisz do mnie
91 484 66 66
Magdalena
Sosin
Specjalista ds. marketingu
Napisz do mnie
511 488 990

Prezes

ZMIEŃ ZAWÓD. ZOSTAŃ MAKLEREM

Żeby zostać dobrym agentem i zarabiać duże pieniądze nie potrzebujesz doświadczenia w sprzedaży nieruchomości. Potrzebna jest tylko odpowiednia osobowość. Jeśli ją masz,  całej reszty nauczymy cię my.

Organizację tworzą ludzie. Mam tego świadomość, dlatego wokół Bonus Nieruchomości staram się skupiać wyłącznie najlepszych.

Stawiamy na pracowite i ambitne osoby, doskonale zorganizowane i samodzielne. Zawsze stajemy po stronie naszych klientów i dajemy z siebie 100%: dzieląc się swoim doświadczeniem i znajomością rynku.

Zapraszamy do współpracy zarówno doświadczonych agentów, jak i osoby które chciały by zmienić kwalifikacje i spróbować swoich sił w nowym zawodzie.

Damy ci dostęp do wiedzy, praktyki i odpowiednich narzędzi, zapewnimy cały pakiet niezbędnych szkoleń. Na każdym kroku pracy dostaniesz  odpowiednie i stałe wsparcie merytoryczne i praktyczne. Dzięki temu będziesz czuł się pewnie stawiając pierwsze kroki w tej branży.

To czego potrzebujesz na start to ambicja, duże zaangażowanie i dobre chęci.

agenci100

Dlaczego warto zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami?

Warto, bo zawód ten może dać ci nieograniczone możliwości zarobkowe uzależnione od twojego zaangażowania w wykonywaną pracę.  Praca w branży nieruchomości da ci także dużą niezależność, elastyczność i satysfakcję. Nie będziesz narzekał na nudę, brak nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Kto może być dobrym agentem?

Dobrym agentem możesz być ty o ile należysz do osób komunikatywnych, ambitnych i pełnych energii.  Praca maklera nieruchomości jest pracą samodzielną i indywidualną, dlatego powinieneś potrafić sprawnie zarządzać swoim czasem. Liczy się także samodyscyplina i odporność na stres. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wysoką kulturę osobistą i umiejętność wzbudzania zaufania wśród klientów.

Makler nieruchomości musi być osobą dyspozycyjną, gdyż jego czas pracy zależy głównie od dyspozycji klientów.

W roli agenta sprawdzają się u nas zarówno osoby, które miały w pracy duży kontakt z ludźmi, te które zajmowały się handlem, a także osoby które zmęczyła przewidywalna i monotonna praca za biurkiem. Wśród najlepszych naszych agentów są byli nauczyciele, wojskowi, przedstawiciele handlowi czy pracownicy biura obsługi klienta.

 

 Na czym polega praca agenta?

Praca agenta nieruchomości polega na kojarzeniu stron w celu zawarcia przez nie umów dotyczących zakupu, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości.

Aby osiągnąć cel makler musi stale pozyskiwać oferty oraz dokonywać ich prezentacji potencjalnym klientom.

Makler pozostaje w ciągłym kontrakcie ze swoimi klientami. Doradza im jak przygotować ofertę do sprzedaży, co można poprawić lub zmienić, żeby potencjalny kupujący zainteresował się daną nieruchomością.

Niejednokrotnie agent nieruchomości rozwiązuje problemy związane z dokumentacją nieruchomości i doradza klientom, gdzie się udać po pomoc w skomplikowanych przypadkach. Makler to przede wszystkim dobry doradca.

Gdy agent doprowadzi do skojarzenia stron transakcji, uczestniczy następnie w negocjacjach warunków umowy, pomaga w ustalaniu szczegółów, przygotowuje dokumenty do transakcji oraz uczestniczy w podpisaniu umowy notarialnej.

 

Jak wyglądają początki?

1 etap. Na start. Dostarczymy Ci pełnej wiedzy na temat rynku nieruchomości, przepisów prawnych, technik negocjacyjnych. Zapoznamy cię z nieruchomościowym savoir vivre, zaopatrzymy w niezbędne narzędzia.

2 etap. Rozwój. Pomożemy ci wdrożyć się do pracy, pozyskać pierwsze oferty, poprowadzić spotkania z klientem, przygotować potrzebne dokumenty.

3 etap. Zaawansowany. Makler ma większą swobodę działania. Staje się bardziej samodzielny, choć nadal zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie przełożonych. Sam organizuje sobie czas pracy, pozyskuje oferty, przeprowadza prezentacje nieruchomości i zajmuje się przygotowaniem transakcji.

4 etap Partnerski. Tutaj będziesz mógł zdecydować się czy wolisz pracować na dotychczasowych warunkach czy chcesz przejść na system partnerski. Możesz zostać partnerem  Bonusa i zarabiać nawet do 100% prowizji  

Pamiętaj, że będziemy wspierać cię na każdym etapie pracy.

 

Co zyskujesz pracując dla Bonusa? 

Bonus Nieruchomości to 100% różnych osobowości na 100% zaangażowanych w sprawy swoich klientów. To 18 lat doświadczenia, 3 biura w Szczecinie, 26 agentów i lubiana, rozpoznawalna marka. Agencja Bonus to efektywny marketing, rozwinięty system szkoleń, profesjonalni agenci.

1. Wiedza – 18 lat firmy na rynku i bogate doświadczenie pozwala nam przekazać tobie pełną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Korzystasz z wiedzy doświadczonych maklerów, ekspertów i praktyków.

2. Rozwój – dzięki pracy w dużej agencji masz pewność, że będziesz stale rozwijał się i szkolił. Regularnie organizujemy szkolenia, spotkania edukacyjne, uczestniczymy w spotkaniach branżowych. Inwestujemy w rozwój naszych agentów.

3. Rozpoznawalność, czyli wsparcie silnej marki. Dzięki temu łatwiej pozyskasz oferty na rynku, przekonasz klientów do współpracy, wynegocjujesz lepsze prowizje.

4. Promocja marki osobistej – dbamy o naszych agentów, ponieważ są  wizytówką naszej firmy. Masz wiec pewność, że będziemy promowali ciebie i twoją pracę.

5. Doświadczenie – dzięki pracy w dużym zespole zyskujesz pomoc oraz wiedzę praktyczną od innych, doświadczonych agentów

6. Wysokie zarobki – dzięki naszemu systemowi prowizyjnemu i swojemu zaangażowaniu w pracę jesteś w stanie zarabiać u nas  nawet do 100% prowizji

7. Wsparcie marketingowe – pomożemy ci w szeroko rozumianej promocji ofert, którymi się zajmujesz. Prowadzimy wielokanałowe działania marketingowe dzięki czemu nasza marka, nasi agenci i nieruchomości którymi się zajmujemy są rozpoznawalne i widoczne. Mamy dostęp do narzędzi mierzących skuteczność naszych działań, dzięki czemu wiemy gdzie inwestować, na których portalach się ogłaszać, w jakich mediach się reklamować.

8. Dostęp do bazy danych – jesteśmy członkiem ZSWO, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z oferty nieruchomości 80 biur w Szczecinie.

9. Pakiet obsługowy – będziesz miał pomoc specjalistów od spraw finansowych, administracyjnych, prawnika, fotografa i specjalisty ds. marketingu.

Napisz, zadzwoń, umów się na spotkanie. Opowiemy Ci o naszej pracy, specyfice branży i warunkach współpracy. Zdecydujesz sam czy to praca dla Ciebie.

Na Twoje CV (ze zdjęciem) czekamy pod adresem e-mail: praca@bonus.szczecin.pl
Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. 914435444

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Odpowiemy na wybrane ogłoszenia.